“900 sekunžu” ēterā jārējas puskails vīrietis

2 komentāri

Viens no neparastākajiem gadumijas burziņiem gaidāms K.K. fon Stricka villā, kur Piena festivāla komanda rīko Jaunā gada sagaidīšanas balli “Fountain of youth”. Notikuma gaidās raidījumā “900 sekundes” viesojās mākslinieku duets “Golf Clyderman”, kuri rīta agrumā ļāvās jautrai izklaidei.

“Jaunā gada sagaidīšana, cildinot jaunību. Apstādināsim laiku, lai iemiesotos kolektīvā fantāzijā un veldzētu savas neremdināmās slāpes no mūžīgās jaunības avota, un svinētu skaistumu, un jaunekļus un jaunavas, un pārgrieztu atgriezenisko nabas saiti ar tagadni. Mēs nealkstam nemirstību, dodiet mums mūžīgo jaunību!” tā notikumu piesaka organizatori.

Līdzās muzikālajai programmai, ko veidos vairāki dīdžejseti un grupas “Mazais Princis” koncerts, būs dažādas aktivitātes, piemēram, nākotnes zīlēšana, grēku izsūdzēšana.

Vieni no gadumijas ballītes dalībniekiem būs mākslinieku duets “Golf Clyderman”, kuri “900 sekundēs” priecēja ar māksliniecisku performanci – tika apzīmēts viena mākslinieka kailais torss.

Kā atklāja moderatore Kristīne Garklāva, sākotnēji bijusi ideja apzīmēt viņu, bet tā atmesta, jo Kristīnei šajā rītā paredzēts intervēt Valsts prezidentu Raimondu Vējoni.