Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. aprīlis

Jurģis, Juris, Georgs

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Kāds sen novārtā atstāts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli.

Horoskops vērsim

Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc draudzības un romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir ierobežotas, iespējams, milzīgā pašpārliecība var sabojāt smalkjūtīgu sarunu.

Horoskops dvīņiem

Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Horoskops vēzim

Šodien būs lidojuma sajūta, kuru būs arī iespējas izmēģināt reālos projektos. Būs vēlēšanās visu panākt ātri un daudz un, kā par brīnumu, pasaulei būs tendence visu arī dot.

Horoskops lauvai

Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Horoskops jaunavai

Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Nedrīksti ļauties sevis žēlošanai. Notiks atbrīvošanās no enerģijas, kas tikusi slāpēta un bremzēta.

Horoskops svariem

Tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Horoskops skorpionam

Vari iekulties sadzīviska rakstura traumās ņemoties ap saimnieciskajiem mājas jautājumiem. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju - parūpējies par savu garīgo un fizisko veselību.

Horoskops strēlniekam

Romantisko attiecību jomā esi aktīvs vēlmju plānošanā un iesaistīto cilvēku aplidošanā. Svarīgi ir apzināties savas reālās izredzes un iespējas un neiekrist uz tukšiem solījumiem.

Horoskops mežāzim

Ja ar svarīgiem cilvēkiem esi ieplānojis tikšanās, tad necentieties tās pārlikt uz vēlāku laiku, jo visticamāk, ka vēlamo rezultātu izsitīsi tieši šodien. Šodien nāksies pildīt priekšnieku komandas vai ģimenes galvas uzliktos pienākumus.

Horoskops ūdensvīram

Vēloties atbrīvoties no emocijām, kuras tevi pārņēmušas, izvēlies izpausties caur radošu darbu vai oriģinālu hobiju. Neuzticies tiem, kuri sola tev visu pasauli un vēl vairāk.

Horoskops zivīm

Tava psihoemocionālā pasaule var sagādāt pārsteigumus. Tas var nozīmēt gan radošus uzrāvienus, gan arī kādu destruktīvu izlēcienu, kas sliktākajā gadījumā beigsies ar kādu traumu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ballītes

Aminata par godu ''Akropoles'' atklāšanai izvēlējusies tērpu ar iespaidīgu dekoltē

Aminata par godu ''Akropoles'' atklāšanai izvēlējusies tērpu ar iespaidīgu dekoltē 11

3. aprīļa vakarā, dienu pirms oficiālās atklāšanas, ”Akropole” vēra durvis Latvijas VIP personām, atklājot zvaigznēm varenā izklaides un iepirkšanās centra burvību kā pirmajiem un priecējot ar izmeklētiem šoviem. Latvijas elite baudīja arī Aminatas šovu, un māksliniece lielajam notikumam par godu bija piemeklējusi īpaši kārdinošu kostīmu.

Foto: ļaudis ālējas trakulīgā ballītē Vecrīgā

Foto: ļaudis ālējas trakulīgā ballītē Vecrīgā

Pagājušajās brīvdienās vētrains burziņš piedzīvots nakts dzīves baudītāju iecienītajā ”Radio bārā” Vecrīgā – tur notikusi pēdējo gadu skaļākās klubu tūres ballīte ar populāro dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā.

Foto: izsmalcināta publika atpūšas kokteiļu salona jubilejas svinībās

Foto: izsmalcināta publika atpūšas kokteiļu salona jubilejas svinībās 2

Aizvadītās nedēļas nogalē pašā Rīgas sirdī notika kāds īpaši šiks pasākums. Ar smalku ballīti saviem uzticamajiem viesiem paldies par uzticību teica ”Churchill” kokteiļu salons, kurš svin jau divu gadu jubileju. Skaties.lv ļauj ieskatīties ballītes aizkulisēs un iedvesmoties, lai arī pats dotos nobaudīt kādu gardu kokteili izsmalcinātā gaisotnē.

9 labākie naktsklubi Latvijas reģionos ballīšu eksperta vērtējumā

9 labākie naktsklubi Latvijas reģionos ballīšu eksperta vērtējumā 5

Vētrainas un trakulīga ballītes sen vairs nav tikai galvaspilsētas priekšrocība. To, ka aktīva naktsdzīve priecē arī ļaudis ārpus Rīgas, apstiprina Latvijas galvenais ballīšu meistars, pazīstamais dīdžejs [Ex] da Bass, kurš regulāri uzstājas visā Baltijā un jau septīto gadu ar savu tūri ”Party Service On Tour” nodrošina skaļākās ballītes Latvijas reģionos.

Instrukcija: kā pareizi iesildīties vētrainai ballītei

Instrukcija: kā pareizi iesildīties vētrainai ballītei

Par pagājušās nedēļas nogales vētraināko ballīti kļuva svinības Saldus jaunajā klubā, šonedēļ kārta Jelgavas ”Tonusam”, kur jau 16. marta vakarā plosīsies Latvijas ballīšu meistari – ieradīsies ”Party Service On Tour”. Lai klubā ierastos īstajā noskaņojumā, dīdžejs [Ex] da Bass sagatavojis lielisku pleilisti, ko baudīt iesildoties.

Ballīšu foto: kā Ogrē ļaudis līksmo uz nebēdu

Ballīšu foto: kā Ogrē ļaudis līksmo uz nebēdu 3

Pagājušajās brīvdienās lustīgs burziņš piedzīvots Ogrē – tur populārajā naktsklubā ”Hauze” norisinājusies klubu tūres ”Party Service On Tour 2019” kārtējā ballīte ar pazīstamo dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā.

Bankrotējis festivāla "Weekend Festival Baltic" organizētājs

Bankrotējis festivāla "Weekend Festival Baltic" organizētājs

Igaunijas Harju apriņķa tiesa trešdien pasludināja par bankrotējušu uzņēmumu “Weekend Festival Baltic”, kas Pērnavā organizēja tāda paša nosaukuma elektroniskās mūzikas festivālu, kuru bija iecienījuši arī Latvijas mūzikas fani.