9 labākie naktsklubi Latvijas reģionos ballīšu eksperta vērtējumā

5 komentāri
9 labākie naktsklubi Latvijas reģionos ballīšu eksperta vērtējumā
JĀNIS VĪKSNA / MARTA OZOLA / RITVARS SPROĢIS

Vētrainas un trakulīga ballītes sen vairs nav tikai galvaspilsētas priekšrocība. To, ka aktīva naktsdzīve priecē arī ļaudis ārpus Rīgas, apstiprina Latvijas galvenais ballīšu meistars, pazīstamais dīdžejs [Ex] da Bass, kurš regulāri uzstājas visā Baltijā un jau septīto gadu ar savu tūri ”Party Service On Tour” nodrošina skaļākās ballītes Latvijas reģionos.

Sarunā ar Skaties.lv dīdžejs [Ex] da Bass atklāj, kurš, viņaprāt, ir viens no mājīgākajiem novadu klubiem un kura ballīšu vieta ir gada jaunatklājums.

”Vēju pilsētā Liepājā ir vairāki naktslokāli, bet mans iecienītākais ir ”Fontaine Palace”. Liels, mājīgs klubs ar jaudīgu skaņas sistēmu un ļoti labu attieksmi no saimnieku puses.

Mans šī gada jaunatklājums ir ”Banka” Saldū. Kluba saimniekam ir liela pieredze, darbojoties iepriekš vēl divos citos savos klubos. Patīkams personāls, ļoti laba skaņa, telpas nav plašas, bet mājīgas.

Pēc [Ex] da Bass domā, viens no mājīgākajiem Latvijas reģionālajiem klubiem atrodas Tukumā – tas ir leģendārais ”Baboon Club”.

”Labs telpu plānojums (divi stāvi), ļoti silts dizains, īpaši laba skaņas un gaismu sistēma, jo pats klubā saimnieks ir šīs jomas speciālists,” norāda dīdžejs.

Arī Ogrē ir vairākas izklaides iespējas naktī, bet par savu favorītu [Ex] da Bass atzinis bāru ”Hauze”: ”Ļoti plašas telpas, klubs jauno saimnieku rokās nemitīgi mainās un vizuāli uzlabojas. Šeit esam aizvadījuši ne vienu vien karstu nakti, īpaši tās, kurās ir bijušas autokrosa sezonas apbalvošanas afterparty.”

”Ja uz Jēkabpili, tad tikai uz ”Luiizi”!” aicina ballīšu eksperts: ”Tur viss ir pa pirmo – foršas telpas, jauki cilvēki, viens no retajiem klubiem, kur piecu soļu attālumā – otrajā stāvā – ir viesnīca.

Tur, starp citu, jau sestdien, 23. martā, notiks ”Party Service On Tour 2019” Jēkabpils pasākums kopā ar mani, dīdžeju Alvis Still un perkusionistu Eināru Latiševu.”

Latvijas labāko naktsklubu topā vietu atradis arī viens no vecākajiem un leģendārākajiem Latvijas klubiem – ”Multiklubs” Valmierā. ”Arī manu reģionālo klubu favorītu vidū. Tur ir viss, kam ir jābūt kārtīgā naktsklubā. Iesaku!” tā ballīšu meistars.

”Maziņš, bet dikti mājīgs un progresīvs reģionālais klubs ir ”Province” Pālē. Vienā ēkā ar viesnīcu, kafejnīcu. Ļoti labas saimnieces un attieksme pret ik vienu mākslinieku.

Manas dzimtās pilsētas labākā izklaides vieta ir ”Fonoklubs”. Lai arī telpas nav ļoti lielas, tur vienmēr ir pilns, ir forši cilvēki, klubu vada perfekta komanda. Būsiet Cēsīs –iečekojiet!” rekomendē dīdžejs.

Savukārt Latvijas labāko ballīšu vietu topu noslēdz Daugavpils lielākais klubs ”Queen / One More Club”.

”Es to pagājušajā gadā tūres ietvaros iepazinu kā ”Queen”, bet nu tas saucas ”One More Club”. Telpas ir kļuvušas nedaudz mazākas, bet izskatās ļoti labi! Būsiet tuvumā – noteikti apmeklējiet!” tā [Ex] da Bass.