Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 17. augusts

Vineta, Oļegs

Horoskops aunam

Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Horoskops vērsim

Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Horoskops dvīņiem

Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs vēl uz kādu brīdi jāatliek.

Horoskops vēzim

Virtuālā pasaule tevi vilinās, tāpēc darbs ar iespēju uzturēties virtuālā vidē būs tieši atbilstošs tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi globālā tīmekļa kulta vietās.

Horoskops lauvai

Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Horoskops jaunavai

Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Horoskops svariem

Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Horoskops skorpionam

Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes pasākumi tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt naudas žūksnīti.

Horoskops strēlniekam

Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Horoskops mežāzim

Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Horoskops ūdensvīram

Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējoši būs ūdens prieki vai galvas izvēdināšana to tuvumā.

Horoskops zivīm

Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar amata pienākumiem un darba statusu.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ballītes

Ar sabiedrībā zināmu cilvēku piedalīšanos atklāj "Abavas" vīna darītavas bāru un pagrabu

Ar sabiedrībā zināmu cilvēku piedalīšanos atklāj "Abavas" vīna darītavas bāru un pagrabu

Šī gada 9. augustā Tukuma novada Ārlavciemā tika atklāts jaunais “Abavas” vīna darītavas bārs un pagrabs, tādējādi radot unikālu iespēju uzzināt par vīna tapšanas gaitu Latvijā. Saimnieku Mārtiņa un Lienes Barkānu vadībā atklāšanas viesiem bija iespēja ne tikai iepazīties ar jauno vīna pagrabu, bet arī nobaudīt ģimenes vīna darītavas radītos dzērienus.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Ikauniece-Admidiņa izmirkst līdz ādai, Kašers izved sabiedrībā mīļoto vīrieti, jeb ieskats Ritas Oras ilgi gaidītajā koncertā

Ikauniece-Admidiņa izmirkst līdz ādai, Kašers izved sabiedrībā mīļoto vīrieti, jeb ieskats Ritas Oras ilgi gaidītajā koncertā

4. augustā Siguldas pilsdrupās koncertu sniedza seksīgā britu dziedātāja Rita Ora, kuras mūzika jau vairākus gadus ir teju ikvienas ballītes sastāvdaļa. Koncertu baudīt netraucēja pat lietus. Tas lika izmirkt vairumam skatītāju, bet karstuma dēļ visi priecājās par iespēju mazliet atvēsināties un dejojot izžāvēt apģērbu.

Gadu pēc atvēršanas slēgts „Pashkevich Jazz Club“ Vecrīgā

Gadu pēc atvēršanas slēgts „Pashkevich Jazz Club“ Vecrīgā

Augusta pirmajās dienās skuma ziņa pāršalkusi vietējo klubu dzīvi – darbu pārtraucis pērnā gada maijā atvērtais ”Pashkevich Jazz Club” Vecrīgā. Kā uzsver saksofonists Deniss Paškevičs, kura vārdā klubs tika nosaukts, tas viņa muzikālo darbību nekādi neietekmēs.

Foto: Vecrīgas restorānā notikusi īpaši smalka "sarkanā ballīte"

Foto: Vecrīgas restorānā notikusi īpaši smalka "sarkanā ballīte"

Īpaši šiks tusiņš pagājušajā nedēļas nogalē noticis Rīgas Panāzijas virtuves restorānā ”RestBar Mo”. Turpinot pirmās gada dienas pasākumu sēriju, piektdien, 27. jūlijā, restorānā norisinājās otrā krāsu cikla ballīte ”Red Challenge. Fearless Party”.

Pikanti kadri pieaugušajiem: pliko baikeru šovs Ventspilī

Pikanti kadri pieaugušajiem: pliko baikeru šovs Ventspilī 5

Vētraina ballīte aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās ne tikai Salacgrīvā. Ne mazāk jestri gāja Ventspilī, kur notika baikeru salidojums ”Kurland Bike Meet 2018”, kura ietvaros arī kāda pikanta atrakcija – pliko brauciens. Skaties.lv piedāvā papriecēt acis, apskatot bildes ar kailajiem baikeriem.

Foto: vērienīgi izskanējis Vaikules festivāla hitu vakars

Foto: vērienīgi izskanējis Vaikules festivāla hitu vakars 6

Ar koncertu sestdien, 21. jūlijā, Dzintaru koncertzālē turpinājās festivāls ”Laima. Rendez-Vous. Jūrmala-2018”. Šis vakars bija veltīts hitiem, un kā viena no lielākajām zvaigznēm tajā uzstājās krievu populārās mūzikas zvaigzne Filips Kirkorovs.

"Positivus" sācies: pirmie foto no festivāla teritorijas

"Positivus" sācies: pirmie foto no festivāla teritorijas 5

Piektdienas, 20. jūlija, pusdienlaikā vārtus vērusi Salacgrīvas Zvejnieku parka teritorija, kur līdz 22. jūlijam norisināsies Baltijā viens no lielākajiem mūzikas festivāliem – “Positivus”. Portāls Skaties.lv piedāvā novērtēt pirmos kadrus no festivāla teritorijas.

Foto: vētraini aizvadīts 20. Bauskas kantri festivāls

Foto: vētraini aizvadīts 20. Bauskas kantri festivāls

Īpašā jubilejas atmosfērā pagājušajā nedēļas nogalē Bauskā izskanējis 20. kantrimūzikas festivāls ”Country Bauska”. Festivāls pulcēja vairākus tūkstošus kantrimūzikas mīļotāju no Latvijas un ārvalstīm.

Foto: rīdzinieki līksmo slepenajā baltajā piknikā

Foto: rīdzinieki līksmo slepenajā baltajā piknikā

Ceturtdien, 12. jūlijā, jau ceturto reizi Rīgā norisinājās baltās pop-up piknika vakariņas ”L’elegante Pop-Up Picnic”. Pasākums, kura vieta līdz pēdējam brīdim tiek turēta noslēpumā, notika Viesturdārzā, kas zināms arī kā Dziesmu svētku parks.