Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 24. aprīlis

Visvaldis, Nameda, Ritvaldis

Horoskops aunam

Nebūtiskie ierobežojumi nespēs tevī iznīdēt saskarsmes un runātprieku. Pat viedokļu atšķirība tikai piemetīs garšvielas un radīs patīkamu uzbudinājumu. Vakarpusi ieplāno, lai varētu doties ārā no mājas un tiktos ar draugiem.

Horoskops vērsim

Šodien būs sakāpināta pienākuma un atbildības sajūta. Vairāk to izjutīsi pret savu ģimeni un tuviniekiem nekā pret sevi pašu. Sadzīves darbu kontekstā šodien nāktos nodrošināties no neuzmanības un paviršības kļūdām.

Horoskops dvīņiem

Pieaugs tava emocionalitāte jebkuras problēmas risinājumu meklējumos. Meklē otru viedokli vai neatkarīgu skatu uz katru daudzmaz nopietnu jautājumu, jo pieļautās kļūdas var atsaukties uz tavu reputāciju.

Horoskops vēzim

Šodiena drīzāk veicinās ideālismu un tā aizsegā zels un plauks sasteigti risinājumi un secinājumi. Neuzsāc nevienu nopietnu izskaidrošanos, bet pievērsies tikai pašu aktuālāko tēmu izpētei.

Horoskops lauvai

Šodien nāksies pieskaņoties apkārtējo vajadzībām. Intuitīvi vairo intensīvas komunikācijas un kopā būšanas iespējas. Partneru noskaņojums var ļoti ietekmēt tavu sajūtu un veselību.

Horoskops jaunavai

Tevī modīsies interese un nepieciešamība pēc savas veselības un labsajūtas uzlabošanas. Neeksperimentē ar nepārbaudītām metodēm vai medikamentiem. Atmosfēra ģimenē būs ļoti nestabila, bet sevi pie tā nevaino.

Horoskops svariem

Pievērsies lietišķām sarunām, un citiem organizatoriskiem jautājumiem, kuri tev šodien dos vēlamos rezultātus. Labvēlīgs laiks, lai kārtotu attiecības ar vecākiem ģimenes locekļiem.

Horoskops skorpionam

Galvenā šodienas nodarbe būs komunikācija, sakaru uzturēšana ar tiem, kas tālumā. Vēlams apciemot kādus vecākus ģimenes locekļus un viņu labā nokārtot kādus saimnieciskus vai sadzīviskus jautājumus.

Horoskops strēlniekam

Šodien katram tavam solim ir konkrēts mērķis un aprēķins, kāpēc tas vispār būtu sperams. Lietišķi orientētā domāšana kā galveno vienmēr izvirzīs tavu paša izdevīgumu, drošību un labsajūtu.

Horoskops mežāzim

Nodomu revīzija nāks par labu tavas finansiālās situācijas stabilizēšanai. Nevilcinies atsacīties no nerealizējamiem plāniem. Veselais saprāts un pragmatiskā uztvere palīdzēs nesapīties ideālisma valgos.

Horoskops ūdensvīram

Saprašanās ar citiem cilvēkiem šodien būs apgrūtinoša, jo tavas domas būs orientētas uz pagātnē piedzīvoto. Pievērsies tikai šodien un šobrīd aktuālām problēmām darbā vai personīgajā dzīvē un daudz nedomā, kas varētu notikt nākotnē.

Horoskops zivīm

Notiekošā vadība šodien vieglītēm slīdēs ārā no tava tvēriena. Būsi atkarīgā un pakļautā pozīcijā attiecībā prec citiem ar ko tev būs grūti samierināties. Tāpēc vari kļūt kašķīgs, visu noliedzošs, un tavi joki kļūs īpaši sarkastiski.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ballītes

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 12

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Foto: Ludoviko Einaudi koncerts Rīgā pulcē ļaužu pūļus

Foto: Ludoviko Einaudi koncerts Rīgā pulcē ļaužu pūļus

Pirmdienas, 9. aprīļa, vakarā Rīgu priecēja ne tikai burvīgi pavasarīgs vakars, bet arī mūsdienu klasiskās mūzikas komponista un pianista Ludoviko Einaudi koncerts. Tas bija plaši apmeklēts – Arēnas ”Rīga” amfiteātrī nebija teju nevienas brīvas vietas, un mākslinieks nelika klausītājiem vilties.

Foto: Vecrīgā notikusi nerātna "zaķu" ballīte

Foto: Vecrīgā notikusi nerātna "zaķu" ballīte

Lieldienu laikā Vecrīgā naktsdzīve ne mirkli neapsīka. Garajās brīvdienās uz vienu no nerātnākajām ballītēm aicināja populārā ballīšu vieta klubs ”Just”, kas savus apmeklētājus lutināja ar tematiskajām izklaidēm.

Foto: Rīgā noticis glamūrīgs “Eirovīzijas” tusiņš

Foto: Rīgā noticis glamūrīgs “Eirovīzijas” tusiņš 1

Sestdien, 24. martā, greznajā izklaides vietā “Crystal Club” notika starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa “iesildīšanas” pasākums “Eurovision PreParty Riga”. Burziņš pulcēja gan konkursa dalībniekus, gan fanus, bet tusiņa īpašais viesis bija slavenais Krievijas estrādes mākslinieks Filips Kirkorovs.

Viena nakts - divi burziņi! Kurā Rīgas modes nedēļas ballītē gāja jautrāk?

Viena nakts - divi burziņi! Kurā Rīgas modes nedēļas ballītē gāja jautrāk?

Aizvadītajā nedēļā Rīgas modes nedēļas viesi nonāca smagas dilemmas priekšā – kuru no RFW oficiālajiem afterpārtijiem apmeklēt? Ar vien stundas starpību notika divas iespaidīgas ballītes – Rīgas modes nedēļas zīmola “Narciss” afteršova burziņš viesnīcas “Radisson BLU” elitārajā “Skyline” bārā un RESERVED modes skate naktsklubā “Coyote Fly”.

Foto: Ieva Bondare staro Rīgas modes nedēļā

Foto: Ieva Bondare staro Rīgas modes nedēļā 2

Trešdien modes gardēži varēja līksmot – diena bija pielidīta arī virkni izsmalcinātu modes skašu, kas nozīmēja tikai vienu – laiks vilkt mugurā savu labāko kleitu un doties baudīt ekskluzīvos pasākumus.

Arturs Gruzdiņš "ieliek kloķi" Donam un Armandam Simsonam. Foto no Latvijas Modes un stila balvas

Arturs Gruzdiņš "ieliek kloķi" Donam un Armandam Simsonam. Foto no Latvijas Modes un stila balvas 1

Pirmdienas vakarā viesnīcā ”Grand Poet Hotel” pulcējās teju viss Latvijas sabiedrības krējums, lai svinīgā ceremonijā sveiktu ikgadējās Latvijas Modes un stila balvas ieguvējus. Šo balvu iekāro daudzi, tomēr iegūt savā īpašumā nemaz nav tik viegli, un parasti paiet gadi. Arturam Gruzdiņam tas izdevies apskaužami ātri, turklāt viņš pamanījies apsteigt jau pieredzējušus modes “grandus” – dziedātāju Donu un TV seju, pasākumu vadītāju Armandu Simsonu.

Foto: Jelgavā notikusi viena no gada vētrainākajām ballītēm

Foto: Jelgavā notikusi viena no gada vētrainākajām ballītēm

Pagājušajās brīvdienās varena ballīte notikusi leģendārajā Jelgavas klubā ”Tonuss”. Tur piestāja ”Party Service On Tour” ballīšu tūre ar populāro dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā. Šis bija vienpadsmitais no četrpadsmit šogad paredzētājiem ballīšu tūres pasākumiem.

Foto: Vecrīgā ar pompu nosvinēta Dāmu nakts

Foto: Vecrīgā ar pompu nosvinēta Dāmu nakts

Ar saukli ”Mēs zinām, ka Latvijā dzīvo pašas skaistākās meitenes!” populārajā bārā ”Just” pagājušajās brīvdienās tika svinēta Sieviešu diena. Ballītē daiļais dzimums tika īpaši lutināts.

Foto: īpaši vētrainas svinības Jēkabpilī

Foto: īpaši vētrainas svinības Jēkabpilī 1

Pagājušajās brīvdienās skaļa un emocijām bagāta ballīte notikusi Jēkabpils klubā ”Luiize”. Tur piestāja ”Party Service On Tour” ballīšu tūre ar populāro dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā. Vakara vaininieks pasākumu ierindojis ballīšu tūres labāko burziņu trijniekā.

Tehno-elektromūzikas giganti "The Prodigy" vasarā uzstāsies "Positivus" festivālā

Tehno-elektromūzikas giganti "The Prodigy" vasarā uzstāsies "Positivus" festivālā

“The Prodigy”, Tove Lo, Mura Masa, Lauv, Torres un “The Barr Brothers” papildina Positivus festivāla programmu, pievienojoties jau izziņotajai mūzikas leģendai Nick Cave and The Bad Seeds. Positivus festivāls šovasar notiks no 20. līdz 22. jūlijam, jau divpadsmito reizi Salacgrīvas Zvejnieku parkā pulcējot lieliskas mūzikas un labas izklaides cienītājus.

Foto: "Erota" "afterparty" – striptīzs un draiskas meitenes

Foto: "Erota" "afterparty" – striptīzs un draiskas meitenes

Pikantu izjūtu cienītāji pagājušajās brīvdienās pulcējās gada ”karstākajā” izklaides notikumā – erotikas festivālā ”Erots” Ķīpsalas izstāžu hallē. Arī tā oficiālā pēcballīte, kas notika Vecrīgas iecienītajā klubā ”Just”, nelika vilties.

Krāšņi foto: iespējams, gada labākā ballīte Madonā

Krāšņi foto: iespējams, gada labākā ballīte Madonā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Madonas klubā ”Barbados” piestāja ”Party Service On Tour” ballīšu tūre ar populāro dīdžeju [Ex] da Bass priekšgalā. Skaties.lv piedāvā ielūkoties vakara labākajos kadros, kas ļauj novērtēt iespaidīgās vizuālās projekcijas, kas radītas īpaši ballīšu sērijai.