Ballītes foto: Kalnciema ”Ezītī” izvēlēta Latvijas karaokes karaliene

Pievienot komentāru
Ballītes foto: Kalnciema ”Ezītī” izvēlēta Latvijas karaokes karaliene
NAURIS GARKAKLIS

Augusta beigās Kalnciema ielas ”Ezītī miglā” norisinājās, kā to dēvē paši ”Ezīša” saimnieki, vasaras sezonas lielākā ballīte. Lieliskā ceturtdienas vakarā publiku priecēja grupas ”Gain fast” šovs, bet pēc tā norisinājās lielā karaokes izaicinājuma fināls, kurā par labāko tika kronēta Nika. Skaties.lv piedāvā ieskatīties bildēs no pasākuma.

Ballīte Kalnciema ”Ezīša” pagalmā sākās ar lielisku grupas ”Gain fast” uzstāšanos, kuras laikā apvienības līderis Kaspars Zlidnis demonstrēja arī savu vingrošanas talantu.

Pēc koncerta viesi devās uz iekštelpām, kur visi vasaras karaokes konkursa finālisti pulcējās, lai pārsteigtu žūriju, kuras sastāvā Latvijā populāri mūziķi un šovbiznesa eksperti ar finālam sagatavotiem numuriem.

Un jaunie talanti nudien bija gatavojušies – publiku priecēja fināla cienīgi numuri un pat speciāli sagatavoti šovi.

Izvēlēties labāko nebija viegli. Žūrijas eksperts Sandis Kiops vienubrīd pat bija gatavs likt lietā savu leģendāro ”Pīlādžogas” spērienu, lai aizstāvētu savu favorītu.

Galu galā punktu visam pielika Jenny May, kura jaunos dziedātājus vērtēja pēc smalkiem kritērijiem kā īsta profesionāle, neskopojoties ar padomiem un draudzīgiem ieteikumiem turpmākās karjeras veidošanā.

Kā sarunā ar Skaties.lv uzsvēra dziedātāja, konkursanti bijuši tiešām spēcīgi, un viņa ar prieku satiks viņus vēlreiz, iespējams, jau uz skatuves kā konkurentus cīņā par iespēju pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijā”.

Saskaitot kopā visas balsis, par uzvarētāju tika pasludināta Nika, kura publiku pārsteidza ar izcilu balsi un īstām emocijām.

Skaties.lv novēl Nikai un citiem jaunajiem talantiem nepazust un izmantot dalību konkursā kā atspēriena punktu savu karjeru veidošanā, kā arī atgādina, ka ar prieku gaidīs jauno mākslinieku oriģināldziesmas, kuras, kā portālam atklāja konkursanti, daži plāno izdot jau pavisam drīz.