Foto: grezni aizvadīta gadskārtējā labdarības ”Martas balle”

Pievienot komentāru
Foto: grezni aizvadīta gadskārtējā labdarības ”Martas balle”
PUBLICITĀTES FOTO

16. novembrī Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī norisinājās gadskārtējā ”Martas balle”. Balles ietvaros tika vākti līdzekļi Rīgas sākumskolai ”Valodiņa”, kurā mācās bērni ar valodas traucējumiem. Skaistais koncerts, balles atmosfēra – sajūsmināja, toties lielais mērķis – apvienoja balles viesus.

2018.gadā ”Martas balle” tika atzīta par labāko labdarības pasākumu Baltijā. Šogad balle norisinājās jau piekto gadu pēc kārtas.

Labdarības balli atklāja ”Martas balles” patrons, Latvijas Trīs Zvaigžņu Ordeņa kavalieris, unikālas balss īpašnieks, kontrtenors Sergejs Jēgers. Toties viesus uz sarkanā paklāja izklaidēja Edgars Toretto.

Par lielisko vakaru parūpējās Latvijā un pasaulē atzīti mākslinieki – Sonora Vaice, Inese Galante, Margarita Demjanoka-Skuteļska, Jekaterina Lanskaja Sapožņikova, Jana Kļaviņa, Fomky&Ko, Ineta Rudzīte, Romans Testelets, Deniss Meļņiks un Jeļena Matule. Par muzikālo pavadījumu rūpējās Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris ”Kvartets”.

Tradicionālos dančus visiem iemācīja Zane, Emīls un Jumis, kopā ar dejotājiem no grupas ”Baltava”.

Viesus sajūsmināja arī Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktieri.

Vakara baudītāji ikvienu mākslinieku atbalstīja ar aplausiem, ovācijām, kā arī labprāt dejoja dzīvās mūzikas pavadībā.

Balles ietvaros notika labdarības loterija ar vērtīgām balvām, tas bija papildus veids, kā vēl bez ieejas biļešu iegādes atbalstīt sākumskolu ”Valodiņa”.

Atšķirībā no citiem gadiem, šogad tika izvēlēta ”Martas balles” princese, šogad šo titulu ieguva Viktorija Bankoviča, toties Luīza Romanova, kura portāla Skaties.lv balsojumā ieguva visvairāk balsu saņēma īpašu balvu!

Kroni, lenti un pārējās balvas uzvarētājai pasniedza ”Mrs.Latvija 2019” titula ieguvēja Lita Blūma un skaistumkonkursu organizatore Kristīne Lindenblate.

Ikviens viesis saņēma gardu saldējumu no ”Magnum”, kā arī VIP viesi varēja mieloties ar austrumu uzkodām, sake un suši no restorāna ”Gan Bei”.

Balles izskaņā viesi devās uz klubu ”Friends Club”, kur norisinājās pasākuma afterparty.