Foto: ar līksmu ballīti atklāts ”Ezītis miglā” lielais karaokes čempionāts

Pievienot komentāru
Foto: ar līksmu ballīti atklāts ”Ezītis miglā” lielais karaokes čempionāts
PUBLICITĀTES FOTO

Ar lustīgu ballīti Kalnciema ielā 11. jūlija vakarā atklāts ”Ezīša karaokes izaicinājums”, kas ir iespēja ikvienam izbaudīt mirkli slavas, kāpjot uz skatuves kādā no populārajiem restorāniem ”Ezītis miglā”. Skaties.lv piedāvā ieskatīties kadros no pirmā karaokes vakara un atgādina, – tu vēl vari paspēt piedalīties!

Latvijā populārais restorānu tīkls “Ezītis miglā” šovasar piedāvā izbaudīt skatuves slavas mirkli, piedaloties “Ezīša karaokes izaicinājumā”. Tā ir unikāla iespēja uz skatuves ļauties dziedāšanai un dzirdēt, ko par tavu sniegumu saka Latvijā populāri mākslinieki.

Pagājušajā nedēļā konkursam tika dots starts mājīgajās Kalnciema ”Ezītis miglā” telpās. Žūrijas verdiktu dalībniekiem paziņoja pašmāju Šakira – dziedātāja Jenny May.

Par pirmajiem pusfinālistiem kļuva Nika, Alise un Reinis. Savukārt pati dziedātāja pēc pasākuma ļāvās nelielai fotosesijai šā restorāna unikālajā terasē, ko veido divi tramvaji.

“Ezīša karaokes izaicinājums” šonedēļ turpināsies Avotu ”Ezītis miglā”, kur 18. jūlijā plkst. 21.00 tiks gaidīti kā dziedātāji, tā labas mūzikas draugi.

Savukārt lielais fināls – 29. augustā Kalnciema ”Ezītis miglā”, kad šeit risināsies īsta grila ballīte ar pašmāju populāru mūziķu uzstāšanos un karaokes uzvarētāja noskaidrošanu.