Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 22. janvāris

Austris

Iet uz sadaļu:
TV3
Vairāk..
TV6
Vairāk..
3+
Vairāk..
LNT
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..

Ballītes

Foto: stila gardēži šiko smalkā "Gucci" ballītē

Foto: stila gardēži šiko smalkā "Gucci" ballītē

Trešdien, 18. decembrī, stilīgākie rīdzinieki un galvaspilsētas saviesīgās dzīves baudītāji pulcējās vienuviet, lai novērtētu jaunākās tendences saulesbriļļu un briļļu ietvaru modē.

“Positivus” programmu papildina “Of Monsters And Men”

“Positivus” programmu papildina “Of Monsters And Men”

No Islandes indī mīluļiem līdz pasaules lielākajiem festivāliem. Grupa ”Of Monsters and Men” papildina ”Positivus” festivāla programmu, pievienojoties jau iepriekš izziņotajam A$AP Rocky. Grupa uzstāsies sestdienas, 18. jūlija, pēcpusdienā uz festivāla galvenās skatuves.

“McDonald’s” ar krāšņu ballīti Vecrīgas restorānā svin 25 gadu jubileju Latvijā

“McDonald’s” ar krāšņu ballīti Vecrīgas restorānā svin 25 gadu jubileju Latvijā 1

Lai nosvinētu 25 gadu jubileju Latvijā, ”McDonald’s” aicina ikvienu pievienoties svinībām Vecrīgas restorānā šodien, 19. decembrī. Restorāns iepretim Brīvības piemineklim ir pirmais ”McDonald’s” restorāns ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā, kas savas durvis vēra 1994. gadā. Šo 25 gadu laikā līdztekus Latvijas valsts attīstībai būtiski augusi arī ”McDonald’s” restorānu ķēde. Līderpozīcijas veidošana un stiprināšana nebūtu iespējama bez ”McDonald’s” uzticamajiem un lojālajiem visiem. Tādēļ ”McDonald’s” ir sarūpējis īpašu pasākumu, aicinot šo jubileju svinēt kopā.

Foto: izmeklēta publika līksmo Ziemassvētku labdarības vakarā

Foto: izmeklēta publika līksmo Ziemassvētku labdarības vakarā 1

Jau devīto reizi pirms Ziemassvētkiem Rīgā notika viens no spilgtākajiem un aizkustinošākajiem gadumijas pasākumiem – Ziemassvētku labdarības vakars, kuru ik gadu organizē Latvijas dziedātāja un “Rīgas balles” patronese Natālija Tumševica-Ērgle.

''Positivus'' izziņo pirmo nākamā gada festivāla zvaigzni

''Positivus'' izziņo pirmo nākamā gada festivāla zvaigzni

Arī nākamā gada vasarā notiks festivāls ”Positivus”, un līdz pat 31.decembrim tā biļetes nopērkamas par īpaši izdevīgu cenu un var kļūt par lielisku Ziemassvētku dāvanu kādam mūzikas draugam. Nupat atklāts arī pirmais mākslinieks, kurš uzstāsies festivālā – hip hop zvaigzne A$AP Rocky.

Foto: Artis Zaķis un Reinis Liepa dzīro ''Ezītī miglā''

Foto: Artis Zaķis un Reinis Liepa dzīro ''Ezītī miglā''

”X Faktora” trešās sezonas talanti nesnauž uz lauriem, bet jau tagad dara visu, lai no aprites nepazustu. Viens no pusfinālistiem Reinis Liepa nupat sniedzis lielisku koncertu Kalnciema ielas ”Ezītis miglā” gada jubilejas svinībās, un viņu atbalstīt ieradies bija kolēģis Artis Zaķis.

Foto: filmas “Jaungada taksometrs 2” aktieri līksmo ballītē

Foto: filmas “Jaungada taksometrs 2” aktieri līksmo ballītē

Arī šogad filmas “Jaungada taksometrs 2” aktieriem jaunā gada sagaidīšana iesākusies ātrāk nekā pārējiem – ceturtdien, 28. novembrī, filmas zvaigznes un radošā komanda pulcējās “Innocent Cafe”, kur jautrā gaisotnē tika ieskandinātas Jaungada svinības.

Foto: kā dzirkstošos dzērienus bauda Latvijas prominences

Foto: kā dzirkstošos dzērienus bauda Latvijas prominences 2

Ieskandinot svētku tuvošanos, ”Maxima Latvija” greznajā Morberga vasarnīcā, Jūrmalā, pulcēja prominentas personas, lai nodotos aizraujošam Burbuļu Voyage jeb ceļojumam burbuļu pasaulē. Krāšņajā villā viesi baudīja un izzināja plašo ”Maxima” dzirkstošo dzērienu klāstu.

Foto: Rīgā notikusi pirmā “zero waste” kokteiļu ballīte

Foto: Rīgā notikusi pirmā “zero waste” kokteiļu ballīte 2

Pagājušās nedēļas izskaņā īpašs burziņš noticis bārā ”Mākonis Cocktails & Design”, kur pulcējās daudzi zaļā dzīvesveida entuziasti un galvaspilsētas saviesīgās dzīves baudītāji, lai piedalītos pirmajā ”zero waste” jeb bezatkritumu kokteiļu ballītē.

Foto: grezni aizvadīta gadskārtējā labdarības “Martas balle”

Foto: grezni aizvadīta gadskārtējā labdarības “Martas balle”

16. novembrī Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī norisinājās gadskārtējā ”Martas balle”. Balles ietvaros tika vākti līdzekļi Rīgas sākumskolai ”Valodiņa”, kurā mācās bērni ar valodas traucējumiem. Skaistais koncerts, balles atmosfēra – sajūsmināja, toties lielais mērķis – apvienoja balles viesus.

Geju kluba ''Golden'' publika tiek aicināta 17. novembrī iekarot Vecrīgu

Geju kluba ''Golden'' publika tiek aicināta 17. novembrī iekarot Vecrīgu 4

Lai arī Rīgas tradīcijām bagātākais geju klubs ”Golden” šovasar tika slēgts, ballīšu gars pašmāju brīvdomātājos nav rimis, un tas ir jārealizē! 17. novembra vakarā visi izbijušie ”Golden” tusētāji tiek aicināti pulcēties klubā ”Le Kiki”, lai parādītu, kā ballējas ļaudis bez aizspriedumiem!

Svinot „Star FM“ 20 gadu jubileju, izziņota koncertsērija “Frekvence”

Svinot „Star FM“ 20 gadu jubileju, izziņota koncertsērija “Frekvence” 1

Koncertsērijas ”Frekvence” ietvaros, kas veltīta radio ”StarFM” 20. gadadienai, Hanzas Peronā notiks septiņi koncerti, kuros skatītājiem būs iespēja baudīt gandrīz 30 latviešu mūziķu koncertus gan ierastos, gan jaunos skanējumos. Katrs vakars būs sešu stundu garš muzikāls piedzīvojums.

Foto: supermodele Heidija Kluma sarīko iespaidīgāko Halovīna ballīti

Foto: supermodele Heidija Kluma sarīko iespaidīgāko Halovīna ballīti

Pasaulē par vienu no cītīgākajām Halovīna svinētājām kļuvusi vācu izcelsmes supermodele Heidija Kluma, un Ņujorkā par neiztrūkstošu svētku sastāvdaļu kļuvušas viņas rīkotās mošķu ballītes, kurās modele ierasti pārsteidz ar oriģinālu izskatu. Kā ziņo ārvalsti mediji, šogad namamātes kostīms pārspējis visu līdz šim redzēto.

Foto: Marta Ritova ar pludmales ballīti prezentē albumu bērniem

Foto: Marta Ritova ar pludmales ballīti prezentē albumu bērniem

Dziedātāja un mūzikas autore Marta Ritova radījusi 11 dziesmas bērniem, kuras apvienotas albumā ”Draugu noslēpumi”. Šonedēļ pludmales sporta un izklaides centrā ”Palms Beach club” notika krāšņs albuma atvēršanas pasākums.

Foto: atklāta jauna kultūras un svinību telpa ''Kūts''

Foto: atklāta jauna kultūras un svinību telpa ''Kūts''

Rūmenes muiža, atzīmējot atjaunošanas 10 gadu jubileju, ir atklājusi jaunu kultūras un svinību telpu. Muižas 3000 m² lielā laukakmeņu kūts, kas celta 1913. gadā, tagad piedzīvo otru elpu – saskaņā ar pārbūves autores arhitektes Zaigas Gailes ieceri tajā ir izveidotas vairākas zāles, kas izmantojamas gan mākslas un mūzikas projektiem, gan privātiem sarīkojumiem līdz pat 500 viesu plašai auditorijai. Nu tajā noticis lielisks koncerts.

Izziņots četrpadsmitais ''Positivus'' festivāls; biļetes būs lētākas

Izziņots četrpadsmitais ''Positivus'' festivāls; biļetes būs lētākas 1

2020. gada vasarā 17. un 18. jūlijā notiks jau 14. ”Positivus” Festivāls Salacgrīvā, kas divu dienu garumā pulcēs tūkstošus mūzikas un mākslas festivāla apmeklētājus no visas Baltijas un citām valstīm. Pirmās biļetes ”FAN TICKETS” uz festivālu par īpaši izdevīgo cenu tirdzniecībā būs pieejamas ierobežotu laiku no 10. līdz 25. oktobrim.