Foto: “Coyote Fly” ar vētrainām dzīrēm kantri stilā nosvin dzimšanas dienu

Pievienot komentāru
Foto: “Coyote Fly” ar vētrainām dzīrēm kantri stilā nosvin dzimšanas dienu
PUBLICITĀTES FOTO

Pagājušajās brīvdienās viena no skaļākajām ballītēm piedzīvota naktsklubā “Coyote Fly” – tur ar vērienīgām svinībām kantri stilā nosvinēta zīmola 13. dzimšanas diena.

Vienā no populārajām ballīšu vietām galvaspilsētā – “Coyote Fly” – par tradīciju jau kļuvis dzimšanas dienu svinēt kā jautru karnevālu ar pārģērbšanos, un jau otro reizi svinības norisinājās kantri stilā.

“Mūsu bārmenes un viesmīles bija iejutušās seksīgās kovboju meitenes stilā, uzaicinājām spēlēt Latvijas estrādes leģendāro kantri grupu “Dakota”, klubs tika attiecīgi arī noformēts.

Pasākums izvērtās lieliski, bija liela cilvēku atsaucība, visi atpūtās no sirds, dziedāja līdzi “Dakotas” populārākajām dziesmām, un svinības ilga līdz pat sešiem no rīta,” Skaties.lv pastāstīja “Coyote Fly” pārstāve Elīna Rudzīte.

Arī šajā nedēļas nogalē ”Coyote Fly” plānota liela jautrība – piektdien, 15. novembrī, notiks house un techno mūzikai veltīts pasākums” Baltic Nights”, bet svētdien, 17. novembrī, uz kluba skatuves kāps leģendārā grupa ”Eolika”.