Foto: ballīšu zvēri ālējas vētrainā ballītē Liepājā

8 komentāri
Foto: ballīšu zvēri ālējas vētrainā ballītē Liepājā
RITVARS SPROĢIS

Pagājušajās brīvdienās īpaši jaudīga ballīte piedzīvota vēju pilsētā Liepājā – klubā ”Fontaine Palace” norisinājies klubu tūres ”Party Service On Tour 2019” ceturtais pasākums.

”Lai arī līdz jaunam Liepājas pasākuma un tūres kopumā rekordam nedaudz pietrūka, ballīti vērtēju kā superpozitīvu un ļoti jaudīgu,” pēc pasākuma Skaties.lv gandarījumu neslēpj tūres vaininieks populārais dīdžejs [Ex] da Bass.

”Vēlos pateikt paldies visiem, kuri bija kopā ar mums – ne tikai vienmēr atsaucīgajiem liepājniekiem, bet arī viesiem no citām pilsētām.

Šī, starp citu, bija arī atraktīvā mūziķu trio ”3Live Project” debija kādā no Liepājas klubiem. Nešaubos, ka visiem patika!” teic dīdžejs.

Šajā brīvdienās Latvijas klubu tūres ietvaros skaļa ballīte gaidāma Ogrē. ”2. martā plosīsimies Ogres klubā ”Hauze”. Šis būs tūres piektais pasākums no 12. Drīz būsim pusē,” tā [Ex] da Bass.

Pasākums solās būt, ja ne viens no pēdējā pusgada lielākajiem, tad marta skaļākais tusiņš Ogrē noteikti. Īpašā viesa statusā būs saksofonists Sergey Boytsov, kurš kopā ar tūres namatēvu dīdžeju [Ex] da Bass uzstāsies nakts karstākajā laikā.

Baudi arī, kā trakulīgā ballītē lustējas madonieši!