Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 9. decembris

Tabita, Sarmīte

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Dzīves apetīte uzņems sen nebijušus apgriezienus. Ja esi intelektuālā darba darītājs, izmanto šos kosmosa dotos spēkus panākumu kaldināšanai. Sadarbības partneru kļūdas liks tavam bingo ratam ātrāk griezties.

Horoskops vērsim

Tev šodien jābūt savas komandas spēlētājam un komandā būs spēks. Uzticies saviem darba partneriem, viņi zina, ko dara. Uzticies un klausies savā mīļotajā, bet atstāj arī nelielu spraudziņu, kur šaubām ienākt.

Horoskops dvīņiem

Šodien noteikti būsi samierināšanas un pārrunu nepārspējams līderis. Šis lietas ies kā smērētas un neviens tev neatņems šo titulu. Iespējams izrādīsi nebijušu augstsirdību un atteiksies no iespējas nopelnīt kāda uzticama kompanjona labā.

Horoskops vēzim

Māka draudzēties un dalīties var būt tavi slepenie sabiedrotie šodienas gaitās. Padalies ar informāciju un pretī saņemsi kādu labu ieteikumu vai padomu, kas nākotnē radīs nenovērtējamu pievienoto vērtību.

Horoskops lauvai

Atturies no milzīgā kārdinājuma visu iegūt un visu paspēt. Šodien mērenībā būs tavs spēks. Kā balvu iegūsi sen gaidītu vērtīgu informāciju vai necerētu uzmanību no klusībā pielūgta cilvēka.

Horoskops jaunavai

Uzmanies, ka nenonāc vainīgā statusā. Turies pa gabalu no atriebīgiem, dusmīgiem un skaudīgiem cilvēkiem. Šodien neiesaisties attiecību skaidrošanā, tavā konstruktīvajā viedoklī neviens neklausīsies.

Horoskops svariem

Situācijās uz kraujas malas demonstrēsi neredzētu atjautību un beigās būsi vinnētājs. Neprognozētie notikumu pavērsieni atklās jaunas iespējas un piespēlēs vajadzīgos cilvēkus.

Horoskops skorpionam

Apkārt notiekošais var ietekmēt tavu drošības un apmierinātības sajūtu. Vari ļauties bara ietekmei un noķert lielo eiforiju vai arī lielo kreņķi. Dodies tur, kur lielāka iespēja satikt pozitīvi lādētus cilvēkus.

Horoskops strēlniekam

Šodien izvēlies būt samierinātājs. Tavi oponenti būs pieredzējuši un spēcīgi, tāpēc labi sagatavojies pirms sarunu uzsākšanas. Tev būs jāaizstāv ne tikai sava teritorija un ietekmes sfēra, bet arī jāpacīnās par kopējo labumu.

Horoskops mežāzim

Sakārtotajā dienas ritmā ik pa brīdim iestāsies neparedzēta dīkstāve. Darbā ir iespējamas neplānotas izmaiņas dēļ pārlieku lielas optimisma devas un iespēju pārvērtēšanas, kas beigsies ar nepieciešamību ķerties pie rezerves varianta.

Horoskops ūdensvīram

Pārpratumi padarīs tavu dienu riktīgi spilgtu un neaizmirstamu. Vari izmēģināt savus spēkus jauno tehnikas brīnumu izmēģināšanā, notestēt kādu nebijušu darba paņēmienu vai iepazīties ar kādu interesantu cilvēku uz ielas.

Horoskops zivīm

Uz apvāršņa līnijas aust gaisma un parādās perspektīvas. Tev šodien ir svarīgi apzināties savu zināšanu un iespēju līmeni, lai atšķirtu ilūzijas no reālām iespējām un galīgi neaizšautu greizi kādās svarīgās pārrunās.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ballītes

Foto: grezni aizvadīta gadskārtējā labdarības “Martas balle”

Foto: grezni aizvadīta gadskārtējā labdarības “Martas balle”

16. novembrī Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī norisinājās gadskārtējā ”Martas balle”. Balles ietvaros tika vākti līdzekļi Rīgas sākumskolai ”Valodiņa”, kurā mācās bērni ar valodas traucējumiem. Skaistais koncerts, balles atmosfēra – sajūsmināja, toties lielais mērķis – apvienoja balles viesus.

Geju kluba ''Golden'' publika tiek aicināta 17. novembrī iekarot Vecrīgu

Geju kluba ''Golden'' publika tiek aicināta 17. novembrī iekarot Vecrīgu 4

Lai arī Rīgas tradīcijām bagātākais geju klubs ”Golden” šovasar tika slēgts, ballīšu gars pašmāju brīvdomātājos nav rimis, un tas ir jārealizē! 17. novembra vakarā visi izbijušie ”Golden” tusētāji tiek aicināti pulcēties klubā ”Le Kiki”, lai parādītu, kā ballējas ļaudis bez aizspriedumiem!

Foto: supermodele Heidija Kluma sarīko iespaidīgāko Halovīna ballīti

Foto: supermodele Heidija Kluma sarīko iespaidīgāko Halovīna ballīti

Pasaulē par vienu no cītīgākajām Halovīna svinētājām kļuvusi vācu izcelsmes supermodele Heidija Kluma, un Ņujorkā par neiztrūkstošu svētku sastāvdaļu kļuvušas viņas rīkotās mošķu ballītes, kurās modele ierasti pārsteidz ar oriģinālu izskatu. Kā ziņo ārvalsti mediji, šogad namamātes kostīms pārspējis visu līdz šim redzēto.

Foto: atklāta jauna kultūras un svinību telpa ''Kūts''

Foto: atklāta jauna kultūras un svinību telpa ''Kūts''

Rūmenes muiža, atzīmējot atjaunošanas 10 gadu jubileju, ir atklājusi jaunu kultūras un svinību telpu. Muižas 3000 m² lielā laukakmeņu kūts, kas celta 1913. gadā, tagad piedzīvo otru elpu – saskaņā ar pārbūves autores arhitektes Zaigas Gailes ieceri tajā ir izveidotas vairākas zāles, kas izmantojamas gan mākslas un mūzikas projektiem, gan privātiem sarīkojumiem līdz pat 500 viesu plašai auditorijai. Nu tajā noticis lielisks koncerts.

Izziņots četrpadsmitais ''Positivus'' festivāls; biļetes būs lētākas

Izziņots četrpadsmitais ''Positivus'' festivāls; biļetes būs lētākas 1

2020. gada vasarā 17. un 18. jūlijā notiks jau 14. ”Positivus” Festivāls Salacgrīvā, kas divu dienu garumā pulcēs tūkstošus mūzikas un mākslas festivāla apmeklētājus no visas Baltijas un citām valstīm. Pirmās biļetes ”FAN TICKETS” uz festivālu par īpaši izdevīgo cenu tirdzniecībā būs pieejamas ierobežotu laiku no 10. līdz 25. oktobrim.

Foto: ''Emmy'' ceremonijas krāšņākie tērpi

Foto: ''Emmy'' ceremonijas krāšņākie tērpi 1

Svētdien, 22. septembrī, Losandželosā notikusi ikgadējā ”Emmy” balvu pasniegšanas ceremonija. Tajā triumfēja televīzijas HBO seriāls “Game of Thrones” (Troņu spēle”), kas tika apbalvots kā labākais seriāls drāma. Kā allaž, pārsteidza ne vien balvu sadalījums, bet arī viesu stils.

Ballītes foto: Kalnciema ''Ezītī'' izvēlēta Latvijas karaokes karaliene

Ballītes foto: Kalnciema ''Ezītī'' izvēlēta Latvijas karaokes karaliene

Augusta beigās Kalnciema ielas ”Ezītī miglā” norisinājās, kā to dēvē paši ”Ezīša” saimnieki, vasaras sezonas lielākā ballīte. Lieliskā ceturtdienas vakarā publiku priecēja grupas ”Gain fast” šovs, bet pēc tā norisinājās lielā karaokes izaicinājuma fināls, kurā par labāko tika kronēta Nika. Skaties.lv piedāvā ieskatīties bildēs no pasākuma.