Komentāri
FOTO izlase: tā ļaudis dzīro labākajos klubos Latvijā! Izsludināta gada skaļākā ballīšu tūre
Publicitātes foto

14.janvārī ar pasākumu Siguldā sāksies Latvijā un ārpus tās robežām zināmā dīdžeja [Ex] da Bass radio šova ”Party Service” klubu tūre “PARTY SERVICE ON TOUR”. Iespaidīgo ballīšu sērijas gaidās Skaties.lv piedāvā aplūkot kadrus no pagājušā gada klubu tūres pasākumiem Jelgavā, Alūksnē, Ogrē, Jēkabpilī un Rīgā.

”Esmu ļoti gandarīts, ka šīs būs jau piektais gads, kad man ir iespēja doties sava radiošova tūrē pa Latvijas klubiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atskatoties uz aizvadītajiem pasākumiem, kas šo gadu laikā kopā ir bijuši aptuveni 50, droši varu teikt, ka šī šobrīd ir skaļākā, profesionālākā un apmeklētākā klubu tūre valstī.

Jau sākot ar janvāri gaidāma vēl apjomīgāka pasākumu sērija ar Eiropā pieprasītāko mūziku, dekorācijām, lielisku mākslinieku sastāvu, kā arī mūsu atbalstītāju sarūpētām dāvanām un specefektiem,” ar sajūsmu stāsta Mareks Dainis jeb dīdžejs [Ex] da Bass.

Labākie FOTO no iepriekšējās klubu tūres

“Party Service” 2017.gada ziemas/pavasara klubu tūrē kopā ar [Ex] da Bass dosies un apmeklētājus jau tradicionāli iesildīs Latvijā pazīstamais dīdžejs MBerg.

Papildus klubiem ir iespēja izvēlēties trompetista Normunda Pieša, perkusionista Eināra Latiševa un saksofonista Sergey Boytsov uzstāšanos kopā ar [Ex] da Bass viņa seta laikā, atraktīvo mūziķu trio “3Live Project”, kā arī vīdžeju Kosmoss, kurš radīs iespaidīgu video projekciju šovu, izmantojot lielu daudzumu video projektoru.

Tūre tiks atklāta jau 14. janvārī Siguldas klubā ”Kaķis”. Plānotas ballītes Rīgā, Tukumā, Liepājā, Madonā, Jēkabpilī, Cēsīs, Ogrē un citur. Seko līdzi tūres aktivitātēm šeit.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl