Foto: ar vētrainu ballīti atklāts ikgadējais ”Ezīša” karaokes festivāls

1 komentārs
Foto: ar vētrainu ballīti atklāts ikgadējais ”Ezīša” karaokes festivāls
PUBLICITĀTES FOTO

Ar vētrainu ballīti, dziesmām un dejām līdz pusnaktij Avotu ielas ”Ezītī miglā” iesācies šā gada ”Ezīša karaokes čempionāts”. Skaties.lv piedāvā ieskatīties attēlos no krāšņā pasākuma un informē, – nākamā pasākuma kārta jau 13. augustā!

Pērnā gada vasarā restorānu tīklā ”Ezītis miglā” ietvaros risinājās pirmais karaokes čempionāts, un nu dziedāšanas maratons ir atkal atgriezies ”Ezīšos”.

Pirmā atlases kārta notika aizvadītās nedēļas izskaņā Avotu “Ezītis miglā” terasē. Pirmās atlases dalībniekus vērtēja arī pašmāju kulta filmas ”Jelgava 94” aktieris Alekss Tauriņš jeb Nāve un Latvijas pārstāve starptautiskajā skaistuma konkursā  ”Mrs. Universe 2017” Zanda Panava.

”Ieskaties nāvei acīs un pārsteidz ar savu dziesmu!” – šis teikums visai drīz kļuva par vakara galveno devīzi. Cīņa par vietu finālā tik tiešām bija ”nāvīga” – dalībnieki žūriju mēģināja pārsteigt ar klasiskām roka balādēm, dziedātāja Dona lielākajiem hitiem un pat ar āriju no ”Operas spoka”.

Konkurence bija ļoti spēcīga, tāpēc žūrija lēma no pirmās atlases kārtas uz finālu izvirzīt nevis, kā ierasts, trīs dalībniekus, bet uzreiz četrus.

”Bija ļoti spēcīga konkurence un varēja just, ka cilvēki ir noilgojušies pēc šāda tipa pasākumiem. Visi dalībnieki dziedāja no sirds un patiesi bija grūti izvēlēties labākos. Mums žūrijā domas pilnībā sakrita, tāpēc šķita neiespējami atlasīt tikai trīs,” atklāj žūrijas pārstāve ”Mrs. Universe 2017” Latvijas pārstāve Zanda Panava.

Dalībnieki uz dziedāšanu nebija lieki jāskubina. Jau no konkursa sākuma brīža Avotu “Ezīša” mājīgā terase pārtapa dziedāšanas festivālā.

Visi dalībnieki tika atbalstīti ar aplausiem, ovācijām un līdzi dziedāšanu. Konkursam beidzoties, dziedāšanas svētki Avotu “Ezīša” terasē nebeidzās līdz gandrīz pusnaktij.

Kopā ar atraktīvo vadītāju Frīdi (Aivaru Freimani) cilvēki bija gatavi dziedāt līdz pat rīta gaiļiem, taču, ievērojot ierobežojumus, pasākums beidzās pirms pusnakts ar skanīgu kopdziesmu.

”Ezīša karaokes čempionāts 2020” turpināsies līdz pat septembra vidum. Nākamā atlases kārta jau pavisam drīz – 13. augustā ”Purčika Ezītis miglā”.