Foto: Jelgavā notikusi viena no gada vētrainākajām ballītēm

0 Komentāru
Foto: Jelgavā notikusi viena no gada vētrainākajām ballītēm
Sanita Andiņa

Pagājušajās brīvdienās varena ballīte notikusi leģendārajā Jelgavas klubā ”Tonuss”. Tur piestāja ”Party Service On Tour” ballīšu tūre ar populāro dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā. Šis bija vienpadsmitais no četrpadsmit šogad paredzētājiem ballīšu tūres pasākumiem.

”Klubā ”Tonuss” mums gāja labi – bija prieks redzēt dejojam gan manus Jelgavas draugus un paziņas, kuri izmantoja izdevību dzirdēt labu mūziku arī savā pilsētā, gan jaunas sejas, kuras, spriežot pēc trakās dejošanas, manos pasākumos bija pirmo reizi,” portālam Skaties.lv par sajūtām pēc aizvadītā klubu tūres pasākuma stāsta [Ex] da Bass.

“Ir labi paradīta darba un gandarījuma sajūta, jo šis bija kārtējais labi apmeklētais un emocionāli pacilājošais pasākums. Paldies visiem un uz tikšanos Jelgavā vai arī citās tuvākajās pilsētās kaut kad drīzumā,” priecīgs ir dīdžejs.

[Ex] da Bass nākamā uzstāšanās Jelgavā plānota vasarā.

“Šonedēļ dodamies uz Daugavpils klubu ”Queen”. Šī, starp citu, būs manā pirmā uzstāšanās šajā klubā. Un tā nebūs parasta ballīte, bet gan ”Party Service On Tour” Daugavpils pasākums ar Eiropā pieprasītākajiem hītiem un to remiksiem, tikai šai ballītei radītu kluba dizainu, izmantojot stilīgas luminiscējošas dekorācijas, papildus specefektiem, kā arī lieliskām dāvanām ar tūres simboliku.

Vakaru iesāks dīdžejs Alvis Still, bet noslēgs kluba rezidentdīdžejs Sine. Pasākuma oficiālā afterparty no plkst. 03:00 notiks ”Klondaika” Alejas telpās Alejas ielā 77,” uz ballīti 23. martā aicina [Ex] da Bass.

Posies uz ballīti Daugavpilī!

0 Komentāru