Ekskluzīvi foto: suņa gada sagaidīšana Rīgas smalkākajā geju klubā

12 komentāri
Ekskluzīvi foto: suņa gada sagaidīšana Rīgas smalkākajā geju klubā
Nadī Dan

Vienas no vētrainākajām dzīrēm, 2018. gadu sagaidot, nešaubīgi notika geju, lesbiešu un vienkārši brīvi domājošu ļaužu iecienītajā klubā ”Golden”. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu reportāžu no pasākuma, kurā kaislīgas dejas nerima vēl ilgi pēc gaismas uzaušanas.

”Laipni lūdzam arī jūs, digitālā paaudze, iespējams, vecākajā Latvijas naktsklubā! Esam vairākkārt veikuši plastiskās operācijas, botoksa (šķiet, ”Sadolin” un ”Vivacolor” krāsas) injekcijas, silikona implantu nomaiņu (laikam to sauc par mēbeļu pārvilkšanu) un joprojām izskatāmies pēc jaunām, seksapīlām skaistulēm.

Tāpēc nekautrējieties iekrist mūsu stiprajos un reizē maigajos apskāvienos – tie joprojām būs cilvēku apskāvieni un glāsti,” ar šādu pozitīvima pilnu uzsaucienu ”Golden” aicināja uz savu Jaungada balli. Šķiet, ka uzsaukums pat nebija vajadzīgs – klubs jau no Vecgada pēdējām stundām bija stāvgrūdām pilns līksmu svinētāju, un pēc pusnakts dejotāju skaits turpināja augt.

“Golden” deju zāle bija DJ Mr. B. un DJ Belinda pārziņā līdz pat 8:30 rītā.

Pēc pusnakts tika sirsnīgi sveikts ne vien nule ieradies 2018. gads, bet arī 2000. gada 1. janvārī dzimušie jaunieši un pirms 100 gadiem dzimusī Latvijas valsts. Par šo īpašo apsveikumu parūpējās Elita Je, ģērbusies latviešu tautas tērpā.

Pirms pusnakts kluba viesiem tika piedāvāta unikāla iespēja ar vizāžistes palīdzību kļūt par dalmāciešiem, ko labprāt izmantoja liela daļa apmeklētāju. Tāpat kubs piedāvāja iespēju iegādāties draisku suņa masku, kurā jau saposties gada pirmajā ballītē.

”Lai mums veiksmes kauliņiem bagāts Latvijas simtgades gads! Vau, vau!” novēl ”Golden” komanda.