Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 11. decembris

Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Mācies sadarboties ar dažādu rangu un amatu cilvēkiem. Šodien visu atbildību un darba apjomu nekrauj savos plecos, bet centies sadalīt pienākumus un pārgrupēt atbildības.

Horoskops vērsim

Lai šodien kaut ko ievērojamu sasniegtu un panāktu vēlamo rezultātu, tev jāspēj pavērot notiekošo kā arī paskatīties uz sevi esošās situācijas kontekstā. Ja nevari izpaust šīs kvalitātes, tad izvēlies godīgu un tiešu valodu.

Horoskops dvīņiem

Piemērota diena, lai nodarbotos ar sevis slavināšanu un savu preču vai pakalpojumu mārketingu. Šajās tirgus aktivitātēs iesaisti arī savus draugus, jo viņu idejas var izrādīties īpaši oriģinālas un neatvairāmas.

Horoskops vēzim

Profesionālo problēmu risināšanā ir jāiegulda visi tavi dzīvības spēki. Tomēr šīs pūles nebūs veltīgas, jo saņemsi nepārprotamas norādes par izcili paveikto darbu un arī maciņam būs dzīvības un prieka aura.

Horoskops lauvai

Dinamiskā notikumu attīstība tevī iedegs sacensības dzirksti un būsi laimīgs, ja sāksies intuitīvā spēle. Panākumus ietekmēs tava inteliģence un māka uztaustīt neordinārus pavedienus un ceļus.

Horoskops jaunavai

Šodien tevi var piemeklēt sevis noniecināšanas lēkmes, tāpēc profilaktiskos nolūkos sagatavo sev uzslavu sarakstu, kas vismaz nedaudz tevi organizēs un turēs ierindā. Dienu nobeidz, uzsitot sev uz pleca un uzsaucot karstvīna glāzi.

Horoskops svariem

Šodienas dabas dāvāto lādiņu šauj uz visām pusēm. Šodien vari izpausties gan fiziski, gan mentāli, gan mākslās, gan eksaktajās sfērās. Arī pārgalvīgākie soļi ir jāsper ar pienācīgu atbildības un pienākuma sajūtu.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti ļauties inertumam un sevis žēlošanai. Nesēdi rokas salicis, bet uzvelc mici un siltos dūraiņus un ķeries klāt tām lietām, par kurām īpašu interesi izrāda tavi kolēģi vai konkurenti.

Horoskops strēlniekam

Ja izmantosi vislabākās no savu īpašību klāsta, vari tikt pie vakantas un daudzsološas biznesa nišiņas. Lēmumus pieņem nekavējoties un rīkojies intuitīvi. Pirms piparkūka rokā, nevienam nestāsti, ka dosies uz veikalu.

Horoskops mežāzim

Tev šodien ļoti jāpadomā pirms kādam klāstīsi savus nākotnes plānus vai dalīsies ar rīcības taktiku attiecībā uz kādu svarīgu savas dzīves darījumu. Attiecībās šodien valdīs mērenība visās tās labajās izpausmēs.

Horoskops ūdensvīram

Tev šodien izdosies visas norunas un piepildīties visi nodomi. Iemācies paņemt dāvanas ar pienācīgu stāju. Darba jomā nāksies gan riskēt, gan būt gatavam saskatīt savas kļūdas un to radītās sekas.

Horoskops zivīm

Šodien neielaidies nesaprātīgos darījumos vai dari to tikai ar kāda atbalstu. Viens nebūsi cīnītājs. Pat ja šķiet, ka sagaidāma izdošanās, ļoti nopietni apsver visus drošības pasākumus un rezerves variantus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ballītes

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Foto: pašmāju modes gardēži līksmo veikala atklāšanā

Foto: pašmāju modes gardēži līksmo veikala atklāšanā

Pagājušajās brīvdienās Rīgas modes dāmas un stila gardēži pulcējās Strēlnieku ielā 2A, kur durvis vēris Latvijas zīmola ”M-Couture” jaunais veikals, kas gaumīgi un pārdomāti iekārtots 100 kvadrātmetru platībā.

Līksmi foto: simtgades ballīte uz kruīza kuģa

Līksmi foto: simtgades ballīte uz kruīza kuģa 2

Ar lielisku Agneses Rakovskas koncertu, kārtīgām dejām un līksmu sadziedāšanos uz ”Tallink” kruīza kuģa ”Romantika” atklātas lielās simtgades svinības. Skaties.lv piedāvā ieskatīties kadros no ballītes.

Kruīza kuģi pošas īpaši vērienīgām Latvijas simtgades ballītēm

Kruīza kuģi pošas īpaši vērienīgām Latvijas simtgades ballītēm

Ar joni tuvojas Latvijas simtgades svinības, un šajā laikā visā Latvijā un ārpus tās tiek rīkoti arī dažnedažādi kultūras pasākumi. Īpaši vērienīgu pasākumu klāstu iespējams baudīt arī uz ”Tallink” kruīza kuģiem – tur novembra brīvdienās paredzēti vairāki vērienīgi pašmāju atzītāko mākslinieku koncertšovi.

Elita Patmalniece iedvesmojošām Latvijas sievietēm sarīko sarunu vakaru

Elita Patmalniece iedvesmojošām Latvijas sievietēm sarīko sarunu vakaru 1

Konceptveikalā ”Imagehouse” norisinājās dermokosmētisko produktu ražotāja “Eucerin” rīkotais sarunu iedvesmas vakars kopā ar mākslinieci Elitu Patmalnieci un vīna ekspertu, maratona kustības aizsācēju Latvijā Aigaru Nordu. Pasākumu apmeklēja Latvijas sabiedrībā pazīstamas sievietes, kuras ar saviem darbiem un panākumiem spējušas iedvesmot arī savus domubiedrus.

Foto: Rīgā notikusi vētraina modeļu ballīte

Foto: Rīgā notikusi vētraina modeļu ballīte 4

Rīgas modes nedēļa ierasti piedāvā ne tikai pašmāju un ārvalstu dizaineru un zīmolu jaunāko kolekciju skates, bet arī stilīgas ballītes, un par vienu no skaļākajiem burziņiem ierasti kļūst modeļu ballīte.

Līksmi foto: ar trakulīgu ballīti Ogrē nosvin ''Ezīšfestu''

Līksmi foto: ar trakulīgu ballīti Ogrē nosvin ''Ezīšfestu'' 5

Aizvadītajā nedēļas nogalē visi ceļi veda uz Ogri, jo šeit jau otro gadu risinājās jautrais kultūras pasākums ”Ezīšfests”. Izbaudot silto rudens nakti, cilvēki kuplā skaitā baudīja bezmaksas ballīti ar dzīvo grupu uzstāšanos, spēlēja beerpongu un dancoja līdz pat agram rītam.

Foto: vietējā elite naktī raujas pēc jaunajiem ''iPhone'' telefoniem

Foto: vietējā elite naktī raujas pēc jaunajiem ''iPhone'' telefoniem

28. septembrī Latvijā uzsākta jauno” iPhone Xs” un ”iPhone Xs Max” modeļu tirdzniecība. Naktī no naktī no ceturtdienas uz piektdienu modes un izklaides centrā ”Rīga Plaza” izmeklētai publikai tika dota unikāla iespēja ekskluzīvā ballītē pirmajiem iegādāties šo modeli. Skaties.lv piedāvā ielūkoties nakts pasākumā.

Foto: kā “treknajos gados” rīdzinieki uzdzīvoja leģendārajā “Essential”

Foto: kā “treknajos gados” rīdzinieki uzdzīvoja leģendārajā “Essential” 13

Savas nerimstošās naktsdzīves dēļ Rīga zināma kā ”pilsēta, kas neguļ”. Par vienu no leģendārākajām ballīšu vietām joprojām Rīgā uzskatāms naktsklubs ”Essential”, kas ziedu laikus piedzīvoja pagājušajā desmitgadē. Portāls Skaties.lv košu kadru virknē piedāvā novērtēt, kā galvaspilsētas iedzīvotāji un viesi līksmoja īsi pirms ekonomiskās krīzes – 2008. gada vasarā.

''Weekend'' festivāls visdrīzāk vairs nenotiks Pērnavā

''Weekend'' festivāls visdrīzāk vairs nenotiks Pērnavā

Četru gadu garumā Baltijas deju mūzikas draugi jau bija paraduši rezervēt vienu no augusta nedēļas nogalēm, lai dotos uz Pērnavu un izplosītos vērienīgākajā deju mūzikas festivālā mūsu pusē – “Weekend Festival Baltic”. Nu Igaunijas mediji paziņojuši, ka apsver iespēju izraudzīties jaunu norises vietu šim pasākumam.

Glamūrs un pompa: bagātie un varenie pulcējas grandiozajā “Rīgas ballē”

Glamūrs un pompa: bagātie un varenie pulcējas grandiozajā “Rīgas ballē” 6

Par greznāko pasākumu pagājušajās brīvdienās kļuva ”Rīgas balle”, kas norisinājās krāšņajā Melngalvju namā. Šogad ”Rīgas balle” notika trešo reizi un pulcēja pazīstamus un ietekmīgus ļaudis no Latvijas un ārvalstīm. Par godu Latvijas simtgades svinībām tās nosaukums bija ”Rīgas balle 2018 – Latvijas simtgades balle”.

Foto: stila gardēži steidz novērtēt jauno “Hennessy” pudeli

Foto: stila gardēži steidz novērtēt jauno “Hennessy” pudeli

Viens no nedēļas stilīgākajiem burziņiem noticis trešdienas, 5. septembra, vakarā konceptveikalā ”BOLD”, kur tika prezentēts jaunais “Hennessy VS Limited Edition” pudeles dizains. Paši pirmie novērtēt jaunumu steidza modes un stila lietpratēji.