Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 24. jūnijs

Jānis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops vērsim

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops dvīņiem

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops vēzim

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops lauvai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops jaunavai

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops svariem

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

Horoskops strēlniekam

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops mežāzim

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops zivīm

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ballītes

Foto: gardēži bauda sviestmaizes izmeklētā ballītē

Foto: gardēži bauda sviestmaizes izmeklētā ballītē 3

Svinot ”Maiziņš” gada jubileju, šonedēļ Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā pulcējās uzņēmuma pārstāvji, maizes mīļi un sabiedrībā zināmas personas, kuras piedāvāja pašu radītas sviestmaižu receptes.

Pašmāju gardēži bauda ķermeņa mākslu elegantā saldējuma prezentācijā

Pašmāju gardēži bauda ķermeņa mākslu elegantā saldējuma prezentācijā

30. maijā, jaunatklātā gastrobāra ”Medus” telpās, norisinājās zīmola ”Magnum” sezonas atklāšanas un jaunā saldējuma prezentācijas svētki. Ballīte vienuviet pulcēja virkni izmeklēta saldējuma cienītāju. Tostarp arī blogerus, sabiedrības dāmas un viedokļa līderus, kuri steidza baudīt pasākuma izsmalcināto noskaņu.

Foto: miestiņa cienītāji Vērmaņdārzā lustējas alus svētkos

Foto: miestiņa cienītāji Vērmaņdārzā lustējas alus svētkos 1

Šonedēļ Vērmanes dārzā Rīgā norisinās Baltijas vērienīgākie alus svētki – ”Latviabeerfest 2019″, kurā pašmāju un ārvalstu brūveri piedāvā iepazīt gan tradicionālās, gan meistaralus garšas. Šogad pasākumā iespējams nobaudīt vairāk nekā 500 alus šķirnes.

Vētrainākā ballīte Liepājā: pilsētas sirdī atklāts jauns naktsklubs ''Cukurfabrik’''

Vētrainākā ballīte Liepājā: pilsētas sirdī atklāts jauns naktsklubs ''Cukurfabrik’'' 60

Nedēļas nogalē, iespējams, vētrainākā ballīte notikusi Liepājā. Pašā pilsētas sirdī atvērts naktsklubs ”Cukurfabrik’”, kas izvietots divos stāvos bijušās ”1. rokkafejnīcas” telpās. Atklāšanas ballīte pulcēja gan vietējo sabiedrības krējumu, gan slavenības. Viesoties smalkajā pasākumā bija tas gods arī Skaties.lv. Piedāvājam ieskatīties bildēs no pasākuma.

Seši iemesli, kādēļ jābrauc “tusēt” uz Cēsīm

Seši iemesli, kādēļ jābrauc “tusēt” uz Cēsīm 7

”Cēsis, kā zināms ir viena no skaistākajām un latviskākajām pilsētām Latvijā. Es teiktu, ka arī viena no sakoptākajām. Šeit ir ko darīt gan lieliem, gan maziem, turklāt ne tikai pašā pilsētā, bet arī tuvākajā apkārtnē,” Skaties.lv atzīst pazīstamais dīdžejs [Ex] da Bass, kurš, būdams ar saknēm šajā pilsētā, atklāj arī citus iemeslus, kādēļ posties uz pilsētu, kas uzskatāma par Vidzemes kultūras dzīves un tūrisma attīstības centru.