Aminata par godu ”Akropoles” atklāšanai izvēlējusies tērpu ar iespaidīgu dekoltē

11 komentāri
Aminata par godu ”Akropoles” atklāšanai izvēlējusies tērpu ar iespaidīgu dekoltē
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

3. aprīļa vakarā, dienu pirms oficiālās atklāšanas, ”Akropole” vēra durvis Latvijas VIP personām, atklājot zvaigznēm varenā izklaides un iepirkšanās centra burvību kā pirmajiem un priecējot ar izmeklētiem šoviem. Latvijas elite baudīja arī Aminatas šovu, un māksliniece lielajam notikumam par godu bija piemeklējusi īpaši kārdinošu kostīmu.

Aminata allaž bijusi zināma ar savu izkopto stila izjūtu. Māksliniecei piemīt spēja sakombinēt klasisko šarmu ar modes karstākajām aktualitātēm un visam piešaut arī pikantu odziņu.

Tas viņai izdevies arī, pucējoties ”Akropoles” atklāšanas šovam. Dziedātāja uz skatuves kāpa savas iecienītās sarkanās krāsas kombinezonā, kam īpašu šiku piešķīra šķēlumi piedurknēs un dziļais dekoltē.

Aminata sniedza īpašu koncertu kopā ar čellistiem, ko klātienē baudīja pašmāju kultūras un biznesa smagsvari, kuriem kā VIP viesiem bija dota iespēja pirmajiem izbaudīt ”Akropoles” labumus.

Reportāžu no pirmās slavenību ballītes ”Akropolē” baudi TE!

Jaunais iepirkšanās un izklaides centrs ”Akropole” durvis apmeklētājiem vērs 4. aprīlī.

Teju 170 nomnieku vidū ir gan modes un dzīvesstila preču veikali, kuros pārstāvēti ne tikai Latvijā jau iecienīti, bet arī jauni un vēl nebijuši zīmoli, gan dažādu pakalpojumu sniedzēji, restorāni un kafejnīcas. Ikdienai un svētkiem nepieciešamos pirkumus varēs veikt elegantā un plašā ”Maxima XXX” veikalā, savukārt autovadītāju ērtībai pie iepirkšanās centra būs pieejama plaša stāvvieta 2300 automašīnām.

”Akropolē” tiks atvērts Baltijā pirmais multizīmolu veikals ”Van Graaf”, Latvijā pirmais modes preču veikals ”Oysho”, apavu veikals ”Deichmann”, kā arī pirmais sporta preču veikals ”USC”.

Tieši šeit būs atrodami visplašākie zīmolu ”Zara” un ”Reserved” veikali Latvijā, kā arī pirmais zīmola ”River Island” veikals, kas piedāvās kolekciju arī vīriešiem. Plašais ēdinātāju klāsts vairāk nekā 30 restorānos un kafejnīcās nodrošinās daudzveidīgu garšu piedāvājumu, sākot no franču, itāļu un beidzot ar dažnedažādiem austrumu ēdieniem.

Gardēžus iepriecinās Latvijā pirmie restorānu ķēdes ”Grill London” un ”Paslēptās receptes” restorāni, klasiskie Ziemeļamerikas ēdieni, tex mex virtuve un citu valstu gardumi būs nobaudāmi izklaides zonas ”O’Learys” restorānā, franču maiznīca un konditoreja ”Thierry” ik dienu kārdinās ar svaigi ceptas maizes smaržu, savukārt ”Ali Chocolate” – ar izsmalcinātiem, pašu gatavotiem gardumiem no šokolādes.

Tāpat jaunajā iepirkšanās un izklaides centrā ”Akropole” tiks atklāts Latvijā pirmais un Baltijā līdz šim lielākais un modernākais Igaunijas kinoteātru ķēdes ”Apollo Kino” kinoteātris, kura izveidē kaimiņvalsts kino tirgus līderi investējuši 7 miljonus eiro.

Tajā būs deviņas kinozāles ar kopumā 1140 sēdvietām, tostarp divas kinorestorāna zāles un pirmā IMAX auditorija Latvijā. Skatītāji varēs izbaudīt jaunākās skaņas un attēla kvalitātes tehnoloģijas īpaši ērtos, Itālijā ražotos krēslos, bet abās kinorestorāna auditorijās ēdienus un dzērienus seansa laikā varēs pasūtīt un baudīt turpat pie galdiņiem. Uzkodas un dzērienus pasūtīt varēs arī īpaši komfortablajās, ar galdiņiem aprīkotajās Zvaigžņu sēdvietās, kas atradīsies piecu citu kinozāļu augšējās rindās.

11 komentāri