Foto: bārā ”RŪM” sākusies glamūrīgu kokteiļvakaru sērija

1 komentārs
Foto: bārā ”RŪM” sākusies glamūrīgu kokteiļvakaru sērija
PUBLICITĀTES FOTO

Vasara ir pilnā plaukumā, un sarunu bārā “RŪM”, ievērojot visus drošības noteikumus, sākusies kokteiļu vakaru sērija. Aizvadītajā nedēļas nogalē bārā norisinājās kokteiļu vakari “Glamour”. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pasākumos.

”Pat ievērojot visus valdības noteiktos ierobežojumus, mums izdevās divi patiesi neaizmirstami vakari,” Skaties.lv informē ”RŪM” pārstāvji.

“Glamour” pirmie vakari notikuši kopā ar pašmāju populāro bārmeni un “Moet Hennessy” zīmola vēstnesi Māri Locānu, bet jau šo piektdien aiz bāra rosīsies “Rooster Rojo” vēstnesis Ansis Ancovs, rādot savu meistarību pasakainu “Margaritu” gatavošanā.

“Margarita” ir viens no pazīstamākajiem tekilas kokteiļiem. Šobrīd “Margarita” ir pasaulē 7. populārākais kokteilis. Tā klasiskā recepte ir blanco tekila, apelsīnu liķieris un laima sula.

Glāzes maliņu parasti dekorē ar jūras sāli. “Margaritai” pieejamas arī dažādas variācijas, piemēram, zemeņu, banānu.

Kā saka pats Ansis: “Man personīgi tas arī ir viens no iecienītākajiem kokteiļiem, gan to gatavojot, gan arī baudot. Laika posmā no 2007.-2011. gadam strādāju Londonas bārā “Navajo Joe” un šajā laikā attīstīju savas “Margaritas” pagatavošanas iemaņas. Nedēļā tirgojām ap 500 “Margaritu”.

Piektdien viesiem piedāvāšu baudīt klasisko versiju ar kūpinātu mango un īpašu garšvielu miksu uz glāzes maliņas, arbūzu “Margaritu” un baltās šokolādes “Margaritu”. Skaidrs ir viens – garšīgākās “Margaritas” būs pieejamas sarunu bārā “RŪM” šo piektdien. Ja pavisam nopietni, ļoti daudzi mani viesi atzīst, ka tik lielisku “Margaritu” iepriekš nav baudījuši!”

Pievienojies pasākumam un baudi neaizmirstamu vakaru! Seko bāra jaunumiem ŠEIT!