Bagātnieki, ballītes un ārsts! TV3 Life piedāvā seriālu par ārstu ikdienu ”Bagātnieku dakteris”

Pievienot komentāru
Bagātnieki, ballītes un ārsts! TV3 Life piedāvā seriālu par ārstu ikdienu ”Bagātnieku dakteris”

Jaunums seriālu mīļiem! Katru darbadienu kanālā “Tv3 Life” seriālu ”Grejas anatomija” nomainīja cits seriāls par ārstu ikdienu ”Bagātnieku dakteris”. Atšķirībā no ”Grejas anatomijas”, kurā liels uzsvars ir uz cilvēciskajām attiecībām, ”Bagātnieku dakteris” ir izklaidējošāks un vieglāks un vairāk koncentrējas tieši uz seriāla galvenā varoņa – ķirurga Henka – dzīvi.

Viņš ir izcils ārsts, labākais, kāds slimnīcas neatliekamajā palīdzībā jebkad strādājis. Tomēr ar to nepietiek. Kad mirst slimnīcas valdes loceklis, kura ārsts bijis Henks – žēlastības nav nekādas, un viņš paliek bez darba. Ir pat vēl sliktāk – viņš vairs nevar strādāt par ārstu un ne pat par medbrāli. Ko tas nozīmēm Henkam?

Bezdarbs, grūtsirdība, depresija, nabadzība. Dzīve strauji iet uz leju, viņu pamet pat līgava, kuras plānos bija tērēt naudu ziediem, tortēm un citiem kāzu atribūtiem, bet ne jau advokātiem. Un piedevām pēc tam dzīvot ar bezdarbnieku bez jebkādām iespējām uz nodrošinātu nākotni.

Labi, ka Henkam ir brālis Evans, kuram ir lieliska ideja – viņiem abiem jābrauc uz Hemptonu! Tur dzīvo bagātnieki, notiek vētrainas ballītes, un Henkam tur būs, ko darīt. Kur liela nauda, tur lielas problēmas, un vienmēr noderēs ārsts, kurš izpildīs savu darbiņu klusi, neuzkrītoši un bez liekiem jautājumiem. Jau pirmajā ballītē Henks izglābj jaunas sievietes dzīvību un saņem piedāvājumu kļūt par privāto ārstu.

Lai arī Henks atsakās, informācija Hemptonā izplatās ātri. Slava aiziet viņam pa priekšu, un drīz vien klienti viņu atrod paši. Sākums nav viegls – bagātnieki lielākoties savas problēmas, slimības, nelaimes, sāpes un iegūtās traumas vēlas paturēt slepenībā un ir gatavi par to maksāt. Vai Henks ir gatavs klusēt?

Skaties un uzzini – ”Bagātnieku dakteris” strādā jau no 14. aprīļa darbdienās plkst. 14.30 TV3 Life!