Foto: ar gaisīgu ballīti dziedātāja Agnesse nosvin jaunas dziesmas izdošanu

Pievienot komentāru

Gadu pēc piedalīšanās “Eirovīzijas” nacionālajā atlasē dziedātāja Agnesse, īstajā vārdā Agnese Stengrevica, atgriezusies apritē ar jaunu skaņdarbu “Space or Time”. Pagājušajā nedēļā ar ballīti populārajā ”Radio Bārā” Vecrīgā tika svinēts dziesmas pirmatskaņojums.

Gaisīgā atmosfērā, radu, draugu un citu viņas mūzikas cienītāju ieskauta, dziedātāja Agnesse ”Radio Bārā” izpildīja savu un Helvija Stengrevica jauno dziesmu ”Space or Time”, kā arī sniedza īpašu koncertu, kurā kopumā izskanēja 22 dziesmas.

”Space or Time” stāsts ir par to, ka brīžos, kad esi kopā ar īsto cilvēku, laiks aizrit nemanot, un tas notiek neatkarīgi no tā, vai šī persona ir labākais draugs, vai mīļotais. Šim fenomenam nav iespējams rast izskaidrojumu, bet vienīgais, ko vēlies – pagriezt laiku atpakaļ, lai aizvien baudītu šī cilvēka kompāniju.

”Dziesmas vārdi man pašai ir īpaši tuvi, jo arī es esmu attiecībās, kad ikdienā esam tālu viens no otra. Brīžos, kad tiekamies kaut vai tikai uz nedēļu, šķiet, ka mums atvēlētais laiks bijis tik īss, it kā būtu aizvadīta tikai diena. Tik ātri pienāk brīdis, kad jāšķiras, lai atkal katrs dotos savās ikdienas gaitās, un tas nebūt nav viegli.

Mans mērķis bija spēt šīs sajūtas izskaidrot dziesmā, kas, manuprāt, ir lieliski izdevies, tāpēc novērtējiet arī jūs,” stāsta Agnesse.

Noklausies!

Agnesses jaunā dziesma tapusi sadarbībā ar mūziķi, producentu, komponistu un tēti Helviju Stengrevicu. Skaņdarba teksta autore ir divkārtēja ”Grammy” balvas nominante Kristala Olivera, kura sadarbojusies ar tādiem pasaulslaveniem mūziķiem kā Džastins Timberleiks, Enrike Iglesiass, Kanje Vests un citiem.