1 komentārs
FOTO: kā latviešu dīdžejs pēc ”Weekend” festivāla Pērnavā plosījās
Albert Sillaste

Nedēļas nogalē lielākā ballīte Baltijā notika Pērnavā, kur trīs dienu garumā ļaudis līksmoja ”Weekend Baltic” festivālā. Ar spožu šovu tajā uzstājās arī mūsu dīdžejs [Ex] da Bass jeb Mareks Dainis. Pēc spēles festivālā mākslinieks izbaudīja ārzemju grandu šovu no VIP zonas, lai pēc tam dotos uz vienu no pilsētas populārākajiem naktsklubiem.

[Ex] da Bass festivālā spēlēja sestdienas, 5. augusta, pēcpusdienā, ar savu šovu pulcējot ļaužu masas.

IESPAIDĪGUS KADRUS NO MŪSĒJĀ UZSTĀŠANĀS FESTIVĀLĀ APLŪKO TE!

Taču ar uzstāšanos festivālā Mareka gaitas Pērnavā tikai sākās. Kā Skaties.lv atklāj dīdžejs, viņš pēc tam, pozitīvu emociju uzlādēts, devās baudīt pasaules zvaigžņu šovus festivāla teritorijā, lai ap 1:30 naktī atkal mestos darbā un spēlētu ballīti vienā no pilsētas populārākajiem naktsklubiem ”Vaarikas”.

Foto:  [Ex] da Bass iegriež ballīti klubā ”Vaarikas”

“Ierados klubā nedaudz pēc vieniem, kad bija beigusies Martin Garrix uzstāšanās uz lielās skatuves festivāla noslēgumā. To baudījām no Super VIP ložas ļoti tuvu skatuvei- paldies foršajai kundzei no apsardzes, kura mums ļāva tur tikt,” Skaties.lv stāsta  [Ex] da Bass.

Arī klubā mūsu mākslinieks sagaidīts ar nedalītu sajūsmu. “Bija līdzīgi, kā pie ”Future Stage” – 15 minūšu laikā klubs bija pilns un ballīte tā pa īstam varēja sākties!

Tā kā pēc uzstāšanās festivālā manī virmoja ļoti pacilājošas emocijas, klubā devu ārā visu to jaudu, kas iekšā bija vēl palikusi un pat nepamanīju, kā gandrīz trīs stundas bija jau pagājušas,” stāsta dīdžejs.

Publika bijusi raibu raibā. ”Satiku gan latviešus, gan itāļus, bet pamatā tie bija igauņi – daudzi tērpušies festivāla kreklos, apkrāsotām sejām,” stāsta Mareks.

Pēc labi padarīta darba un divām Pērnavā nospēlētām ballītēm [Ex] da Bass nesteidzās pamest Igauniju. Svētdienu mākslinieks izmantoja, lai laiski atpūstos un pastaigātu pa pilsētu, un nu, sasmēlies pamatīgu daudzumu pozitīvu emociju, atgriezies mājās un gatavs nākamajam ballīšu maratonam, kas priekšā Rīgas svētkos.

TOP komentāri

  • [Ex] da Bass
    +1 +1 0

    [Ex] da Bass

    Paldies liels skaties.lv komandai ar Zani priekšgalā! Bija prieks jūs satikt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl