Elita Patmalniece iedvesmojošām Latvijas sievietēm sarīko sarunu vakaru

1 komentārs
Elita Patmalniece iedvesmojošām Latvijas sievietēm sarīko sarunu vakaru
PUBLICITĀTES FOTO

Konceptveikalā ”Imagehouse” norisinājās dermokosmētisko produktu ražotāja “Eucerin” rīkotais sarunu iedvesmas vakars kopā ar mākslinieci Elitu Patmalnieci un vīna ekspertu, maratona kustības aizsācēju Latvijā Aigaru Nordu. Pasākumu apmeklēja Latvijas sabiedrībā pazīstamas sievietes, kuras ar saviem darbiem un panākumiem spējušas iedvesmot arī savus domubiedrus.

Vai mākslinieka dzīves ritmā ir viegli ieviest veselīga dzīvesveida principus, un kāpēc ikdienas skrējienā nepieciešamas veselīgas pauzes vīna baudīšanai?

Pasākuma laikā, daloties pieredzē ar klātesošajiem, par saviem ikdienas darbiem un lietderīgā apvienošanu ar nepieciešamo pieredzē dalījās Elita Patmalniece un Aigars Nords.

Nav noslēpums, ka mūsdienās veselīgu apmierinātības sajūtu par sevi un savu dzīvesveidu nav iespējams gūt ar medicīnas un dermokosmētiskajiem produktiem vien.

Ne mazāk būtisks ir arī fiziski un garīgi veselīgs dzīvesveids, kā arī izpratne par to, kas veicina ādas novecošanos. Abām šīm komponentēm ir jāiet roku rokā un jāpapildina vienai otru.

Iedvesmas sarunu vakaru apmeklēja sabiedrībā zināmas sievietes, kuras ar saviem panākumiem likušas noprast, ka spēj apvienot patīkamo ar lietderīgo jeb spējušas savienot ikdienas darbus ar personīgo pieredzi labsajūtas veicināšanai.

Aigara Norda un Elitas Patmalnieces sarunās klausījās un iesaistījās tādas sabiedrībā zināmas sievietes kā māksliniece Ieva Bondare, TV raidījumu vadītāja Grēta Gorjučko, dizainere Natālija Jansone, aktrise Vita Baļčunaite, pasākumu rīkotāja Ieva Koha-Zeltiņa, stiliste Liene Stūraine un citas.