Foto: izsmalcināta publika līksmo krāšņajā “Rīgas ballē”

4 komentāri
Foto: izsmalcināta publika līksmo krāšņajā “Rīgas ballē”
MARATS GRIŠINS

Pagājušajās brīvdienās Melngalvju namā noritēja viens no krāšņākajiem kultūras pasākumiem galvaspilsētā – ”Rīgas balle”. Pasākums, kas ierasti vienkopus pulcē balles tradīciju cienītājus, šogad notika piekto reizi.

Grandiozajā un krāšņajā ”Rīgas ballē” bija pulcējusies virkne ievērojamu ļaužu – uzņēmēji, politiķi, sabiedriskie un kultūras darbinieki.

Svētku programmā ar priekšnesumiem uzstājās izcili skatuves mākslinieki: baleta solisti Sabīna Strokša un Viktors Seiko, operdziedātāji Ilze Grēvele-Skaraine, Evita Teterovska un Nauris Indzeris, populārais sporta deju pāris Artūrs Biele un Marija Kravčuka, simfoniskais orķestris diriģenta Jāņa Stafecka vadībā un citi.

Vakara otrajā daļā kopā ar džeza orķestri ”Mirage” Laura Amantova vadībā uzstājās ”Rīgas balles” patronese, dziedātāja Natālija Tumševica-Ērgle. Pasākuma vadītāja lomā iejutās atraktīvais Armands Simsons.

”Esmu pateicīga, priecīga un laimīga par to, ka piektā ”Rīgas balle” tomēr notika. Tas ir milzīgs brīnums!” atzīst balles rīkotāja Natālija Tumševica-Ērgle.

”Visu vakaru bija ļoti jūtams tas, cik ļoti cilvēkiem patlaban ir nepieciešamas pozitīvas emocijas, labs garastāvoklis, svētku un skaistuma pilna atmosfēra.

Esmu pārliecināta, ka piektā ”Rīgas balle” iedvesmoja mūsu viesus jauniem sasniegumiem un idejām, sniedza pozitīvu noskaņojumu, kas palīdzēs tikt galā ar situāciju, kas ir izveidojusies valstī un pasaulē,” viņa pauž, cerot, ka ”Rīgas balle” notiks arī nākamgad.

4 komentāri