Ekskluzīvi: geju klubs ”Golden” ar vētrainām dzīrēm nosvin savu 13. dzimšanas dienu

19 komentāri
Ekskluzīvi: geju klubs ”Golden” ar vētrainām dzīrēm nosvin savu 13. dzimšanas dienu
NADĪ DAN

Skanot dziesmai ”Daudz baltu dieniņu…”, naktī no sestdienas uz svētdienu klubā – bārā ”Golden” notika jubilejas burziņš, kurā piedalījās gan kluba patstāvīgie viesi, gan aicinātie viesmākslinieki – operdziedātāja Ilona Bagele, dziedātājs Atis Ieviņš, ”Diva Dance Show” un citi. Skaties.lv piedāvā ieskatīties vētrainajās dzīrēs un  atgādina – lielā Jaungada balle vēl ir tikai priekšā.

Vakara laikā visi sirdī jaunie, kuriem patīk kā kluba basi plosa miesu un liek tauriņiem lidot krūtīs, kopā atpūtās un svinēja kluba dzimšanas dienu.

Kad operdziedātāju Ilonu Bageli uzaicināja bāra dzimšanas dienā viesus iepriecināt ar dziesmu, viņa par ”Golden” bāru uzzināja pirmo reizi. ”Patiesību sakot par klubu iepriekš nezināju. Mana klubu dzīve profesijas apsvērumu dēļ nav tik aktīva,” atklāj Ilona Bagele.

Tā kā darba dzīve ir gana saspringta un muzikāla, tad brīvajā laikā viņai patīk atpūsties mājās, kārtīgi izguļoties un pavadot laiku kopā ar bērniem. Tomēr tas, ka Rīgā ir klubs, kurš svin 13. dzimšanas dienu, tas ir apsveicami.

”Kā jau vienmēr dzimšanas dienās, vēlu klubam, tā darbiniekiem un viesiem labu veselību un lielisku garastāvokli! Lai klubam ir savi apmeklētāji, kuri to ciena un mīl. Lai cilvēkiem patīk klubā satikties un kopīgi pavadīt savu brīvo laiku,” dzimšanas dienā klubu sveic Ilona Bagele.

Arī ”Golden” kluba – bāra vadītājs Ēriks Kiščenko sveic klubu dzimšanas dienā. ”Ar augstu paceltām galvām un lepnumu sirdīs esam pārkāpuši Latvijas simtgades slieksni. Bārs-klubs ”Golden” ir bijis mūsu valsts sastāvdaļa nu jau veselus 13 gadus.

Pa šiem gadiem esam piedzīvojuši daudz skaistu mirkļu, taču tas nebūtu iespējams bez mūsu uzticamajiem klientiem, kas ar mums bijuši kopā gan priekos, gan bēdās. Novēlu klubam arī turpmāk veiksmīgi priecēt ikvienu kluba apmeklētāju, taču pats galvenais – simtgades atskaņās – saules mūžu Goldenam!” vēl Ēriks Kiščenko, kluba vadītājs.

Par nākotnes plāniem viņš daudz detaļu nevēlas atklāt. ”Varam pačukstēt, ka ir sagaidāmi daudzi jo daudzi tematiskie vakari, mākslinieki, šovi, kā arī vēlamies “nomainīt krāsas”. Kādas krāsas- to laiks rādīs,” tā Ēriks.

Viens no nākamā gada lielākajiem izaicinājumiem būs atrast jaunu veidu, kā pēc jaunās personu datu aizsardzības regulas stāšanās spēkā, kad tikai neliela daļa no patstāvīgajiem klientiem izteikuši vēlmi saņemt jaunumus no bāra-kluba ”Golden”, sajust, kurā frekvencē uzrunāt esošos un jaunos kluba biedrus.

Taču, ja nepaspēji uz jubilejas balli, nebēdā, šogad vēl gana daudz pasākumu! 21. decembrī, bārs – klubs “Golden” rīko vienu diskotēkas vakaru. Sestdien, 22. decembrī, “Golden” strādās kā bārs ar Ziemassvētku mūziku fonā no plkst. 19:00 līdz 02:00.

23.-26. decembrī “Golden” komanda izklīst baudīt Ziemassvētku klusumu, bet jau 31. decembra vakarā sāksies Jaungada balle, kas būs pilna pārsteigumu un ilgs līdz pašai rītausmai!

Daudz laimes dzimšanas dienā – gan klubam ”Golden”, gan tā viesiem un darbiniekiem vēl arī Skaties.lv.