Foto: izmeklēta publika līksmo Ziemassvētku labdarības vakarā

1 komentārs
Foto: izmeklēta publika līksmo Ziemassvētku labdarības vakarā
PAVELS ANKS

Jau devīto reizi pirms Ziemassvētkiem Rīgā notika viens no spilgtākajiem un aizkustinošākajiem gadumijas pasākumiem – Ziemassvētku labdarības vakars, kuru ik gadu organizē Latvijas dziedātāja un “Rīgas balles” patronese Natālija Tumševica-Ērgle.

Skaistā un sirsnīgā tradīcija atkal pulcēja neskaitāmus viesus, kuri pavadīja jauku vakaru Ziemassvētku atmosfērā un aktīvi piedalījās labdarības akcijā.

Pieredzējusī ceļotāja Natālija Tumševica-Ērgle sniedz padomus ceļot gribētājiem

Natālija Tumševica-Ērgle kļūst par deju studijas vadītāju! Panākums tiek nosvinēts ballītē

”No visas sirds esmu pateicīga visiem, kuri šo brīnišķīgo vakaru pavadīja kopā ar mums, un laimīga par to, ka šogad mēs atkārtoti uzdāvināsim Ziemassvētku pasaku zīdaiņu nama mazuļiem, kuriem tik ļoti ir nepieciešama uzmanība un brīnums,” tā Natālija Tumševica.

Tāpat Ziemassvētku labdarības vakarā savāktie līdzekļi palīdzēs divu dzīvespriecīgu un saulainu meiteņu rehabilitācijai. Tiks palīdzēts Ērikai, kurai ir 4.pakāpes dzirdes invaliditāte, sadzirdēt pasaules skaņas, un Justīnei, kas ir uz mūžu piesaistīta riteņkrēslam, taču, neskatoties uz to, mācās tajā dejot.

Natālija Tumševica-Ērgle uzvar pludmales tenisa turnīrā Brazīlijā un rada sporta apģērbu kolekciju

”Mēs ļoti priecājamies palīdzēt talantīgajai Darjai Jegorovai no Jūrmalas bērnu nama – viņa ir paralizēta, taču veido mozaīkas glezniņas. Īpaši mūsu pasākumam viņa izveidoja Nikolaja Brīnumdara ikonu, kas kļuva par dārgāko loti mūsu labdarības izsolē,” priecājas Natālija.

Svētku koncertā uzstājās vakara patronese Natālija Tumševica–Ērgle kopā ar ”Mirage Jazz Orchestra”. Dziedātāja izpildīja dziesmas no sava repertuāra, kā arī pasaules hitu kaverversijas un populāras Ziemassvētku kompozīcijas.