Ar kārtīgu ”trīsdiennieku” Rīgā atklāts Kalnciema ”Ezītis”

1 komentārs
Ar kārtīgu ”trīsdiennieku” Rīgā atklāts Kalnciema ”Ezītis”
PUBLICITĀTES FOTO

Novembra izskaņā durvis apmeklētājiem vēra jaunais Kalnciema ”Ezītis miglā”. Atklāšanas svinības ar vērienu sākās ceturtdienas vakarā un turpinājās līdz pat svētdienas rītam. Skaties.lv piedāvā ieskatīties kadros no svinībām.

Kalnciema ”Ezītis miglā” atvēršana tika svinēta trīs dienu garumā ar dzīvo mūziku un ballīti līdz pirmajam tramvajam. Gardas uzkodas, welcome “drinki” un lieliska mūzika nodrošināja to, ka pat ceturtdienas naktī viesi bija gatavi ballēties līdz rītausmai.

Atklāšanas ballītē apmeklētājus priecēja dziedātājs un saksofonists Dagnis Roziņš, kurš uzstājās kopā ar TV3 šova ”X-Faktors” nu jau izbalsoto dalībnieku Robertu Memmēnu. Un tieši šeit pirmo reizi plašākai publikai bija iespēja dzīvajā novērtēt arī Memmēna šā gada ”Eirovīzijas” atlases dziesmu.

Arī piektdien un sestdien ”Ezītī” bija dzirdami šā gada konkursa ”Eirovīzijas” atlases dziesmu pirmatskaņojumi. Piektdien savu dziesmu publikai prezentēja Miks Dukurs, savukārt sestdien divas atlases dziesmas izpildīja dziesminieks Miks Galvanovskis.

Šis ir pirmais ”Ezītis miglā” restorāns, kas ir iekārtots trijos stāvos. Taču sākumā apmeklētājiem pieejami pirmie divi stāvi. Gluži kā pārējos ”Ezīša” saimes restorānos, šeit būs pieejami tradicionālie burgeri un uzkodas.

Būs arī plašs piedāvājums ar pamatēdieniem un dažādiem desertiem. Jaunā restorāna atrašanās vieta Slokas iela 17 ir iepretī vēsturiskajai vietai, kur reiz Kalnciema ceļa malā atradās Cukurbekera muiža. Tieši šeit 17. gadsimtā aizsākās aktīva dzīve ārpus Rīgas centra. Arī ”Ezītī” katru nedēļu risināsies dažādas tematiskās aktivitātes – vīna vakari, dzīvās mūzikas koncerti, sevis izzināšanas nodarbības un, protams, trakulīgas ballītes ar dīdžeju spēlēto mūziku.