Komentāri
FOTO: “ballīšu zvēri” Vecrīgā masveidā “atlaiž bremzes”
Publicitātes foto

Vienā no iecienītākajām ballīšu vietām Vecrīgā naktsklubā “Just” pagājušajā nedēļas nogalē notika “Just Ugly ballītes” otrais cēliens. 

“Ugly ballītes mums nozīmē atlaist bremzes uz visu,” smej kluba pārstāve Zane Pjatakova.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Katra nākamā Ugly ballīte ir arvien iespaidīgāka ne tikai apmēros, bet arī izdarībās. Uz trakulībām parakstās ne tikai “Just” kolektīvs, bet arī mūsu klienti,” portālam Skaties.lv klāsta Pjatakova.

Ballītē par draisku gaisotni gādāja seksīgie “Men$” jeb ”MALE Empire NIGHT_out SHOW” striptīzdejotāji, bet mūzika bija rokgrupas “Rock’n Berries” pārziņā.

Foto

Pavisam nesen klubā “Just” tika piedzīvots jauns ballēšanās rekords. Uzzini vairāk!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl