Komentāri
Foto: hipsterīgākajā Rīgas namā notikusi gaumīgākā Halovīna ballīte
Kristaps Bardziņš

Naktī, kad pulksteņa rādītājus pagrieza stundu atpakaļ, iegūstot papildu stundu, ko pavadīt ballējoties, K.K. fon Stricka villā tika aizvadītas gaumīgākās Halovīna svinības – ”Yelloween”.

K.K. fon Stricka villu, kas pēdējos gados kļuvusi par iecienītu hipsteru pulcēšanās vietu, apmeklēja ap 200 cilvēku, lai atpūstos kopā ar modelēm, stilistiem, blogeriem un dizaineriem, noslēdzot Rīgas Modes nedēļas (Riga Fashion Week) 27. sezonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan šī nebija oficiālā RFW noslēguma ballīte, te pulcējās viss modes krējums. Saviesīgās dzīves baudītāju vidū bija Agnija Grigule, Betija Sadauska, Diāna Peitone, Svetlana Ļova, Marina Dorošenko, Anna Čapjolkina, Nikola Osipova, Aļona Grevcova, Sergejs Hatanzeiskis, Jaroslavs Barišņikovs un Māra Sleja, Jeļena Gricuka.

Par muzikālo sniegumu gādāja grupa ”Rīgas Modes”, bet izdejoties ikviens varēja DJ Aspirīna spēlētās mūzikas pavadījumā.

Pirmais ”Yelloween” pasākums Rīgā notika pirms četriem gadiem. Šogad ”Yelloween” tika svinēts arī Losandželosā, Ņujorkā, Lasvegasā, Parīzē, Londonā un citur, apvienojot dzīves baudītājus visā pasaulē.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl