Ar sabiedrībā zināmu cilvēku piedalīšanos atklāj “Abavas” vīna darītavas bāru un pagrabu

0 Komentāru
Ar sabiedrībā zināmu cilvēku piedalīšanos atklāj “Abavas” vīna darītavas bāru un pagrabu
Publicitātes foto

Šī gada 9. augustā Tukuma novada Ārlavciemā tika atklāts jaunais “Abavas” vīna darītavas bārs un pagrabs, tādējādi radot unikālu iespēju uzzināt par vīna tapšanas gaitu Latvijā. Saimnieku Mārtiņa un Lienes Barkānu vadībā atklāšanas viesiem bija iespēja ne tikai iepazīties ar jauno vīna pagrabu, bet arī nobaudīt ģimenes vīna darītavas radītos dzērienus.

”Mums bija svarīgi radīt mājīgu vīna baudīšanas telpu netālu no galvaspilsētas, kur nepilnas stundas attālumā ikviens var atbraukt un nobaudīt Latvijā ražotu vīnu.

Tādā veidā Kurzemes tūrisma maršrutu esam papildinājuši ar jaunu un unikālu pieturas punktu, kur ikvienam Latvijas iedzīvotājam ir iespēja gan nobaudīt Latvijā ražotu vīnu, gan arī uzzināt visu par tā tapšanas gaitu,” stāsta “Abavas” vīna darītavas saimniece Liene Barkāne.

Atklāšanā piedalījās tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā modes blogere Brigita Dambe, modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane, blogeres Maria Larionova, Jūlija Rumjanceva un Bea Jonīte, modes blogeris Deniss Ševeļovs, radio balss Linda Samsonova, grupas ”Tautumeitas” solistes Asnate un Aurēlija Rancānes, modes un dzīves stila žurnālu redaktores Kristīne Rudzinska, Dace Kaņepe un Dana Sinkēviča, kā arī žurnāla redaktors Dāvis Dāvids Sakne, dziedātāja un vokālās studijas vadītāja Liera Šteina, dziedātājs Alekss Silvērs, kā arī modes un dzīves stila žurnāliste Jūlija Rumjanceva.

Viesi baudīja gardos vīnus, uzzināja dzēriena tapšanas noslēpumus, pastaigājās pa vīna darītavas apkaimi un atzina, ka vieta ir lieliska, lai tur atgrieztos un atpūstos jau savu draugu kompānijā.

0 Komentāru