Alekss Silvērs pēc jezgas ar ”Eirovīzijas” tērpu sarīko sarkano uzvalku ballīti un prezentē jaunu hitu

Pievienot komentāru
Alekss Silvērs pēc jezgas ar ”Eirovīzijas” tērpu sarīko sarkano uzvalku ballīti un prezentē jaunu hitu
PUBLICITĀTES FOTO

13.februārī ”Laska bar” norisinājās dziedātāja Aleksa Silvēra jaunās dziesmas ”Laiks” prezentācija. Mākslinieks prezentēja dziesmu īpašā ballītē, kuru viesi apmeklēja sarkanā apģērbā.

Dziedātāja Aleksa Silvēra sarkanais Eirovīzijas nacionālās atlases pusfināla tērps radīja lielu nesapratni apkārtējos.

Pats dziedātājs uzskata savu skatuves tēlu par veiksmīgu un kopš uzstāšanās tā iemīlējis sarkano krāsu, ka rīkoja īpašu sarkanā uzvalka ballīti.

Vakara vadītāja loma tika uzticēta pieredzējušajam pasākumu vadītājam Edgaram Toretto.

Viesi uz pasākumu ieradās sarkanos tērpos vai izmantojot kādu sarkanu apģērbu savā stilā. Pats Alekss uz skatuves kāpa melnas krāsas apģērbā, jo uzskata, ka apkārt bija tik daudz sarkanā, ka viņam bija jāvelk citas krāsas apģērbs, lai izceltos.

Slavenais Eirovīzijā redzētais uzvalciņš ieņēma goda vietu pasākumā, tas bija izvietots īpašā stendā un izrotāts ar sarkaniem baloniem.

Viesiem bija iespēja fotografēties īpašā foto būdā un uzreiz iegūt skaistas fotogrāfijas kā atmiņu no lieliskā vakara. Tāpat ikviens varēja izveidot romantisku pastkartīti, uzrakstīt vēlējumu sev mīļajam cilvēkam un jau nākamajā dienā pastkartītes sasniedza adresātus.

Vakara lieliskākais moments bija jaunās dziesmas ”Laiks” prezentēšana. Dziesmas vārdus sarakstījusi Diāna Lasinska, toties mūziku Alekss Silvērs.

”Jaunā balāde ir par mīlestību, attiecībām un laika ietekmi uz jūtām. Ilgām pēc kā neaizsniedzama, bet ļoti vēlama. Emociju “sprādziens” apzinoties, ka mīli, bet nespēj cilvēku ”aizsniegt”, laiks iet, tu ilgojies un iekšēji mīlestība ”izdeg”,” skaidro Alekss.

Ballītes apmeklētāji ar aplausiem sagaidīja arī dziesmu ”Fireworks”, kuras laikā dejoja un nebeidza līksmot.

Pasākuma neoficiālajā daļā mākslinieks kopā ar viesiem atcerējās labākos momentus no Eirovīzijas atlases, kā arī apsprieda sarkano krāsu, krāsai piemītošo seksualitāti un veltīja laiku jaunā hīta slavēšanai.