Foto: intīmā gaisotnē jauno albumu prezentē Jānis Bukums

3 komentāri
Foto: intīmā gaisotnē jauno albumu prezentē Jānis Bukums
GINTS IVUŠKĀNS

Ceturtdienas, 29. novembra, vakarā viesnīcā ”Hotel Roma” ar intīmu akustisko koncertu savu jauno albumu ”Neuzvarētais” prezentēja Jānis Bukums.

Ierastā skaļā koncerta vietā grupa klātesošajiem izpildīja intīmu akustisko versiju trijām dziesmām no jaunā albuma, piedaloties albuma viesmāksliniecei šova ”X Faktors” finālistei Līgai Rīderei.

”Mēs vienmēr albumu prezentācijās esam izpildījuši visu jauno albumu, bet ir gadījies, ka kāds cilvēks ļoti vēlas ar mums aprunāties, bet mēs esam nošķirti – viņi ir zālē, bet mēs esam uz skatuves, un tāpēc nemaz nesanāk aprunāties – cilvēks aiziet mājās bez pienākošās uzmanības. Šoreiz mainījām pasākuma konceptu, jo vēlējāmies ar visiem aprunāties,” saka Bukums.

”Esmu ļoti apmierināts ar šo pasākuma formātu, jo beidzot man izdevās aprunāties un pateikt paldies visiem draugiem, kuriem varēju veltīt pienācīgu laiku,” norāda rokmūziķis.

Kā šādās reizēs ierasts, sveikt ar jaunā albuma iznākšanu ieradās grupas un Jāņa Bukuma draugi, kolēģi, radinieki un paziņas, kuru vidū bija arī sabiedrībā populāri ļaudis un industrijas personības.

”Neuzvarētais” ir grupas ”Jānis Bukums” trešais albums, tas ir grupas ģitārista Artura Liedes konceptalbums. Pamatā albuma iedvesma nākusi no amerikāņu avangarda komponista Harija Partča dzīvesstāsta, savijot to ar dažādu kolorītu personību dzīvesstāstiem, ko grupas dalībnieki satikuši dažādu koncertu un izbraukumu laikā. Muzikālais stāsts ir par hipotētisko klaidoni, kas izgājis cauri debesīm un elli, pārdzīvojis visu un ir atgriezies – neuzvarēts.