Festivāls ”Summer Sound” izziņo pirmo mākslinieku

0 Komentāru
Festivāls ”Summer Sound” izziņo pirmo mākslinieku
PUBLICITĀTES FOTO

Festivāls ”Summer Sound”, kas jūlija izskaņā notiks Liepājā, izziņojis šā gada pirmo mākslinieku, un tas ir superhita ”This Girl” autors, franču dīdžejs ar latvisko skatuves vārdu Kungs. Uzstāšanās vēju pilsētā būs viņa pirmā performance Latvijā.

Franču dīdžejs un elektroniskās mūzikas producents Kungs plašu popularitāti pasaulē ieguva ar dziesmu ”This Girl”, kas vairākus mēnešus pavadīja radio staciju un mūzikas straumēšanas platformu topu virsotnēs.

”This Girl” ieguva arī Francijas lielākās radio stacijas NRJ balvu kā gada labākā deju un elektroniskās mūzikas dziesma, savukārt pats Kungs raidstacijas “LOS40” mūzikas apbalvošanas ceremonijā saņēma apbalvojumu kā labākais jaunais starptautiskais mākslinieks.

Vērā ņemams ir arī fakts, ka savu skatuves vārdu Kungs ir izvēlējies, iedvesmojoties no latviešu valodas, – ”Google Translate” platformā meklējot, viņaprāt, labskanīgāko vārda ”mister” tulkojumu kādā svešvalodā.

Kungs – ”This Girl”

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls ”Summer Sound” Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā. Biļetes uz festivālu var iegādāties summersound.lv.

Festivāls ”Summer Sound” 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.

”Festivāls ”Summer Sound” savā devītajā norises gadā sasniedza līdz šim nepieredzētus apmērus – divas izpārdotas telšu pilsētiņas, izpārdota kemperu novietne un apmeklētāju skaita rekords.

Tas liek domāt, ka festivāls dodas pareizajā attīstības virzienā un mūsu uzdevums tagad ir festivālu veidot no gada uz gadu vēl labāku par iepriekšējiem festivāliem, ieturot festivāla demokrātisko kursu – dažādām auditorijām piemērotu mūzikas programmu, aktivitātes, kā arī pieejamu cenu,” par 2019. gada festivālu stāsta ”Summer Sound” organizators Uldis Pabērzis.

0 Komentāru