Foto: ar vētrainu burziņu Daugavā noslēgusies elektroniskās mūzikas ballīšu sezona

Pievienot komentāru
Foto: ar vētrainu burziņu Daugavā noslēgusies elektroniskās mūzikas ballīšu sezona
PUBLICITĀTES FOTO

Augusta izskaņā uz kuģa ”Vecrīga” notikusi vērienīga ballēšanās – tur ar vētrainu burziņu noslēgusies elektroniskās mūzikas ballīšu sērijas ”Das Boot” septītā sezona.

”Septiņu gadu laikā, kopš notiek ”Das Boot”, mums ir izveidojies dīdžeju pamatsastāvs. Viens no vasaras pasākumu rezidentiem uz Daugavas ir ZaZzy – ļoti māksliniecisks dīdžejs ar izsmalcinātu mūzikas gaumi. Tāpat gandrīz katru sezonu pie mums uz kuģa spēlē arī Judzhen,” stāsta leibla ”Amber Muse” pārstāvji un vakara iesildītāji Taran un Lomov.

Par vienu no gaidītākajiem pasākuma dalībniekiem kļuva Aldee, kurš tūkstošgades sākumā bija viens galvaspilsētas populārā naktskluba ”Essential” rezidents.

Taču ar to ”Amber Muse” rīkotās ballītes Rīgā nebeidzas. Jau 21. septembrī notiks trešais elektroniskās mūzikas festivāla ”Under”, kurā 24 stundu laikā uz četrām skatuvēm uzstāsies 40 dīdžeji un mūziķi no Vācijas, Apvienotās Karalistes, Francijas, Krievijas, Uzbekistānas, Ukrainas, Igaunijas un Latvijas. Galveno mākslinieku vidū būs vācieši Answer Code Request, Ian Pooley, Martin Landsky un briti Qual ar dzīvo šovu, Red Rack’em un Sigha.

Festivāls norisināsies plašajā bijušās alus darītavas ”Kimmel” teritorijā Rīgas centrā – ”Autentika Art Space”, Bruņinieku ielā 2.

Vairāk par festivālu un tā dalībniekiem: facebook.com/events/339684356979509 un underfestival.com.