Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 21. februāris

Eleonora, Ariadne

Horoskops aunam

Pat ja būsi ne pārāk apmierināts ar notiekošo, izvēlēsies vienmēr uzbrūkošā rīcības plāna pieeju. Protams, tie būs tavi noteikumi, kurus citiem nāksies akceptēt. Ja ne, tev nāksies norīt kādu krupi.

Horoskops vērsim

Meklēsi stabilitāti, paredzamību un pazīstamu vidi, kurā varēsi justies droši. Nākotnes plānos nebūs vietas gadījuma iegribām, intrigām un mirkļa vājumam.

Horoskops dvīņiem

Pievēršoties un atceroties sadzīves pienākumus, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Ieteicams nodarboties ar pašanalīzi vai kādu līdzīgu garīgu praksi.

Horoskops vēzim

Diena piemērota, lai tu atmūķētu savu prasmju pūra lādi un krāmētu visus savus dārgumus uz galda. Atklāj savu slēpto potenciālu gan pasūtītājiem, gan konkurentiem. Par izbrīnu vai arī par spīti!

Horoskops lauvai

Šodien, lai sasniegtu iecerēto, nāksies demonstrēt visu savu īpašību un iemaņu buķeti – uzņēmību, agresivitāti, drosmi, talantus. Ja mēģināsi palikt remdenā komforta zonā, visi lauri tiks kādam ambiciozākam konkurentam.

Horoskops jaunavai

Darbā centies ielikt visu savu radošās pašizpausmes dzirksti un atklāt savu slēpto potenciālu gan priekšniekiem, gan darba biedriem par izbrīnu. Skaudīgajiem un nenovīdīgajiem par spīti neizrādi, ja kas noiet greizi.

Horoskops svariem

Izvēlies pareizo attieksmi visās ar darba attiecībām saistītajās situācijās. Uzdrīkstēšanās un patiess pozitīvisms kausēs pat visaukstāko priekšnieku un nelabvēļu sirdis.

Horoskops skorpionam

Šodien nevairies un nebaidies no veselīgas konkurences. Tavas pozīcijas ir drošas. Tava reputācija tikai pieaugs, ja atļausies nodemonstrēt kādu no savām slēptajām prasmēm.

Horoskops strēlniekam

Savas taisnības izsalkumu remdēsi ar apkārtējo cilvēku uzmanības apliecinājumiem. Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic monotons un vienmuļš darbs, kas neļauj ieslēgt vismaz trešo ātrumu.

Horoskops mežāzim

Šodien tev pietrūkst spriedzes un dinamikas. Ja tevi pārņem sajūta, ka diena nelietderīgi izniekota, paskaties uz notiekošo no cita skatupunkta. Vajadzētu pamēģināt kaut ko nebijušu, tu to noteikti nenožēlosi.

Horoskops ūdensvīram

Šodienas priecīgajiem notikumiem līdzi vilksies tāda neparedzētos blakus efektu astīte, kas kopējo bildi nedaudz pabojās. Izdevumi, ar kuriem rēķinājies, var beigu galā sanākt lielāki vai arī pasākums, uz kuru esi uzaicināts, tev izvērtīsies par samērā dārgu pasākumu.

Horoskops zivīm

Personīgajās attiecībās, pēc vairāk vai mazāk veiksmīga aptumsumu un Valentīnu perioda, vari mēģināt meklēt atslēgšanos vai aizmiršanos tālumā. Ja esi pārliecināts par sevi un savu partneri, nekas nevarēs sašķobīt jūsu savienību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ballītes

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Pa atslēgas caurumu: kas notika ''Eirovīzijas'' atlases aizkulisēs

Pa atslēgas caurumu: kas notika ''Eirovīzijas'' atlases aizkulisēs

Kamēr sestdienas, 10. februāra, vakarā Latvijas mūzikas draugu acis bija vērstas un ”Eirovīzijas” nacionālās atlases skatuvi, arī aizkulisēs notika ne mazāk aizraujošas lietas. Skaties.lv piedāvā ielūkoties tur, kur citiem nav atļauts – ”Eirovīzijas” ”beksteidžā”, kur īkšķus viens par otru tur un rezultātus gaida mākslinieki.

Horena skaļā atgriešanās, zefīrkleitas un žūrijas nesaprastā arfas spēlētāja - krāšņākie kadri no ''Eirovīzijas''

Horena skaļā atgriešanās, zefīrkleitas un žūrijas nesaprastā arfas spēlētāja - krāšņākie kadri no ''Eirovīzijas''

Ar debitantu Ritvara un Madaras uzvaru sestdienas, 10. februāra, vakarā noslēdzies ”Eirovīzijas” nacionālās atlases otrais pusfināls. Lai arī iepriekš ”Eirovīzijas” draugi sprieda, ka otrais pusfināls būs visgarlaicīgākais, tas pārsteidza ar īpaši krāšņu priekšnesumu parādi. Skaties.lv piedāvā ielūkoties vakara labākajos fotomirkļos.

Eņģeļi vai zefīriņi? ''Hypnotic'' pārsteidz ''Eirovīzijas'' fanus ar īpaši iespaidīgām kleitām

Eņģeļi vai zefīriņi? ''Hypnotic'' pārsteidz ''Eirovīzijas'' fanus ar īpaši iespaidīgām kleitām

Otrajā ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē kā pirmās uz skatuves kāpa ”X Faktorā” iepazītās ”Hypnotic”. Meitenes uz skatuves kāpa ar dziesmu ”Eirovīzijas” labākajās tradīcijās, kuras stāsts – lūgšana par mieru pasaulē. Tiesa, vēl lielāku uzmanību par dziedājumu, piesaistīja dāmu skatuves tērpi, kuri, šķiet, vienaldzīgu neatstāja nevienu.

Foto: skaļāko klubu ballīšu tūre "kurina" Siguldā

Foto: skaļāko klubu ballīšu tūre "kurina" Siguldā

Par vienu no pagājušo brīvdienu gaidītākajām ballītēm Siguldā kļuva ”Party Service On Tour 2018” burziņš iecienītajā klubā ”Kaķis”. Šis bija trešais gads, kad tūres ballīte notika šajā izklaides vietā.

Pasaules līmeņa šovs Ventspilī! Ar glanci pasniegtas ''DIGITop'' mūzikas balvas

Pasaules līmeņa šovs Ventspilī! Ar glanci pasniegtas ''DIGITop'' mūzikas balvas

Ilgi gaidītais, grandiozais “DIGiTop100” šovs ir aizvadīts! Skaņas, gaismas, mūzikas eksplozija valdīja pār Olimpisko centru ”Ventspils” un sanākušajiem Latvijas un ārzemju mūzikas cienītājiem. Latviešu, lietuviešu, ukraiņu, krievu, somu mākslinieki izpildīja savas labākās dziesmas, un visa zāle dejoja spēlēto hitu pavadībā.

Foto: Usika fani masveidā ieņem ''Arēnu Rīga''

Foto: Usika fani masveidā ieņem ''Arēnu Rīga'' 1

”Arēna Rīga” šovakar tikai un vienīgi boksa noskaņās – Latvijas boksa superzvaigzne Mairis Briedis tiekas ”gadsimta cīņā” ar ukraini Oleksandru Usiku. Fanu atbalsts būs varens abām pusēm – šobrīd notikuma vietā sākušas plūst ukraiņa atbalstītāju straumes.