Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 13. maijs

Irēna, Irīna, Ira, Iraīda

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Ballītes” aktualitātes

Izmeklēta publika bauda modīgu atpūtu apavu veikalā

Izmeklēta publika bauda modīgu atpūtu apavu veikalā 1

14.oktobrī greznās retro stila noskaņās tika prezentēta Austrijas apavu zīmola 2020. gada rudens / ziemas kolekcija. Kolekcijas vadmotīvs ir nesatricināmi relaksētas 70. gadu elites vēsmas un attieksme, vēlme pēc piedzīvojumiem un luksusa, pievilcīga pašpārliecība un centieni atbrīvoties no novecojušiem priekšstatiem. Kolekciju novērtēt ieradās arī sabiedrībā zināmas dāmas!

Foto: Alūksnē notikusi varena ballīte

Foto: Alūksnē notikusi varena ballīte 2

Pagājušajās brīvdienās viena no skaļākajām ballītēm valstī aizritējusi Alūksnē – iecienītajā izklaides vietā ”Cita opera” pēc ilgāka laika savas klubu tūres ietvaros uzstājies pazīstamais dīdžejs [Ex] da Bass.

Foto: Latvijas stila ikonas novērtē, kādam jābūt patiesi mūsdienīgam vīrietim

Foto: Latvijas stila ikonas novērtē, kādam jābūt patiesi mūsdienīgam vīrietim 3

Trešdien, 30. septembrī, pašmāju modīgākie ļaudis pulcējās uz stilistes un modeles Sintijas Selickas-Užanes radīto modes šovu. Tajā mūsdienu inovatīvās tehnoloģijas pārliecinoši tika kombinētas ar Latvijas jauno modes mākslinieku tērpiem, pierādot, ka viedierīces kļuvušas par vienu no moderna vīrieša tēla pamatelementiem.

Foto: Jēkabpilī notikusi iespaidīga ballīte

Foto: Jēkabpilī notikusi iespaidīga ballīte 3

Septembra vidū ar skaļāko ballīti Sēlijā atsākās Latvijas grandiozākā klubu tūre – ”Party Service On Tour” ilgi gaidītais restarts noritēja Jēkabpils naktsdzīves epicentrā – klubā ”Luiize”.

Video: Guntis Veits dzied un plosās kopā ar Sandi Kiopu

Video: Guntis Veits dzied un plosās kopā ar Sandi Kiopu 1

Viena no ”karstākajām” ballīšu vietām šoruden noteikti ir ”Grīvas krogs”, kurā tā saimniece Daina Laukmane un mūziķis Sandis Kiops regulāri rīko īstas zaļumballes. Nupat krogā kopā ar Kiopu uzstājies Guntis Veits, un pasākumā prezentēta jauna ”Pīlādžogas” versija.

Gada ''vētrainākā'' ballīte! Kalnciema ''Ezītis miglā'' atrasta Latvijas karaoke karaliene

Gada ''vētrainākā'' ballīte! Kalnciema ''Ezītis miglā'' atrasta Latvijas karaoke karaliene

Spītējot lietum, krusai un pat vētrai, ceturtdienas vakars “Kalnciema Ezītis miglā” izvērtās ļoti saulains un sirdi sildošs. Mājīgajās ”Ezīša” telpās valdīja mūzika, jo šeit risinājās ”Ezīša karaokes čempionāta 2020” fināls. Šogad pēc žūrijas verdikta pie ”Zelta mikrofona” un uzvaras lauriem tika Loreta no Ogres, savukārt pērnā gada dalībnieks ar savu uzstāšanos tika pat Renāra Kaupera redzes lokā.

Jēkabpils pošas Latvijas skaļākajai ballītei pēc ilgāka pārtraukuma

Jēkabpils pošas Latvijas skaļākajai ballītei pēc ilgāka pārtraukuma 1

Pēc ilgāka ierobežojumu posma Latvijas populārākais dīdžejs [Ex] da Bass gatavs atkal iegriezt ballītes visā Latvijā, un viss sāksies jau šajā nedēļas nogalē Jēkabpilī. Uzmanību, ballīšu zvēri, dots restarts Latvijas grandiozākajai klubu tūrei, un tā atgriežas vēl vērienīgāka!

Foto: ''Musiqq'' snieguši vērienīgu koncertu uz lielveikala jumta

Foto: ''Musiqq'' snieguši vērienīgu koncertu uz lielveikala jumta

Ceturtdienas, 3. septembra, vakarā uz tirdzniecības centra ”Domina Shopping” A puses autostāvvietas jumta koncertēja populārā grupa ”Musiqq”, ieskandinot skolas gada sākumu un atvadoties no vasaras. Skaties.lv piedāvā ieskatīties plaši apmeklētā pasākuma kadros.

Foto: izsmalcinātā pasākumā prezentē leģendārā Al Bano veltījumu Latvijai

Foto: izsmalcinātā pasākumā prezentē leģendārā Al Bano veltījumu Latvijai 1

26. augustā īpašā pasākumā, kas norisinājās itāļu restorānā “LaFelicita”, tika prezentēta komponista Čārlza Gudžera dziesmas “Dzintarzeme” jeb “Terra d’Ambra e di Emozioni”, “Land of Amber Land of Song” interpretācija itāļu un angļu valodā, ko iedziedājis slavenais dziedātājs Al Bano.

Foto: Purvciema ļaudis "plosās" karaokes ballītē

Foto: Purvciema ļaudis "plosās" karaokes ballītē

Pagājušajā nedēļā “Ezītis miglā” karaokes čempionāts piestāja jaunākajā no Ežu saimes bāriņiem – “Purčika Ezītis miglā”. Klātesošajiem bija iespēja baudīt īstu mīlestību pret dziesmu gan no dalībniekiem, gan no žūrijas.

Foto: pašā Rīgas sirdī atvērts jauns seksa klubs

Foto: pašā Rīgas sirdī atvērts jauns seksa klubs 15

6. augustā Rīgā atvērts jauns klubs, kas paredzēts intīmo prieku meklētājiem. ”Bunker” ir seksa klubs – ikdienā ieeja atļauta tikai spēcīgā dzimuma pārstāvjiem. Apskati interjera fotogrāfijas!

Reportāža: pēc ballītēm izslāpuši ļaudis ālējas Kiopa svinībās

Reportāža: pēc ballītēm izslāpuši ļaudis ālējas Kiopa svinībās 5

1. augusta vakarā viena no vētrainākajām ballītēm notika ”Grīvas krogā”, kur populārais mūziķis Sandis Kiops prezentēja savu jauno video. Kā Skaties.lv atklāj Kiops, ļaudis ir izslāpuši pēc svētkiem – uz pasākumu ieradušies tik daudz viesu, ka visiem pat nav bijis vietu pie galdiņiem.

''Ezītis miglā'' izsludina ikgadējo karaokes čempionātu

''Ezītis miglā'' izsludina ikgadējo karaokes čempionātu

Lieliskas ziņas visiem vēl neatzītajiem tautas dziedoņiem – dušā daiņotājiem un karaokes bāru karaļiem. Tāpat kā iepriekšējā gadā ”Ezītis miglā” izsludina “Ezīša karaokes čempionātu”. Tajā ikvienam dziedāt gribētājam būs iespēja sevi pierādīt ekspertu priekšā, bet apmeklētājiem – baudīt lielisku vakaru.

Ceturtdienas vakara vētrainākā ballīte Rīgā: durvis ver bārs ''Liepa''

Ceturtdienas vakara vētrainākā ballīte Rīgā: durvis ver bārs ''Liepa'' 2

Ceturtdienas, 16. jūlija, vakarā karstākā ballīte Rīgā nepārprotami notika Avotu ielā 23a, kur atvēršanas svētkus svinēja bārs ”Liepa”. Skanot ”X Faktora” zvaigznes Reiņa Liepas mūzikai, ļaudis steidza baudīt vienu no fantastiskajiem vasaras vakariem terasē augošās liepas paēnā un lieliskā atmosfērā.