Ekskluzīvi: Latvijas VIP personas kā pirmie laimīgie jau apskata ”Akropoli”

56 komentāri
Ekskluzīvi: Latvijas VIP personas kā pirmie laimīgie jau apskata ”Akropoli”
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Kamēr vienkāršā tauta vēl gaida varenā izklaides un iepirkšanās centra “Akropole” atklāšanu, Rīgas kultūras un biznesa elitei jau bija iespēja novērtēt to jau iepriekšējā vakarā pirms atklāšanas. Pasākumā bija tas gods būt arī Skaties.lv.

Oficiāli ”Akropole” durvis ver 4. aprīlī, bet īpaši lūgtām Latvijas VIP personām to bija iespēja iepazīt īpašā ballītē jau 3. aprīļa vakarā.

Izlasišovu zvaigzne Laura Caune ar bērnu mīņājas pie veikala jau rīta agrumā, lai pirmā tiktu ”Maximā”!

Tas sniedza iespēju pašmāju slavenībām izpētīt tirdzniecības centru, kura atklāšanu gaida teju visa Latvija, mierīgi, bez burzmas un patīkamā atmosfērā, ko papildināja īpaši koncerti un šovi.

Lasi vēl: Pirmie iespaidi par ”Akropoli”: kā izskatās jaunajā iepirkšanās un izklaides centrā?

”Akropole” ir viens no pēdējo gadu apjomīgākajiem būvprojektiem Latvijā. Iepirkšanās centra ēkas platība ir 98 000 kvadrātmetru, bet teritorijas kopējā platība – teju 16 hektāru.

Kopējās investīcijas projekta realizācijā, ieskaitot transporta infrastruktūras izveidi un apkārtnes uzlabošanu, sasniedz nepilnus 180 miljonus eiro, norāda ”Akropole Rīga” vadītājs un ”Akropolis Group” valdes loceklis Kaspars Beitiņš.

”Akropoles” dizains atspoguļojot modernā un vēsturiskā apvienojumu, jo iepirkšanās un izklaides centra teritorijā kādreiz atradās bijusī Kuzņecova porcelāna fabrika. ”Akropolē” būšot pārstāvēti gan Latvijā jau iemīļoti veikali, gan jauni un nebijuši modes zīmoli. Ēkā atradīšoties arī ”Apollo” kinoteātris ar deviņām skatītāju zālēm, liela vissezonas slidotava, sporta zāle, ”O’Learys” izklaides zona ar boulingu, biljardu un dažāda veida sporta spēļu simulatoriem, kā arī plašs restorānu un kafejnīcu klāsts vienuviet.