Ar vērienīgu šovu un slavenību klātbūtni tiek atklāta modes telpa

2 komentāri
Ar vērienīgu šovu un slavenību klātbūtni tiek atklāta modes telpa
PUBLICITĀTES FOTO

Ar gaumīgu ballīti un Rīgas stila gardēžu klātbūtni atklāta modes telpa. Nu būs par vienu vietu vairāk, kur modes ekspertiem smelties jaunas idejas saviem tēliem un apskatīt jaunākās tendences.

Par pasākuma centrālo notikumu izvērtās aizraujošs stilistu duelis, kura ietvaros jaunākās modes tendences ieskicēja pazīstamie un iecienītie stila eksperti Aleksandrs Pavlovs un Anita Altmane, ģērbjot populāro modeli Māru Sleju un slavenību vidū atzīto friziermeistaru Kristapu Slakteru-Zvejnieku.

Savukārt viena no viesu gaidītākajām aktivitātēm bija pasaulslavenā matu produktu un aksesuāru zīmola ”Balmain Hair Couture” un paštonējošo produktu zīmola ”Vita Liberata” prezentācijas šovs.

Modeles, kuru vidū bija arī sabiedrības dāma un mūziķu menedžere Santa Kola un pati pasākuma vadītāja Dagmāra Legante, piedzīvoja pārsteidzošanas vizuālās pārvērtības, acumirklī iegūstot jaunu tēlu.

Prezentācijas namamātes lomu bija uzņēmusies TV personība un fotogrāfe Dagmāra Legante, par mūziku rūpējās radio un TV raidījumu dīdžejs Magnuss Eriņš.

Viesi tika lutināti ar sezonālām uzkodām un atspirdzinājumiem.

Pasākumu apmeklēja aktrise un rotu māksliniece Agnese Zeltiņa, radio personība Maija Rozīte-Krištopane, pasākumu rīkotāja un TV seja Gundega Skudriņa, dziedātāja Patrisha, TV un radio raidījumu producente Ieva Brante, modes eksperte Indra Salcēviča, raidījuma ”Māmiņu klubs” jaunā vadītāja Rūta Dvinska, TV šovu dalībieks Jaroslavs Barišņikovs, plus size modele Tatjana Mackeviča, modes industrijas pārstāve Dita Danosa, TV radio balss un dziedātāja Marta Grigale, modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane un citi.