4 komentāri
Ar iespaidīgu šovu Salacgrīvā izskan ”Positivus”; trešās dienas FOTO
16.07.2017 Positivus festivāls. Trešā diena. (Dārta Ofēlija Kalmuka / f64)

Ar muzikāli un vizuāli iespaidīgu indie rokgrupas ”alt-J” šovu Salacgrīvā izskanējis festivāls ”Positivus”. Skaties.lv piedāvā apskatīt bildes no trešās – pēdējās – festivāla dienas.

Trešajā festivāla dienā vislielāko publikas sajūsmu izpelnījās britu indie rokgrupa ”alt-J”, kas noslēdza festivālu galvenās – ”Lattelecom” – skatuves. Vispārēju publikas sajūsmu izpelnījās ne tikai mākslinieku muzikālais sniegums, bet arī iespaidīgie gaismu efekti.

Pamatīgu apmeklētāju pūli piesaistīja arī populārā folkroka apvienība ”The Lumineers”, kuras solists pārsteidza ar drosmīgu gājienu, karstākajā šova brīdī metoties pūlī un izpildot dziesmu, sasveicinoties ar faniem.

Foto: festivāla noslēdzošā diena

Uz ”Nordea” skatuves kā vakara nagla uzstājās dāņu alternatīvā roka apvienība ”Mew”, bet Dabas skatuvē, turpinot tradīciju, pēdējie spēlēja ”Sūdi”, kā allaž pulcējot sajūsminātu pūli.

Pēdējā festivāla dienā līksmība festivāla teritorijā turpinājās vēl pēc pusnakts, un līdz pat pēdējā mākslinieka pēdējiem akordiem Zvejnieku parku pildīja mūzikas mīļotāju pūlis.

Lielākie svinētāji festivāla teritoriju pamet tikai pirmdienas pēcpusdienā, izmantojot iespēju izgulēties telšu pilsētiņā.

TOP komentāri

 • MK
  +2 +2 0

  MK

  Izdevies festivāls! Patīkami, ka cilvēku mazāk, nekur nebija drūzmēšanās un rindu. Ceru, ka baumas par to, ka šis ir pēdējais gads, nav patiesas!
 • Zanda
 • Aivar AiNevars
  0 0 0

  Aivar AiNevars

  Kur tad lielie cilvēku pūlji? Liekas ka Tukumaa bija vairaak cilveeku!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl