Foto: bārs “Andalūzijas suns” lepni nosvin 25 gadu jubileju

Pievienot komentāru
Foto: bārs “Andalūzijas suns” lepni nosvin 25 gadu jubileju
PUBLICITĀTES FOTO

Pagājušajā nedēļā ar greznām dzīrēm un slavenu un prominentu ļaužu klātbūtni 25 gadu jubileju svinēja Rīgas leģendārākā kafejnīca-bārs “Andalūzijas suns”. Svinības tika ieturētas deviņdesmito gadu stilā.

Pasākuma laikā notika atskatīšanās uz spilgto “Andalūzijas suns” vēsturi no pirmsākumiem 1995. gadā līdz mūsdienām, un tajā pulcējās gan kafejnīcas draugi un atbalstītāji, gan sabiedrībā zināmi ļautiņi.

Vakara īpašais notikums bija 25 gadu jubilejai veltītās dokumentālās filmas pirmizrāde, kurā filmējušies arī vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki – arhitekte Zaiga Gaile, pasākumu vadītājs Valters Krauze, žurnālists Andrejs Volmārs, šefpavārs Elmārs Tannis un citi.

Vakaru atklāja Valdis Melderis, kurš viesus šarmēja ar savu īpaši izvēlēto kostīmu un imidžu, atbilstoši deviņdesmito gadu modei.

Arī viesmīļi tika ietērpti īpašos kostīmos – deviņdesmito gadu stila formās, kas tika nēsātas Augusta Sukuta laikā, kad “Andalūzijas suns” bija smalks restorāns.

Svinību dalībnieki tika cienāti ar džina kokteiļiem un iecienītajiem ēdieniem, kas iestādes ēdienkartē atrodami jau vairāk nekā 15 gadus un klientu vidū ir iemīļoti joprojām.

Viesu vidū bija arhitekte Zaiga Gaile ar vīru uzņēmēju un bijušo politiķi Māri Gaili, bijusī kultūras ministre Žanete Jaunzeme-Grende ar vīru Ansi, režisors un Mākslas Akadēmijas profesors Viktors Jansons, šefpavārs Elmārs Tannis, uzņēmējs Čiris jeb Aivars Zvirbulis, žurnālistes Kristīne Komarovska un Karīna Rubene, arhitekte Evija Ķirsone-Slavinska ar vīru Oskaru un žurnālists Andrejs Volmārs ar dēlu Niku.