Foto: Jelgavas jaunajā klubā notikusi jaudīga ballīte

Pagājušajās brīvdienās viena no vētrainākajām ballītēm piedzīvota Jelgavā – tur nesen atvērtajā naktsklubā ”The Blow” klubu tūres ietvaros uzstājies pazīstamais dīdžejs [Ex] da Bass.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • balagāns

  balagāns

  skumja vieta - apmeklētāju kodols - atsaldētie, kurus citus Jelgavā nelaiž, un pārējais arī traki garām. stabils mīnusa pasāciens.
 • Gekons

  Gekons

  Man tur ļoti patīk! Atmosfēra ļoti laba! Ar prieku vienmēr tur esmu piedzēries.
 • Mary

  Mary

  Tad kad mēs aizgājām tur atpūsties, mūs gaidīja brīnumi: nozagtas alko glāzes, kas stāvēja blakus somām, nelaipns apsargs, kurš sēdēja pie kasēm un uz galda un neko bez maz vai neredz, cenas nekur nav rakstītas, par ieeju)l(mums pasaka, lai apskatāmies Feisbook, allo mēs varbūt nesēžam tādos tīklos) , nepilngadīgie skraida,plus par alko ieteiktu apskatīties cenas-4 eur par 40ml vermuta, manuprāt briesmīgi.,vienigais labums laba mūzika paldies par to, iegriezīsimies obligāti vēl, lai paskatītos vai kkas ir mainījies.
 • Elgavskij

  Elgavskij

  Šitā ballīte vēl tā neko, bet nedomāju, ka "īpašniekiem" bagātie radi ilgi sponsorēs šo pasākumu. Nekā personīga, bet nav nākotnes šim projektam.
 • Liepājnieks
 • @marabrige

  @marabrige

  Jā, dzīve rit uz priekšu. Atmidas sākumā izvēlējās 1 sabiedrības krējumu, kurai uztaisīja lielus mākslīgos pupus, tad deva iespējy nopelnīt pašai savu biznesu. Nu, nu, mākslīgie rezultāti manāmi Jelgavā. Tagad sāk ar naktsklubiem. Kā tad, ļaus nopelnīt to biznesu... Kuram nu tiks ballīšu organizētājiem vai dīdžejam, jeb vai pietiks i tiem, i šiem? Cerams, ka uz jumta neko neaudzēs? Nu ne jau tomātus...es domāju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!