Foto: filmas ”Jaungada taksometrs 2” aktieri līksmo ballītē

Pievienot komentāru
Foto: filmas ”Jaungada taksometrs 2” aktieri līksmo ballītē
PUBLICITĀTES FOTO

Arī šogad filmas “Jaungada taksometrs 2” aktieriem jaunā gada sagaidīšana iesākusies ātrāk nekā pārējiem – ceturtdien, 28. novembrī, filmas zvaigznes un radošā komanda pulcējās “Innocent Cafe”, kur jautrā gaisotnē tika ieskandinātas Jaungada svinības.

Režisora Māra Martinsona filma ”Jaungada taksometrs 2” ir turpinājums pirms gada iznākušajai romantiskajai komēdijai ”Jaungada taksometrs”, kuras centrā ir taksista Andreja piedzīvojumi gadu mijā.

Filmā lomas atveido gan populāri aktieri, gan šovbiznesa zvaigznes – Lauris Reiniks, Anete Krasovska, Baiba Sipeniece-Gavare, Viesturs Krauze, Nauris Brikmanis, Andris Bulis, Zane Dombrovska, Ieva Florence-Vīksne, Māra Sleja.

Filmas tupinājumā aizraujošo stāstu papildinās jauni personāži, ko atveidot uzticēts Annai Lieckalniņai un Kozmenam.

Pagājis gads un “Jaungada taksometra” varoņi atkal skaita stundas līdz Jaunajam gadam. Andrejs (Lauris Reiniks) pavada to kopā ar savu mīļoto Ilzi (Anete Krasovska), gaidot atbraucam viņas mammu, lai beidzot iepazītos un paziņotu par gaidāmo mazuli. Ilzes daudzo iegribu dēļ viņš neviļus kļūst par salaveci neparastā pasākumā, kas var mainīt ne tikai viņa paša, bet arī jaunās ģimenes nākotni.

Filma Latvijas kinoteātros būs skatāma no 6. decembra.