Baisi kadri: ”Ezītī miglā” krāšņi nosvinēts Halovīns

0 Komentāru
Baisi kadri: ”Ezītī miglā” krāšņi nosvinēts Halovīns
PUBLICITĀTES FOTO

Aizvadītajā nedēļas nogalē kafejnīcu tīklā ”Ezītis miglā” valdīja īpaši krāšņa un spocīga Visu svēto dienas atmosfēra – no Tima Bērtona un Tarantīno filmu tēliem līdz zombijiem, apsēsto leļļu namiņa brīnumbērniem un pat Neo-19 neona pandēmijai; no klasisko ķirbju un zirnekļtīklu dekorācijām līdz neona gaismu maģijai. Skaties.lv piedāvā ieskatīties iespaidīgajos ballītes kadros.

Jau vairākus gadus Latvijā tiek svinēti Halovīna jeb Visu svēto dienas svētki, un cilvēki labprāt iesaistās ”šausmu nakts” pasākumos. Arī kafejnīcu ķēde “Ezītis miglā” nu jau tradicionāli ik gadu rūpējas par krāšņu atmosfēru un spocīgiem darbiniekiem.

Diemžēl šogad dejas, dzīvo mūziku un ballīti nācās izlaist, samazinot arī svētku svinēšanas vērienu, taču tas neliedza pasākumus baudīt godam.

”Ezītis miglā” nolēma tradīciju nelauzt un, pielāgojoties valstī noteiktajiem ierobežojumiem, ļaut cilvēkiem svētku sajūtu tvert caur tematiskām dekorācijām un īpašu atmosfēru.

Vairāki no bāriem pat bija izveidojuši savdabīgu Halovīnu tematiku, un cilvēki ar interesi devās aplūkot ”Ezīšus” visa vakara garumā.

Vecajā ”Ezītī” valdīja klasiska Halovīnu noskaņa ar ķirbju dekorācijām un šausmu filmu tēliem aiz bāra, savukārt Tērbatas ”Ezītis” savus viesus priecēja ar īstu Neona pandēmiju, Daugavpils ”Ezītis” bija parūpējies par īpašu apgaismojumu un dūmiem kokteiļos, Ogrē viesus biedēja Apsēsto leļļu namiņš, Purčika ”Ezītī” valdīja visi populārākie tēli no Tarantīno filmām, Grēcinieku ”Ezītis” pārvērtās par raganu kulta vietu, Kalnciema ”Ezītī” bija zombiju apokalipses salidojums, Avotu ”Ezītī” valdīja Tima Bērtona tēli.

Halovīnu vakarā ļaudis devās baudīt ēdienus un dzērienus uz ”Ezītis miglā” kafejnīcām gluži kā ekskursijā. Pārdzīvojot gada tumšāko nakti, “Ezītis miglā” valdīja tikai pozitīvas emocijas un gaišas sajūtas. Gaidīsim, ar ko mūs pārsteigs ”Ezīši” nākamgad!

0 Komentāru