Dejas basām kājām visa gada garumā! Rīgā atklāta jauna atpūtas vieta, kur vasara nekad nebeidzas

2 komentāri
Dejas basām kājām visa gada garumā! Rīgā atklāta jauna atpūtas vieta, kur vasara nekad nebeidzas
PUBLICITĀTES FOTO

Ar līksmu ballīti vasarīgā noskaņās Rīgā atklāts jauns atpūtas un sporta komplekss ‘’Palms Beach Club’’, kas aicināt aicina novilkt kurpes un baudīt siltās smiltis. Skaties.lv piedāvā ieskatīties jaunajā atpūtas vietā, ko novērtēt ieradušies bija arī sabiedrībā pazīstami ļaudis.

Kā Skaties.lv atklāj ”Palms” pārstāvji, jaunajā atpūtas kompleksā nekādi laika apstākļi nespēs sabojāt karstu ballīti!

”Sajusties pludmales noskaņās varēs jebkurā gada dienā! Pie mums ir pieejami četri pludmales sporta spēļu korti ar apsildāmajām smiltīm un panorāmas logiem, kas radīs sajūtu, ka spēle un turnīri norisinās ārā,” stāsta kompleksa pārstāvji.

Vieta lieliski piemērota kā korporatīviem pasākumiem, tā sporta sacensībām un dejām basām kājām jebkurā gadalaikā.

Dejas neizpalika arī atklāšanas pasākumā, kura viesi tika lutināti ar dzīvās mūzikas koncertu un iespēju atkal atgriezties aizejošajā vasarā.

”Klubs piedāvā lielisku iespēju, efektīvu dziedināšanas metodi – sāls istabu, kur apmeklētāji var elpot veselīgu sāls gaisu, dabīgā veidā stiprinot imūnsistēmu, kā arī pēc sporta relaksēties saunā.

Esam parūpējušies par gardēžiem un kokteiļu baudītājiem. Divos stāvos izveidotajā kafejnīcā un sporta bārā ir iespēja nobaudīt dažādus gardus ēdienus, kā arī atspirdzinošus, vasarīgus dzērienus.

Sporta un atpūtas komplekss turpina attīstīties un plāno iekārtot ūdens atrakcijas,kuras būs piemērotas gan sportistiem, gan pieaugušajiem, kā arī bērniem.

Tuvakajā gada laikā kluba telpās tiks ierīkota arī trenežieru zāle.Ļausimies dejām, priecāsimies un baudīsim nebeidzamo vasaru ”Palms Beach” klubā!” turpināt svinēt vasaru aicina kluba pārstāvji.