Elegance un šiks! Sabiedrības krējums bauda Galantes festivālu Jūrmalā

12 komentāri
Elegance un šiks! Sabiedrības krējums bauda Galantes festivālu Jūrmalā
Publicitātes foto

Mūzikas un festivālu vasara turpinās! Jūrmalu šobrīd pārņēmis festivāls ”Summertime 2018 – aicina Inese Galante”, kurš izpelnījies milzīgu interesi un kuru kuplā skaitā apmeklē arī pašmāju prominences. Skaties.lv piedāvā ieskatīties krāšņākajos attēlos no koncertiem.

Festivāls tika atklāts ar leģendārā amerikāņu dziedātāja Frenka Sinatras repertuāra klasiskās mūzikas zelta fonda skaņdarbiem Toma Gēbela izpildījumā.

Nedēļas nogalē viesiem bija iespēja baudīt spilgtākās operas ārijas par mīlestību pašas Ineses Galantes, kurai piemīt viens no skaistākajiem soprāna tembriem ar unikālu piano tehniku, izpildījumā, ugunīgas dejas Balkānu izcelsmes mūziķa Gorana Bregoviča pavadījumā un baudīt citas lieliskas performances.

Pasākumus garām nelaida arī tā dēvētais sabiedrības krējums – vietējie uzņēmēji, politiķi, aktieri un sabiedrībā zināmas personas.

Nekas vēl nav nokavēts! ”Summertime – aicina Inese Galante 2018” priecēs ar lieliskiem koncertiem līdz pat 15. augustam. Ar programmu iepazīsties TE!

12 komentāri