Krāšņi kadri: ar šiku burziņu Rīgā atklāta īpaši smalka viesnīca

Pievienot komentāru
Krāšņi kadri: ar šiku burziņu Rīgā atklāta īpaši smalka viesnīca
PUBLICITĀTES FOTO

Augusta beigās Rīgas plašajam un daudzveidīgajam viesnīcu klāstam pievienojusies jauna atpūtas vieta – Dzirnavu ielā oficiāli atvērta Latvijā pirmā un Baltijā lielākā ”Marriott” tīkla viesnīca ”AC Hotel Riga”.

Svinīgajā pasākumā piedalījās tūrisma un viesmīlības nozares, diplomātiskā korpusa un preses pārstāvji, un burziņa viesiem bija sarūpētas smalkas izklaides iespējas.

Viesi varēja nobaudīt tradicionālās spāņu un īpaši svētkiem pagatavotām tapas, ko ikdienā ikviens var nobaudīt ”AC Lounge” restorānā, džinu un toniku, gardu pašu gatavotu saldumu izlasi un īpašus desertus.

Tāpat ikviens varēja nogaršot svaigu medu, kas pasākuma laikā tika ievākts no bišu stropiem, kas ir izvietoti viesnīcas terasē 11. stāvā.

Pasākumā par muzikālo noformējumu rūpējās dīdžejmeitene Zane Stocka, bet vakara vadīšana bija uzticēta Arvim Zēmanim.

Kā informē viesnīcas pārstāvji, tās iekārtojumā, īpaši restorānā un virtuvē, jūtamas gan modernās eiropeiskās tendences, gan dienvidiem tipiskā nepiespiestā atmosfēra.

Pēc ”Albert Hotel” renovācijas un pārtapšanas par ”Marriott” zīmola viesnīcu viesiem ir pieejami 239 moderni viesu numuri, četras daudzfunkcionālas konferenču zāles viesnīcas 11. stāvā ar panorāmas skatu uz Vecpilsētu, lounge zona, kas ietver restorānu un bāru lietišķām sarunām un atpūtai un moderna sporta zāle ar unikālu skatu uz pilsētu.