Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 24. jūnijs

Jānis

Horoskops aunam

Jauni iespaidi, draudzības un arī no tām izrietošās iespējas. Galvenais – nesēdēt malā, bet baudīt ar pilnu krūti un arī vēderu. Labāk veiksies, ja būsi norūpējies ne tikai par savu, bet arī citu cilvēku labsajūtu.

Horoskops vērsim

Jāņu laikā izdosies iedziļināties notiekošā likumsakarībās un izmantot tās personīgu panākumu gūšanai. Var gadīties, ka nāksies spēlēt galveno un vadošo lomu kādā svarīgā un nozīmīgā pasākumā.

Horoskops dvīņiem

Pēc papardes zieda orientēšanās sacensībām, ir laiks uzspēlēt mīlas vai azarta spēli, vai vismaz sākt īstenot kādu pārgalvīgu domu. Vairāk uzticies intuīcijai, nevis racionāliem prāta slēdzieniem. Lielākajā daļā gadījumu tas arī attaisnosies.

Horoskops vēzim

Pievērsies dzīves garīgajai pusei, atbrīvojies no liekā, nevajadzīgā, nevēlamā. Šodien labāk būt atturīgam, konservatīvam, turpināt iesākto un respektēt rakstītos un nerakstītos likumus. Apstākļiem strauji mainoties, spēsi piemēroties un piedzīvosi patīkamas pārmaiņas un jaunas tikšanās.

Horoskops lauvai

Būsi ieredzēts un gaidīts jebkurā sabiedrībā un tas nodrošina iespējas gan atpūsties, gan izklaidēties pēc sirds patikas. Partnerus vari atrast bez liekas piepūles, tomēr dod priekšroku domubiedriem. Sirdsbalsij šobrīd var un vajag uzticēties.

Horoskops jaunavai

Pavadi laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un velti laiku aktivitātēm, kas tevi no sirds aizrauj. Vislabāk šo dienu veltīt mājai, ģimenei un saviem vistuvākajiem draugiem - pēc iespējas šaurākā un intīmākā cilvēku sabiedrībā.

Horoskops svariem

Izbaudi pozitīvo uzmanību, kādu tu saņemsi no draugiem un darbabiedriem. Šajās svētku dienās daudz jaunu ideju, kuru realizācija var likt pamatus nākotnes labklājībai. Labāk dzīvosies, ja neļaujies tikt apkrāpts, piemānīts, apvārdots un citādi apdullināts.

Horoskops skorpionam

Vari sajusties kā krustcelēs stāvot. No vienas puses, ir vēlme būt nesavtīgam, no otras – izmantot iespēju un pēc iespējas būt ieguvējam no pašreizējās situācijas. Īstais ieguvējs izrādīsies, ja spēsi nosargāt vakar sameklēto papardes ziedu.

Horoskops strēlniekam

Ja ir izvēle, dodies uz vietu, kur nekad neesi bijis. Romantika sekos tavās pēdiņās, lai kurp tu dotos! Tomēr ceļojumā pievērs uzmanību ēdiena un ūdens kvalitātei, kā arī svešu ļaužu teiktajam.

Horoskops mežāzim

Dodies izbrukumos kopā ar draugiem un smelies iedvesmu dabas skaistumā. Jāņu laikā izdosies atrast, ieraudzīt un nobaudīt jauno, neparasto kā arī izmantot to savā darbībā. Ja tiks turpināts iesāktais, tas sekmēsies. Jāizvairās no pārlieka egoisma un pašlabuma meklēšanas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Jāņu dienā vari tikt pie negaidītas papildus naudas, tāpēc priecājies un izbaudi tās sniegtās iespējas. Labāk pieturies pie visa sen pārbaudītā un jau sen zināmā, baudu eksperimentus atstājot citai dienai.

Horoskops zivīm

Tev vajadzēs pievērst uzmanību zīmēm, ko sūta liktenis un var nākties pieņemt neērtu lēmumu. Ja papardes zieds nav identificēts, nepārstāsi meklēt īstos cilvēkus – dzīvei, darbam, izklaidei.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ballītes

Foto: Vecrīgā noticis draisks slapjo T kreklu konkurss

Foto: Vecrīgā noticis draisks slapjo T kreklu konkurss 8

Viens no pagājušās nedēļas nogales draiskākajiem burziņiem noticis iecienītajā ballīšu vietā bārā ”Just” Vecrīgā – tur ar vērienu aizvadīts slapjo T kreklu konkurss, kurā piedalījās drosmīgas daiļavas.

Reivs Rīgā ir dzīvs! Zināma "XEON" pasākumu sērijas noslēguma vieta

Reivs Rīgā ir dzīvs! Zināma "XEON" pasākumu sērijas noslēguma vieta

Rīgas dinamiskākais un progresīvākais underground kultūras producentu kolektīvs “U.Party”, kura kontā jau ir vairāki veiksmīgi urbānās mākslas un elektroniskās mūzikas pasākumi Rīgā, organizē jaunu, aizraujošu reivu “XEON New Wavy”, kas notiks 18. maijā. Līdz šodienai nebija zināma lokācija, kur pasākums norisināsies, bet portāls Skaties.lv ar organizatora svētību ziņo, ka šīs piektdienas reiva būs VEF kvartālā, Ūnijas iela 8.

Foto: latvieši ceļā uz Stokholmu līksmo varenā ballītē

Foto: latvieši ceļā uz Stokholmu līksmo varenā ballītē 1

Pagājušajā nedēļā ar ballīti uz ”Tallink” prāmja ”Romantika” ceļā no Rīgas uz Stokholmu noslēgusies klubu tūre “Party Service On Tour 2018” ar dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā. Šis bija ballīšu tūres vienīgais papildpasākums.

Foto izlase: Latvijas „karstāko” ballīšu tūres paši varenākie burziņi

Foto izlase: Latvijas „karstāko” ballīšu tūres paši varenākie burziņi

Pirms nedēļas ar trakulīgu ballīti Cēsu ”Fonoklubā” noslēdzās ”karstāko” ballīšu tūre  ”Party Service On Tour”, bet šonedēļ gaidāms vienīgais papildpasākums. Un šajā saistībā ballīšu pavēlnieks [Ex] da Bass atskatās uz šī gada tūres laikā paveikto, izveidojot savu ballīšu Top 3.

Foto: Ludoviko Einaudi koncerts Rīgā pulcē ļaužu pūļus

Foto: Ludoviko Einaudi koncerts Rīgā pulcē ļaužu pūļus

Pirmdienas, 9. aprīļa, vakarā Rīgu priecēja ne tikai burvīgi pavasarīgs vakars, bet arī mūsdienu klasiskās mūzikas komponista un pianista Ludoviko Einaudi koncerts. Tas bija plaši apmeklēts – Arēnas ”Rīga” amfiteātrī nebija teju nevienas brīvas vietas, un mākslinieks nelika klausītājiem vilties.

Foto: Vecrīgā notikusi nerātna "zaķu" ballīte

Foto: Vecrīgā notikusi nerātna "zaķu" ballīte

Lieldienu laikā Vecrīgā naktsdzīve ne mirkli neapsīka. Garajās brīvdienās uz vienu no nerātnākajām ballītēm aicināja populārā ballīšu vieta klubs ”Just”, kas savus apmeklētājus lutināja ar tematiskajām izklaidēm.