Foto: Aija Auškāpa izved sabiedrībā savas ”X Faktora” meitenes. Dāmas kopā apmeklē ballīti

1 komentārs
Foto: Aija Auškāpa izved sabiedrībā savas ”X Faktora” meitenes. Dāmas kopā apmeklē ballīti
JURIS ZOLBERGS

Tuvojoties gada nogales skaistākajiem svētkiem, viens no Rīgas tirdzniecības centriem vienkopus pulcēja sabiedrībā zināmas personības, lai šikā ballītē iepazīstinātu ar nišas aromātu zīmolu “HFC”, kā arī prezentētu Ziemassvētku modes tendences un dekoratīvās kosmētikas jaunumus.

Ballītē viesojās grupas ”Prāta vētra” menedžere un ”X Faktors” žūrijas locekle Aija Auškāpa, kura ieradās kopā ar savu šova komandu – Diānu Paško, Elīnu Evelīnu Jansoni un Annu Kristu Ostrovsku.

Viesu rindās varēja redzēt tādas modes mīļotājas kā TV raidījumu vadītāja Jana Duļevska, radio personība Maija Rozīte-Krištopane, modes blogeres un “influenceres” Alina Keller un Līga Zemture, modele Diāna Kubasova, TV un radio raidījumu producente Ieva Brante, mūziķu poducente Santa Kola, stiliste un redaktore Kristīne Rudzinska, kā arī virkne iecienītu modes, skaistuma un dzīvesstila blogeru.

Pasākuma namatēva lomā iejutās dīdžejs un mūziķis Markus Riva.

Lai radītu Ziemassvētku noskaņu, viesi tika cienāti ar svētkus raksturojošām uzkodām un dzirkstošo vīnu.

Par vakara pārsteigumu izvērtās piparkūku saldējuma deserts, kuru īpašu padarīja dūmojošie šova elementi, kas radās, pateicoties šķidrajam slāpeklim un sausajam ledum.

Viesi iepazinās ar svētku laikam piemērotu grimu, modes tendencēm un jau izjuta Ziemassvētku noskaņu.