Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 21. februāris

Eleonora, Ariadne

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai un dzirkstošajai personībai.

Horoskops vērsim

Šodien ir iespēja lietas un darījumus pabeigt vai arī izmēģināt pilnībā mainīt savu ierasto rīcības modeli, uzvedību, manieres un ieradumus. Vai to būs viegli izdarīt? Diez vai, bet kaut kas tevi dzīs uz šo pelēko un tev nepazīstamo zonu.

Horoskops dvīņiem

Nu tad šodien ir īstā diena, lai patukšotu savu kontu, maku vai partnera uzkrājumus. Izvēlies skaistas un kvalitatīvas lietas ar lielu pievienoto vērtību. Veiksmīgi vari investēt arī dzīvesvietas labiekārtošanā.

Horoskops vēzim

Savus apgriezienus uzņems ļoti lēnām un pakāpeniski. Reizēm, lai sasniegtu lielu ātrumu, ir vajadzīgs garš ieskrējiens. Šodien izskatās, ka ir šis gadījums. Gribasspēks būs jāpieliek, lai sakopotu visus savus mentālos un fiziskos spēkus un ķertos pie darīšanas.

Horoskops lauvai

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt re kāds es fiksais un ašais, un pirmais. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju. Pārējais nieki.

Horoskops jaunavai

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

Horoskops svariem

Profesionālās intereses vari realizēt tikai komandā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes personīgās karjeras veidošanai.

Horoskops skorpionam

Šodien tev nāksies samazināt savu apetīti attiecībā uz visādiem dzīves labumiem, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops strēlniekam

Darbā valdīs nervozs klusums, kas visām iesaistītajām pusēm liks saspringt un ieņemt gatavības pozīciju, pat vēl neuzsākot sarunas. Darījumus šodien ieteicams novest līdz galam un neatstāt pusratā.

Horoskops mežāzim

Visums tev dod laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu. Izmanto šo dienu, lai uzsildītu kādas attiecības. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību, rūpes, uzticību.

Horoskops ūdensvīram

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar mīlestību. Izrādi saviem vissvarīgākajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops zivīm

Emocionāli jābūt vērīgam un dzirdīgam. Lai darba un ielas burzmā un troksnī sadzirdētu un saredzētu vēstījumus, sūtījumus, norādes un zīmes. Romantiskā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs izrādīt un izteikt savas sajūtas vārdos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ballītes

Foto: pirmā ballīte pēc „Coyote Fly” rekonstrukcijas

Foto: pirmā ballīte pēc „Coyote Fly” rekonstrukcijas

Naktsklubs ”Coyote Fly” jau 13 gadus pulcē Rīgas nakts dzīves baudītājus un ir viena no iecienītākajām atpūtas vietām galvaspilsētā. Pagājušās nedēļas izskaņā tas pēc vērienīgām pārmaiņām atkal vēris durvis ballētājiem.

Foto: Rīgas "zelta jaunatne" iesvēta šiku kokteiļbāru

Foto: Rīgas "zelta jaunatne" iesvēta šiku kokteiļbāru 2

Pagājušās nedēļas nogalē Vecrīgā ar izsmalcinātu un jautru burziņu tika svinēta jaunas izklaides vietas – kokteiļbāra “Le Kiki” – atvēršana. Kā pirmie novērtēt jauno ballīšu vietu bija ieradušies rosīgākie galvaspilsētas naktsdzīves baudītāji.

Aivo Oskis ar jestru ballīti prezentē “eirodziesmas” klipu

Aivo Oskis ar jestru ballīti prezentē “eirodziesmas” klipu 3

Pagājušās nedēļas nogalē Vecrīgas klubā ”Radio Bārs” draugu un atbalstītāju lokā dziedātājs Aivo Oskis prezentēja dziesmas ”Somebody’s Got My Lover” videoklipu. Ar šo dziesmu sestdienas, 26. janvāra, vakarā mūziķis startēs ”Eirovīzijas” atlases pirmajā pusfinālā.

Foto: Cēsīs piedzīvotas krāšņas muzikālās orģijas

Foto: Cēsīs piedzīvotas krāšņas muzikālās orģijas 1

Turpinot tradīciju, Cēsu populārā ballīšu vieta “Fonoklubs” jau devīto reizi jaunā gadā iesākumā apmeklētājus priecējusi ar muzikālām orģijām jeb “Nekvalitatīvās mūzikas nakti”, kas pulcēja prāvu pulku mūziķu un klausītāju.

Krāšņi foto: uz vienas skatuves satikušās spožākās TV3 šovu zvaigznes

Krāšņi foto: uz vienas skatuves satikušās spožākās TV3 šovu zvaigznes 4

Noslēdzot TV3 20.jubilejas gadu, 28.decembrī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, norisinājās krāšņais TV3 šovs ”Prieks kopā būt!”, kurā pulcējās populārāko TV šovu ”Dziedi ar zvaigzni”, ”Dejo ar zvaigzni”, ”Koru kari”, ”Izklausies redzēts” un ”X Faktors” spožākie dalībnieki.

Ekskluzīvi: geju klubs „Golden” ar vētrainām dzīrēm nosvin savu 13. dzimšanas dienu

Ekskluzīvi: geju klubs „Golden” ar vētrainām dzīrēm nosvin savu 13. dzimšanas dienu 19

Skanot dziesmai ”Daudz baltu dieniņu…”, naktī no sestdienas uz svētdienu klubā – bārā ”Golden” notika jubilejas burziņš, kurā piedalījās gan kluba patstāvīgie viesi, gan aicinātie viesmākslinieki – operdziedātāja Ilona Bagele, dziedātājs Atis Ieviņš, ”Diva Dance Show” un citi. Skaties.lv piedāvā ieskatīties vētrainajās dzīrēs un  atgādina – lielā Jaungada balle vēl ir tikai priekšā.

"900 sekunžu" ēterā jārējas puskails vīrietis

"900 sekunžu" ēterā jārējas puskails vīrietis 2

Viens no neparastākajiem gadumijas burziņiem gaidāms K.K. fon Stricka villā, kur Piena festivāla komanda rīko Jaunā gada sagaidīšanas balli “Fountain of youth”. Notikuma gaidās raidījumā “900 sekundes” viesojās mākslinieku duets “Golf Clyderman”, kuri rīta agrumā ļāvās jautrai izklaidei.

Izziņoti nākamā gada ''Positivus'' pirmie mākslinieki; festivāls būs īsāks

Izziņoti nākamā gada ''Positivus'' pirmie mākslinieki; festivāls būs īsāks

”The 1975” un ”Cut Copy” ir pirmie mākslinieki, kuri uzstāsies 13. Positivus festivālā. Festivāls norisināsies nākamajā vasarā 26. un 27. jūlijā, piepildot Salacgrīvas iemīļoto Zvejnieku parku ar neaizmirstamiem pasaules mēroga zvaigžņu, aktuālāko Baltijas grupu un spilgtu jauno talantu koncertiem. Pirmās biļetes uz festivālu par īpaši izdevīgo ”Early Bird” cenu tirdzniecībā būs pieejamas tikai no 13. decembra līdz 22. decembrim.

Svinīgā ceremonijā noskaidroti Latvijas ietekmīgākie “influenceri”

Svinīgā ceremonijā noskaidroti Latvijas ietekmīgākie “influenceri”

Piektdien, 7. decembrī, norisinājās pirmā “Latvijas Golin Accelerators of Relevance Influenceru indeksa 2018” rezultātu paziņošana. Tajā par ietekmīgāko un nozīmīgāko sociālo tīklu “influenceri” tika atzīta modes eksperte un žurnāliste Maija Silova. Otrajā vietā makro “influenceru” kategorijā ierindojās bokseris Mairis Briedis, kam sekoja aktrise Ieva Florence.