Ar Elitas Patmalnieces trauku kolekcijas prezentāciju jau atklāts Ziemassvētku tirdziņš

1 komentārs
Ar Elitas Patmalnieces trauku kolekcijas prezentāciju jau atklāts Ziemassvētku tirdziņš
TOMS NORDE

Vienā no lielākajiem galvaspilsētas tirdzniecības centriem atklāts tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš, kurā pieejami dekori, trauki, tekstils un piederumi svētku noskaņas radīšanai mājās.

Pasākuma laikā māksliniece Elita Patmalniece prezentēja trauku kolekciju, kas veidota nesen atklātās personālizstādes ”Apziņas skices” motīvos.

Traukos dominē melnbaltie toņi, kuros atainoti dažādi dabas elementi, piemēram, ziedi, tauriņi un sēnes. Elitas Patmalnieces mākslinieciski apgleznotie trauki sasaucas ar ”Stockmann” dekorēšanas konceptu.

Namamātes lomā iejutās daiļā Lelde Ceriņa, bet viesiem bija iespēja “piešaut roku” īpašā svētku dekoru un galda klāšanas meistarklasē.

Ievērojot visus drošības pasākumus, prezentāciju apmeklēja atpazīstamas personas kā māksliniece Ieva Bondare, radio personība Ieva Brante, TV diktore Ramona Salmiņa, kulināre Signe Meirāne, dizainere un lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča, dizaineres Diāna Šipkovska – Romane un Jekaterina Korola, stiliste Dace Krieviņa – Bahmane.

Neiztika bez dzīves stila blogeriem un mediju pārstāvjiem, kuri ar prieku noskaidroja aktuālās dekorēšanas un noformēšanas tendences svētku radīšanai mājās.

1 komentārs