4 komentāri
Ar iespaidīgu šovu Salacgrīvā izskan ”Positivus”; trešās dienas FOTO
16.07.2017 Positivus festivāls. Trešā diena. (Dārta Ofēlija Kalmuka / f64)

Ar muzikāli un vizuāli iespaidīgu indie rokgrupas ”alt-J” šovu Salacgrīvā izskanējis festivāls ”Positivus”. Skaties.lv piedāvā apskatīt bildes no trešās – pēdējās – festivāla dienas.

Trešajā festivāla dienā vislielāko publikas sajūsmu izpelnījās britu indie rokgrupa ”alt-J”, kas noslēdza festivālu galvenās – ”Lattelecom” – skatuves. Vispārēju publikas sajūsmu izpelnījās ne tikai mākslinieku muzikālais sniegums, bet arī iespaidīgie gaismu efekti.

Pamatīgu apmeklētāju pūli piesaistīja arī populārā folkroka apvienība ”The Lumineers”, kuras solists pārsteidza ar drosmīgu gājienu, karstākajā šova brīdī metoties pūlī un izpildot dziesmu, sasveicinoties ar faniem.

Foto: festivāla noslēdzošā diena

Uz ”Nordea” skatuves kā vakara nagla uzstājās dāņu alternatīvā roka apvienība ”Mew”, bet Dabas skatuvē, turpinot tradīciju, pēdējie spēlēja ”Sūdi”, kā allaž pulcējot sajūsminātu pūli.

Pēdējā festivāla dienā līksmība festivāla teritorijā turpinājās vēl pēc pusnakts, un līdz pat pēdējā mākslinieka pēdējiem akordiem Zvejnieku parku pildīja mūzikas mīļotāju pūlis.

Lielākie svinētāji festivāla teritoriju pamet tikai pirmdienas pēcpusdienā, izmantojot iespēju izgulēties telšu pilsētiņā.

TOP komentāri

 • MK
  +2 +2 0

  MK

  Izdevies festivāls! Patīkami, ka cilvēku mazāk, nekur nebija drūzmēšanās un rindu. Ceru, ka baumas par to, ka šis ir pēdējais gads, nav patiesas!
 • Zanda
 • Aivar AiNevars
  0 0 0

  Aivar AiNevars

  Kur tad lielie cilvēku pūlji? Liekas ka Tukumaa bija vairaak cilveeku!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl