Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 20. oktobris

Leonīds, Leonīda

Horoskops aunam

Nekritizē tuvinieku domas un uzskatus. Šodien visu un visus laid gar ausīm vienā mierā. Jo liberālāki būs tavi uzskati un demokrātiskāka uzvedība, jo priecīgāka diena.

Horoskops vērsim

Šodien centīsies atgūt zaudēto garīgo meklējumu, mākslas un kultūras jomās. Noskaņojumu neaptumšos pat rudenīgās sadzīves ķibeles, kas saistītas ar lielo dārzu gatavošanu ziemas sezonai.

Horoskops dvīņiem

Šodien labprāt meklēsi aizmiršanos no ikdienas un attiecību slogiem. Neatsakies piedalīties ballītēs un saiešanās, īpaši, ja tevi nesaista nopietnas partnerattiecības. Vienīgi necenties aizmirsties vai brūvēt dūšu apreibinošu substanču ietekmē.

Horoskops vēzim

Šajā brīnišķīgajā rudens brīvdienā aizmirsti par aizvainojumiem vai pāri darījumiem, ja tādi nospieduši tavu prātu un sirdi. Iztiec bez kritizēšanas un izvairies no pārlieka aizdomīguma.

Horoskops lauvai

Ja aktīvi meklē draugu vai draudzeni, pratīsi raidīt un uztvert pareizos signālus. Ar mīļoto vari atļauties izrunāties no sirds, jo tavi vārdi būs dziedējoši. Tā vari restaurēt attiecības ar tuvu cilvēku.

Horoskops jaunavai

Mēģināsi nokārtot kādu sen atliktu pienākumu, no kura baidījies vai nezināji, kā uz to reaģēs pārējie iesaistītie. Izrādīsies, tas ir daudz vienkāršāk un nesāpīgāk. Lielie palīgi šī jautājuma risināšanā, būs tava neatlaidība un atvērtība.

Horoskops svariem

Šodien sildīsies sapņainības un pozitīvo enerģiju saulītē. Vispār jau vari uzsākt jebko, ko sirds vēlas, un viss pa smuko izdosies. Personīgās attiecībās gaisā viegli virmos romantikas un kaisles rudens ugunskuru aromāts.

Horoskops skorpionam

Ja šodien vēlēsies iepriecināt sevi, ļaujies savām idejām par laika pavadīšanas iespējām. Lai visu paspētu un nesapītos iespēju variantos, vadies pēc savu galveno vēlmju kartes.

Horoskops strēlniekam

Tavas domas un jūtas būs pārņemtas ar gaidāmo kultūras vai radošās izklaides notikumu. Tevi sagaida patīkams romantisks vakars ļoti simpātiska cilvēka sabiedrībā. Nesabojā to ar pārāk lielu alkohola devu.

Horoskops mežāzim

Būsi nedaudz nerātni noskaņots – var gribēties kādu flirtu, kādu romantisku pārsteigumu. Pretējais dzimums uz tevi atstās magnētisku iespaidu un tu iekritīsi šajos valgos kā zeltaino rudens lapu birumā.

Horoskops ūdensvīram

Jaunās intereses un aizraušanās var atstāt nozīmīgu nospiedumu tavā turpmākajā dzīvē. Šodien par to vēl nedomāsi, bet gan ļausies vienas otras neprātīgas iegribas apmierināšanai.

Horoskops zivīm

Vari krietni patērēt savus pēdējā laika uzkrājumus. Ja sākumā tā liksies kā nevainīga izprieca ar vēlmi iegādāties kaut ko baudai un skaistumam, tad jau drīz vari attapties ar negatīvu konta bilanci un desmit bada dienām līdz algai.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Ballītes

Foto: kā “treknajos gados” rīdzinieki uzdzīvoja leģendārajā “Essential”

Foto: kā “treknajos gados” rīdzinieki uzdzīvoja leģendārajā “Essential” 13

Savas nerimstošās naktsdzīves dēļ Rīga zināma kā ”pilsēta, kas neguļ”. Par vienu no leģendārākajām ballīšu vietām joprojām Rīgā uzskatāms naktsklubs ”Essential”, kas ziedu laikus piedzīvoja pagājušajā desmitgadē. Portāls Skaties.lv košu kadru virknē piedāvā novērtēt, kā galvaspilsētas iedzīvotāji un viesi līksmoja īsi pirms ekonomiskās krīzes – 2008. gada vasarā.

''Weekend'' festivāls visdrīzāk vairs nenotiks Pērnavā

''Weekend'' festivāls visdrīzāk vairs nenotiks Pērnavā

Četru gadu garumā Baltijas deju mūzikas draugi jau bija paraduši rezervēt vienu no augusta nedēļas nogalēm, lai dotos uz Pērnavu un izplosītos vērienīgākajā deju mūzikas festivālā mūsu pusē – “Weekend Festival Baltic”. Nu Igaunijas mediji paziņojuši, ka apsver iespēju izraudzīties jaunu norises vietu šim pasākumam.

Glamūrs un pompa: bagātie un varenie pulcējas grandiozajā “Rīgas ballē”

Glamūrs un pompa: bagātie un varenie pulcējas grandiozajā “Rīgas ballē” 6

Par greznāko pasākumu pagājušajās brīvdienās kļuva ”Rīgas balle”, kas norisinājās krāšņajā Melngalvju namā. Šogad ”Rīgas balle” notika trešo reizi un pulcēja pazīstamus un ietekmīgus ļaudis no Latvijas un ārvalstīm. Par godu Latvijas simtgades svinībām tās nosaukums bija ”Rīgas balle 2018 – Latvijas simtgades balle”.

Foto: stila gardēži steidz novērtēt jauno “Hennessy” pudeli

Foto: stila gardēži steidz novērtēt jauno “Hennessy” pudeli

Viens no nedēļas stilīgākajiem burziņiem noticis trešdienas, 5. septembra, vakarā konceptveikalā ”BOLD”, kur tika prezentēts jaunais “Hennessy VS Limited Edition” pudeles dizains. Paši pirmie novērtēt jaunumu steidza modes un stila lietpratēji.

Krāšņi kadri: rīdzinieki plosās ikgadējā ''Ezīšfestā''

Krāšņi kadri: rīdzinieki plosās ikgadējā ''Ezīšfestā''

Sestdien, 1. septembrī, jau sesto gadu Rīgā lustīgi tika pavadīts pilsētas festivāls ”Ezīšfests”, kuru rīko bāra ”Ezītis miglā” komanda. Pasākuma devīze bija ”kronis vasarai”, jo tika svinētas skaistās vasaras beigas. Šogad festivāls norisinājās urbānajā Tallinas ielas kvartālā, kur vienlaicīgi ar festivālu pirmo reizi durvis vēra jaunā ”Tallinas kvartāla Ezītis miglā” filiāle.

Foto: Ielūkojies grandiozajā TV3 jubilejas koncertā

Foto: Ielūkojies grandiozajā TV3 jubilejas koncertā 4

Vadošais izklaides televīzijas satura radītājs Latvijā TV3 atzīmē 20. gadu jubileju. Jubileja nosvinēta ar vērienīgu dzimšanas dienu koncertu, kurā piedalījās populārākie Latvijas skatuves mākslinieki.

Foto: Ar lielisku mājas ballīti “All Media Baltics” prezentē TV jauno sezonu

Foto: Ar lielisku mājas ballīti “All Media Baltics” prezentē TV jauno sezonu 3

Trešdien, 22. augustā, par godu mediju grupas ”All Media Baltics” televīzijas kanālu jaunajai sezonai tika sarīkota īpaša ballīte, kurā tika atklāta jaunā rudens programma, ziņots par populārākajiem TV šoviem un citiem programmas jaunumiem. Pasākumu apmeklēja arī slavenības, kuras labprāt piedalās telekanālu raidījumos.

Labāko kadru izlase: kā ballējas Latvijas smalkās aprindas

Labāko kadru izlase: kā ballējas Latvijas smalkās aprindas 9

Šovasar par slavenu un ietekmīgu ļaužu iemīļotu pulcēšanās vietu kļuva Jūrmala, kur vasaras karstumā viens pēc otra notika mūzikas festivāli. Taču smalku un stilīgu burziņu netrūka arī galvaspilsētā. Portāls Skaties.lv apkopojis, kā saviesīgo dzīvi bauda Latvijas smalko aprindu personas.

Foto: Rīgas svētku ietvaros kronēts Latvijas skaistākais ponijs

Foto: Rīgas svētku ietvaros kronēts Latvijas skaistākais ponijs

Rīgas svētku ietvaros norisinājās īpašs skaistuma konkurss – poniju skaistuma konkurss, kur par uzvarētāja godu sacentās poniji un viņu mazie saimnieki. Pasākuma apmeklētājiem visas dienas garumā, bija iespējams vērot dažādus priekšnesumus, atrakcijas, kurās iesaistīti zirgi vai poniji. Apmeklētāji nesteidza pamest Uzvaras parku, bet labprāt izklaidējās īpašajā zirgu pasākumā.

Foto: kā latvieši plosījās ''Weekend'' festivālā Pērnavā

Foto: kā latvieši plosījās ''Weekend'' festivālā Pērnavā

Igaunijas pilsētā Pērnavā nupat izskanējis ”Weekend Baltic” festivāls, kurš, kā ierasts, pulcēja vienkopus labas deju mūzikas mīļotājus no Baltijas un citām valstīm. Skaties.lv piedāvā ieskatīties labākajos kadros no festivāla.