Foto: Jelgavas jaunajā klubā notikusi jaudīga ballīte

6 komentāri
Foto: Jelgavas jaunajā klubā notikusi jaudīga ballīte
PUBLICITĀTES FOTO

Pagājušajās brīvdienās viena no vētrainākajām ballītēm piedzīvota Jelgavā – tur nesen atvērtajā naktsklubā ”The Blow” klubu tūres ietvaros uzstājies pazīstamais dīdžejs [Ex] da Bass.

”Kā jau bijām gaidījuši un komandas iekšienē prognozējuši, šā gada klubu tūres Jelgavas pasākums bija pa pirmo! Arī mana iekšējā balss pirms pasākuma teica: ”Vecīt, būs super!”” Skaties.lv gandarījumu neslēpj ballīšu tūres vaininieks.

”Mani vietējie draugi teica, ka nebija gaidījuši tik jaudīgu, vizuāli un muzikāli interesantu, kā arī tik labi apmeklētu pasākumu. Tādus komplimentus katru dienu nenākas nedzirdēt, tāpēc man ir dubultprieks, ka mūsu pūles un ieguldītais darbs tika novērtēts un vainagojās panākumiem,” palepojas ballīšu meistars.

Šajās brīvdienās – 8. februārī – skaļa ballīte [Ex] da Bass vadībā gaidāma Valmieras ”Multiklubā”.

”Tā ir viena no nedaudzajām tūres pieturvietām, kas mūs uzņēma arī pirms astoņiem gadiem, kad mēs startējām pirmo ”Party Service” tūri,” saka dīdžejs.

“Multiklubs” ir naktsklubs, kas manī vienmēr ir izraisījis lielu bijību un cieņu. Ne velti tas ir spējis izturēt visas laika pārbaudes un vēl arvien priecē apmeklētājus ar savām lieliskajām ballītēm.

Domāju, ka ”Party Service On Tour 2020” pasākums būs kā ķirsītis uz tortes visu šo pasākumu vidū, jo arī šoreiz esam sagatavojuši daudz foršu lietu. Būs gan video projekcijas, gan dīdžeja un saksofonista saspēle, dekorācijas, dāvanas apmeklētājiem un pats galvenais – skanīga deju mūzika jeb Eiropā atzītākie hiti un to remiksi. Pievienojieties, tas būs tā vērts!” stāsta [Ex] da Bass.

Kā akcentē dīdžejs, ballīte “Multiklubā” šis būs viens no retajiem tūres pasākumiem, kurā uzstāsies divi īpašie viesi – saksofonists Roberts Martinovskis un video projekciju meistars, vīdžejs Kosmoss. Vakaru iesāks un noslēgs dīdžejs Alvis Still.