1 komentārs
FOTO: īpaši jestra ballīte Cēsīs, uz kuru līksmotāji ieradušies pat no Rīgas
Foto: Jānis Vīksna

Pagājušajās brīvdienās īpaša līksmība valdījusi Cēsu ”Fonoklubā”. Tur noslēgumu piedzīvojusi par skaļāko ballīšu tūri dēvētā ”Party Service On Tour”.

Šajā vakarā līdzās tūres bosam [Ex] da Bass uzstājās arī kluba ”Kaļķu vārti” rezidents MBerg, īpašais viesis bija virtuozais perkusionists Einārs Latiševs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tūres lielais noslēgums Cēsu ”Fonoklubā” bija tieši tāds, kādu to biju iedomājies un vēlējies! Atnāca ne tikai cēsnieki. Ciemos bija ieradušies arī viesi no citām tuvākajām pilsētām – Valmieras, Siguldas, Limbažiem, kā arī Rīgas.

Es izbaudīju katru minūti, kā arī priecājos kopā ar ikvienu, kuram apmeklēt šo pasākumu bija svarīgi,” portālam Skaties.lv stāsta [Ex] da Bass.

Foto: ballīšu tūres noslēgums Cēsīs

”Domāju, ka daudzi piekritīs, ka šī bija visu laiku labākā mana EHR radio šova ”Party Service” klubu tūre tās pastāvēšanas vēsturē! Tas bija fantastiski!

No ”Putniņiem” līdz ”Muziķenei”: 25 Latvijas labākie klubi ballīšu eksperta vērtējumā

Vēlos pateikt lielu paldies “rādžiņam”, kas ļāva man arī šajā virzienā darboties jau piekto sezonu, sirsnīgs paldies visiem 11 klubiem, kuri mūs šogad uzņēma, liels paldies atbalstītājiem par lieliskajām balvām konkursos un specefektiem, pateicos portālam Skaties.lv par foršajiem rakstiem un bilžu atskatiem, paldies manai superkomandai, bez kuras šī tūre nebūtu tāda, kāda tā bija, bet pats galvenais un lielākais paldies visiem, kuri nenogurstoši ballējās kopā ar mums lielisku četru mēnešu garumā! Ļoti ceru, ka turpināsim arī 2018. gadā,” saka dīdžejs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl