Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 14. jūlijs

Oskars, Ritvars, Anvars

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Ballītes” aktualitātes

Foto: Spilves lidlaukā noticis vērienīgs mūzikas festivāls

Foto: Spilves lidlaukā noticis vērienīgs mūzikas festivāls

Lidlaukā ”Spilve” Rīgā ceturtdienas, 11. jūnija, vakarā noticis vērienīgs autokoncerts ar grupu ”Labvēlīgais Tips”, ”Astro’n’out”, ”Pienvedēja Piedzīvojumi” un ”Rīgas Modes” uzstāšanos. Skaties.lv piedāvā ieskatīties attēlos no pasākuma.

Foto: pirmais autokoncerts Rīgā izskanējis godam

Foto: pirmais autokoncerts Rīgā izskanējis godam 2

Mūziķi meklē arvien jaunas iespējas tikties ar saviem klausītājiem ne tikai virtuāli, bet arī klātienē, un viens no jaunajiem formātiem ir autokoncerts. Ceturtdienas, 28. maija, vakarā Ķīpsalas izstāžu zāles stāvlaukumā norisinājās mūziķa Ainara Mielava autokoncerts “Vienīgais”, kas bija pirmais autokoncerts Rīgā.

Gupalo un Chris Noah sniegs koncertu 20 klausītājiem

Gupalo un Chris Noah sniegs koncertu 20 klausītājiem

Piektdien, 29. maijā, notiks Chris Noah un Katrīnas Gupalo akustiskais klātienes koncerts, kurā abi mūziķi atskaņos savas oriģinālkompozīcijas. Koncertu, atbilstoši visiem drošības noteikumiem, baudīs 20 klausītāji.

Notikusi pirmā "Pure Pop Disco" virtuālā ballīte

Notikusi pirmā "Pure Pop Disco" virtuālā ballīte

Pagājušās nedēļas nogalē daudzās mājās valdījusi īsta ballīšu tveice – notikusi pirmā “Pure Pop Disco” virtuālā ballīte, kurā ar labu mūziku un krāšņu šovu priecēja pazīstamais mūziķis un dīdžejs Markus Riva.

"Positivus" festivāls šovasar nenotiks

"Positivus" festivāls šovasar nenotiks 44

Apmeklētāju drošības dēļ festivāls “Positivus”, kam bija jānotiek 17.jūlijā un 18.jūlijā Salacgrīvā, pārcelts uz 2021.gadu, paziņojis festivāla direktors Ģirts Majors.

Kad atsāksies ballītes? Populārais dīdžejs [Ex] da Bass cerīgi noskaņots

Kad atsāksies ballītes? Populārais dīdžejs [Ex] da Bass cerīgi noskaņots

Populārais dīdžejs un leģendārās ”Party Service On Tour 2020” klubu tūres galvenais vaininieks [Ex] da Bass šobrīd kopā ar mīļoto sievieti pašizolējies pie dabas, bet cer jau iespējami drīz atsākt ballīšu spēlēšanu. Dīdžejs atklāj Skaties.lv, ka plānotie “EHR” radio šova “Party Service” klubu tūres pasākumi netiek atcelti, bet pārcelti un jau drīz fanus gaida virtuālas svinības!