Četri kokteiļi ideālam vasaras vakaram: iesaka ”RŪM” bārmeņi

0 Komentāru
Četri kokteiļi ideālam vasaras vakaram: iesaka ”RŪM” bārmeņi
VLADISLVS PROŠKINS, F64

Lai arī jūlijs pagaidām padevies vēss, vasaras vakarus var un vajag baudīt! Lielisks veids, kā pasvītrot mirkļa burvību un padarīt vasaru neaizmirstamu, par spīti visam, ir došanās ārpus mājas, lai kopā ar draugiem vai kādu īpašu cilvēku nobaudītu kādu labu dzērienu. Arī kokteiļu pasaulē ir savas aktualitātes, kas šajā vasaras sezonā būtu jābauda. Par šīs vasaras neparastākajām garšām Skaties.lv stāsta sarunu Bāra ”RŪM” vecākais bārmenis Dāvids Hilmanis ar kolēģi Reno Apini.

Ideāls kokteilis saulrieta baudīšanai un pasakaina vakara sākumam

Vasara ir saulrietu laiks, un fantastiskus saulrietus var noķert arī Rīgā, atpūšoties uz kāda bāra terases. Sarunā tikšanos ar draugiem tieši uz saulrieta laiku, un atklājiet vakaru ar dzērienu, kas aizvedīs īstā pasakā!

Reno iesaka izbaudīt saulrietu ar glāzi “Fairy Tale”. Katrs no mums vēlas, lai dažreiz notikumi attīstās kā pasakās. Jo sevišķi siltos vasaras vakaros. Brīnumi notiek, it īpaši, paceļot ”Fairy tale” glāzi! Dzēriena garšu buķeti veido: burbons, citronu sula, popkorna sīrups, olas baltums.

Garākām sarunām – dzēriens, kas atvērs pat noslēgtākos

Mums katram ir kāds neizstāstīts stāsts. Varbūt pat kas tāds, par ko ir grūti runāt. Un tieši tāpēc ”RŪM” parūpējies par unikālu dzērienu ”Untold Story”, kas ir kā radīts garajiem vasaras vakariem īpašu un tuvu draugu lokā.

Kā novērojis Dāvids, pie šī dzēriena glāzes allaž izvēršas garākas sarunas, un tas spēj atraisīt sarunām pat noslēgtākos prātus. Un saruna jau sākas, apspriežot kokteiļa garšas nianses, kas nudien ir unikālas.

Šī dzēriena neparasto garšu veido paprikā noturēta tekila, greipfrūtu mizu sīrups, laims un greipfrūtu sodas dzēriens.

Romantiska randiņa noslēgumam – mīlas nektārs

Reno iesaka īstu “mīlas nektāru” romantisko randiņu noslēgumam “Tropical Honneymoon”.

“Tropical Honneymoon” liks sajusties kā tropiskā paradīzes salā medusmēneša laikā, pat, ja tagad nav medusmēnesis un te nav tropi! Gāršas kārpiņas šis sajūtas novērtēs.

Kā var garantēt ”RŪM” pieredzējušie eksperti, pēc šāda dzēriena baudīšanas skūpsti kļūs vēl saldāki. Mīlas “nektāra” sastāvā ir džins, bumbieru liķieris, ananasu sīrups, citronu sula un bumbieru sidrs.

Aizceļo uz īstu vasaru, baudot Vidusjūras garšas

“French Saga” ir īsts ceļojums garšu pasaulē. Un mums visiem patīk ceļot, jo sevišķi uz leģendām apvītām vietām Vidusjūras krastā.

Saka, ka baudot “French Saga”, var izjust siltā Azūra krasta valdzinājumu. Lai arī Latvijas vasara ar milzīgu karstumu nelutina, un arī ceļošanas sakarā joprojām ir ierobežojumi, tas neliedz sarīkot sev īstu Vidusjūras stila ballīti kādā vasaras vakarā bārā ”RŪM”!

Garšu ceļojumu veido: konjaks, rums, mandeļu sīrups, avenes, banānu biezenis, sodas dzēriens.

Iemācies pagatavot gardu kokteili pats!

Šovakar, 11. jūlijā, no 19:00 ”RŪM” notiks īpašā meistarklase ar Māri Locānu, kā radīt gardus kokteiļus,  izmantojot konjaku. Nepavadi vasaras vakarus mājās – ”RŪM” gaidīs tevi ciemos!

0 Komentāru