Foto: Galantes festivāla kulminācija pulcē visu Latvijas eliti

1 komentārs
Foto: Galantes festivāla kulminācija pulcē visu Latvijas eliti
Publicitātes foto

12. augustā Dzintaru koncertzālē norisinājās tradicionālais, nu jau 14. starptautiskā mūzikas festivāla ”Summertime – aicina Inese Galante” galā koncerts – spilgta muzikālo svētku kulminācija, ko Jūrmalai dāvā Inese Galante. Iespēju baudīt lielisko šovu nelaida garām arī prominences. Skaties.lv piedāvā ieskatīties labākajos kadros no pasākuma.

Baudīt skaisto koncertu bija ieradies īpaši kupls skaits prominenču, tostarp Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi, veiksmīgi uzņēmēji, politiķi, personības no šovbiznesa aprindām.

Par godu pasākumam visi bija grezni saposušies, pārvēršot sarkano paklāju par elegantu modes skati.

Bildes no festivāla pirmajām dienām apskati TE!

Īpašajā vakarā uz koncertzāles skatuves kāpa Latvijas un ārzemju zvaigznes kopā ar jaunajiem talantiem: dziedātājs Džovanni Kostello (Itālija) un baritons Martins Ahrainers (Austrija), pianists Daniils Kramers (Krievija), saksofonists Antons Rumjancevs (Krievija), mecosoprāns Oļesja Petrova (Kievija), diriģents Ekharts Vičiks (Vācija) un Festivāla orķestris, no Latvijas – dziedātājs Intars Busulis, kontrtenors Sergejs Jēgers, Tenoru Trio: Mihails Čulpajevs, Jurijs Vizbulis un Raimonds Bramanis, bundzinieks Artis Orubs, basģitārists Edvīns Ozols, un, protams, festivāla patronese Inese Galante, kā arī konkursa ”Ineses Galantes Talanti” laureāti Sofija Lanskaja un Ilze Grēvele.

1 komentārs