Foto: Bauskā lustīgi izskanējis kantrimūzikas festivāls

Pievienot komentāru
Foto: Bauskā lustīgi izskanējis kantrimūzikas festivāls
EDGARS NAMIĶIS

Pagājušajās brīvdienās Bauskā izskanējis tradicionālais kantrimūzikas festivāls ”Country Bauska Festival”, kas šogad notika 21. reizi. Apmeklētājus priecēja gan Latvijas mākslinieki, gan viesi no ārvalstīm, kuri pēc uzstāšanās neslēpa sajūsmu par to, kā viņus sagaida Latvijas kantrimūzikas cienītāji.

Klausītājus festivāla pirmajā dienā priecēja tādas pašmāju leģendas kā ”Sestā jūdze” un ”Dakota”, grupa ”Mustangs”, siguldieši ”Zelta kniede”, kā arī Aivars Birzmalis un Jānis Misiņš.

Kā pirmās dienas galvenais mākslinieks uz skatuves tika gaidīta Nīderlandes grupa ”Cousin Hatfield”, kas ir vieni no retajiem Eiropā, kas uzstājas western swing stilā.

Starp festivāla otrās dienas māksliniekiem bija ”Latvian Blues Band”, kas uz ”Country Bauska Festival” skatuves kāpa pirmo reizi, izcilais angļu ģitārists Alberts Lee, grupa “BIG S” no Vācijas, kā arī lietuviešu grupa “Hank Williams Tribute”.

”Divas skatuves festivāla teritorijā nodrošināja to, ka varēja izvēlēties doties pie lielās skatuves un mesties uz deju grīdas vai izbaudīt koncertu sēdus, vai pie mazās skatuves griezties enerģiskos deju ritmos un līnijdejās,” klāsta festivāla producents un mūziķis Mārtiņš Jātnieks.

Pasākuma rīkotāji bija sagādājuši arī citas aktivitātes – savus spēkus izmēģināt uz “rodeo buļļa”, apmeklēt tematisko tirdziņu, iespēju pacelties virs koku galotnēm gaisa balonā, savukārt dāmas varēja saposties “stila kūtī”.

Kantrimūzikas festivāls Bauskā notiks arī nākamgad – jūlija otrajā nedēļās nogalē, kad tas norisināsies jau 22. reizi.