Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 23. novembris

Zigrīda, Zigfrīda, Zigrīds

Horoskops aunam

Ja esi nobriedis sakārtot materiālās attiecības ar saviem darba devējiem, rēķinies, ka daudz kas paliks līdz galam nepateikts un īstenie apstākļi neizrunāti. Izplūdušie un izvairīgie formulēji visus iesaistītos atstās tajā pašā lietu skaidrības pakāpē, kur sākāt.

Horoskops vērsim

Šodien tev šķitīs, ka tur tālumā, kur tevis nav, mīt visas tavas iespējas. Tevi vilktin vilks sazvērestības teoriju virzienā. Vai tās būs tevis paša inscenētas vai piedalīsies kāda kolēģa projektiņā, tikai nepārkāp ētikas robežu.

Horoskops dvīņiem

Savu ambīciju apmierināšanai vari atļauties krietni vairāk, nekā pienāktos. Īpaši, ja finansējums nāk no uzņēmuma maciņa. Pirms meties nākošā darījuma apskāvienos, brīdi aizdomājies, vai tavs sponsors var to atļauties.

Horoskops vēzim

Tā kā pašam nebūs lielas skaidrības par savu varēšanu un gribēšanu un vēl jo grūtāk būs tās noformulēt, izvairies no jebkādām vienošanām, konsultāciju pakalpojumiem un līdzīgām darīšanām. Tavu kolēģu rīcība būs emocionāla, nevis objektīva.

Horoskops lauvai

Šodien atsakies no uzdevumu veikšanas, kur vajadzīgs ass prāts un skaidra domāšana. Vari veltīgi visu dienu nosēdēt un nekas sakarīgs un, galvenais turpmākai lietošanai piemērots, nebūs sanācis.

Horoskops jaunavai

Darbā tikšanās ar biznesa smagsvariem būs tieši laikā, tomēr lielus pirkumus un apjomīgus darījumus nevajadzētu slēgt. Ilgoties pēc nesasniedzamā un skaistā nav liegts, tas pat būtu ieteicams mērenās devās.

Horoskops svariem

Nesaprotama dilemma tevi būs pārņēmusi un neļausies risinājumam. Pat gribēdams, nevarēsi pieņemt izšķirošus lēmumus un spert radikālus soļus. Pēcpusdiena rādās produktīvāka.

Horoskops skorpionam

Būsi vienkārši garām slīdošo notikumu vērotājs bez emocionālās piesaistes. Arī darba vidē būsi pasīvs, kas var izraisīt nelabvēļu kritiku. Vari laist gar ausīm viņu runas, bet, ja viņi ķeras pie ieročiem, nāksies uzspēlēt kariņu.

Horoskops strēlniekam

Šodien pirmo dienas daļu ieteicams pavadīt nedaudz pavaļojoties vai apgūstot iekavēto preses apskatu. Izkaisītās uzmanības noskaņojums mainīsies uz vakara pusi, un tad jau parādīsies apetīte pēc intelektuālām un lietišķām aktivitātēm.

Horoskops mežāzim

Tevi šodien vilks pie taustāmām, materiālām un arī dārgām lietām vien. Prāts palīdzēs un, pēc garām un pamatīgām sarunām ar sevi pašu, jau nedaudz vieglāk skatīsies uz dzīvi.

Horoskops ūdensvīram

Šodien ar to saņemšanos un koncentrēšanos būs, tā kā būs. Zināms ja kas neiet, jāmet pie malas un jānodarbojas ar pilnīgi citām lietām. Tās citas lietas vislabāk izvēlēties pēc loģikas, nevis sajūtu reģistra.

Horoskops zivīm

Šodien atturies no savu patieso domu atklāšanas. Kritizētie cilvēki neko neaizmirsīs un neko nepiedos. Arī ar savām vēlmēm nekļūsti uzmācīgs, vari sakaitināt pat mazos un miermīlīgos radījumus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ballītes

Foto: Rīgā ar biedējošu ballīti nosvin Mirušo piemiņas dienu

Foto: Rīgā ar biedējošu ballīti nosvin Mirušo piemiņas dienu

Mirušo piemiņas dienas svinībās pagājušajās brīvdienās hipsteru iecienītajā K.K. fon Stricka villā pulcējās ap 1000 raganu un burvju kostīmos tērptu ļaužu. Sezonas baisākajā ballītē tika baudīta šermuļus raisoša gaisotne, autentiski Meksikas kokteiļi un ar rituālām dejām piesauktas dabas stihijas.

”Karsti” kadri: vētrainākās Halovīna ballītes Vecrīgā

“Karsti” kadri: vētrainākās Halovīna ballītes Vecrīgā

Lai gan tradicionāli Halovīns tiek svinēts oktobra pēdējā dienā, vairums izklaides un burziņu vietu uz tematiskajām ballītēm aicināja pagājušajās brīvdienās. Portāls Skaties.lv atskatās uz vērienīgākajām Halovīna svinībām Vecrīgā.

Pikanti kadri: slapjo T kreklu konkurss Vecrīgā

Pikanti kadri: slapjo T kreklu konkurss Vecrīgā

Viens no pagājušās nedēļas nogales draiskākajiem burziņiem noticis Vecrīgas populārajā ballīšu vietā bārā “Just” – tur ar vērienu aizvadīts slapjo T kreklu konkurss, kurā piedalījās drosmīgas daiļavas.

FOTO: kā latviešu dīdžejs pēc ”Weekend” festivāla Pērnavā plosījās

FOTO: kā latviešu dīdžejs pēc ''Weekend'' festivāla Pērnavā plosījās 1

Nedēļas nogalē lielākā ballīte Baltijā notika Pērnavā, kur trīs dienu garumā ļaudis līksmoja ”Weekend Baltic” festivālā. Ar spožu šovu tajā uzstājās arī mūsu dīdžejs [Ex] da Bass jeb Mareks Dainis. Pēc spēles festivālā mākslinieks izbaudīja ārzemju grandu šovu no VIP zonas, lai pēc tam dotos uz vienu no pilsētas populārākajiem naktsklubiem.

Pērnavā sākas ”Weekend” festivāla trešā diena; iespaidīgi ballītes FOTO

Pērnavā sākas ''Weekend'' festivāla trešā diena; iespaidīgi ballītes FOTO

Pērnavā nupat ir dots starts trešajai, noslēdzošajai, ”Weekend Baltic” festivāla dienai, kuras laikā uz trim skatuvēm pludmalē kāps pasaulē atzītas deju mūzikas zvaigznes un arī vienīgais Latvijas pārstāvis festivālā. Iesildoties ballītei, Skaties.lv piedāvā apskatīt iespaidīgus kadrus no jau notikušā.

FOTO: lietus nenobiedē ballīšu zvērus; izskan ”Weekend” festivāla otrā diena

FOTO: lietus nenobiedē ballīšu zvērus; izskan ''Weekend'' festivāla otrā diena

Lai arī piektdienas vakarā, kad ”Weekend” festivālā uz skatuves kāpa otrās dienas galvenie mākslinieki, Pērnavu pārsteidza lietus, tas nekādi netraucēja ballītei. Dejas lietusmēteļos Baltijas lielākajā pludmales ballītē turpinājās vēl ilgi pēc pusnakts, un Skaties.lv piedāvā apskatīt kadrus no vakara izskaņas.

”The Chainsmokers” šovs satricina Pērnavu; FOTO no ”Weekend” festivāla

''The Chainsmokers'' šovs satricina Pērnavu; FOTO no ''Weekend'' festivāla 1

Pērnavā šobrīd pilnā sparā rit ”Weekend” festivāls, uz kuru ieradušies un turpina ierasties arī neskaitāmi Latvijas iedzīvotāji. Pirms brīža lielisku šovu kaimiņvalsts pludmalē sniedza visā pasaulē šobrīd megapopulārie ”The Chainsmokers”. Skaties.lv piedāvā apskatīt labākos kadrus no ballītes, kura šobrīd notiek Pērnavas pludmalē.

FOTO: modes pazinēji līksmo stilīgā kokteiļu ballītē

FOTO: modes pazinēji līksmo stilīgā kokteiļu ballītē 4

Ceturtdienas, 3. augusta, vakarā Andrejsalas restorānā ”Sunset Lounge” notika Latvijas zīmola ”Nolo” jaunās rudens kolekcijas prezentācija. Modes pazinēji jauno kolekciju novērtēja modes skatē, pēc kuras turpināja atpūsties kokteiļu ballītē.

Pieci mūziķi, kurus vērts dzirdēt ”Weekend” festivālā

Pieci mūziķi, kurus vērts dzirdēt ''Weekend'' festivālā

No 3. līdz 5. augustam Igaunijā, Pērnavas pludmalē, norisināsies Ziemeļeiropas lielākais pludmales festivāls ”Weekend Festival Baltic”, kas jau trešo gadu tepat kaimiņos pulcēs teju visus pasaules aktuālākos deju mūzikas grandus. Šogad zvaigžņu plejāde ir tik liela, ka pat grūti izvēlēties, ko kurā brīdī labāk klausīties. Skaties.lv atklāj savu favorītu piecinieku, kas, iespējams, kādam noderēs, sastādot savu festivāla maršrutu.

Esi gatavs ballītei Pērnavā? Noderīga informācija ”Weekend” festivāla apmeklētājiem

Esi gatavs ballītei Pērnavā? Noderīga informācija ''Weekend'' festivāla apmeklētājiem

Deju mūzikas draugu gaidītākais pasākums ”Weekend Festival Baltic” jau klauvē pie durvīm. Jau šo ceturtdien, 3. augustā, tiek dots starts ballītei Pērnavas pludmalē, Igaunijā, uz ko ceļu mēros arī neskaitāmi viesi no Latvijas. Lai trīs dienas bez raizēm spētu nodoties neaizmirstamai ballītei elektroniskās deju mūzikas ritmos, Skaties.lv aicina iepazīties ar informāciju, kas jāzina visiem festivāla apmeklētājiem.

FOTO: Vecrīgā notikusi draiska putu ballīte

FOTO: Vecrīgā notikusi draiska putu ballīte

Jūlija izskaņā, kad termometra stabiņš beidzot deva zināt, ka vasara patiesi ir klāt, karsta ballīte – tiešā un pārnestā nozīmē – notika Vecrīgas izklaides vietā bārā ”Just”, kas nesen nosvinēja septīto dzimšanas dienu.

Ballītes FOTO: kā Rīgā līksmoja drifta karaļi

Ballītes FOTO: kā Rīgā līksmoja drifta karaļi 6

Jūlija izskaņā ”Drifta hallē” Mūkusalas ielā risinājās kādas īpaši krāšņas svinības. Labākie drifteri daiļavu pavadībā tikās, lai iesildītos pirms ”Drift King of Riga 2017” sacensībām, baudot labu mūziku un ekstrēmas izklaides. Skaties.lv piedāvā ielūkoties ballītē.