Skaties.lv Lieldienu zaķis un portāla lasītāji ir noskaidrojuši, kam pienākas fotokonkursa balva!

2 komentāri
Skaties.lv Lieldienu zaķis un portāla lasītāji ir noskaidrojuši, kam pienākas fotokonkursa balva!
Foto: konkursa foto

Lieldienu fotokonkurss ar Skaties.lv svētku zaķi ir beidzies, un portāla Skaties.lv lasītāji nobalsojot ir lēmuši, kam pienākas solītā balva – 40 eiro. Ar pārliecinošu pārsvaru un foršu fotogrāfiju ir uzvarējusi Sintija Bā***a. Apsveicam!

Paldies arī visiem pārējiem dalībniekiem, kas nekautrējās nobildēties un iesūtīt portālam Skaties.lv savu Lieldienu foto. Paldies arī visiem balsotājiem. Ceram, ka Lieldienas jums bija tikpat apaļas, kā olas un svētkus nosvinējāt godam!

Kā zināms, Lieldienu nedēļā, no 21. līdz 28. martam, Rīgā pirmo reizi norisinājās pasākums –  izstāde – spēle Zaķu paslēpes, kuras ietvaros Rīgu apdzīvoja milzu zaķi. Milzu zaķi bija paslēpušies pilsētā un aicināja rīdziniekus un pilsētas viesus nedēļas garumā meklēt un atrast košas Lieldienu zaķu figūras.

Zaķu paslēpes sevī apvienoja izstādi un radošu sacensības garu – ar kartes palīdzību bija iespēja meklēt un atrast objektus, tā aizraujoši pavadīt laiku kopā ar draugiem un ģimeni. Dzīvespriecīgie zaķi bija paslēpušies Vērmanes dārzā, Centrāltirgū, Esplanādē, Līvu laukumā, Latvijas Nacionālās operas un baleta skvērā, Bastejkalnā, RIMI, 11. novembra krastmalā, modes un izklaides centrā Rīga Plaza, Baumaņa skvērā, Konventa sētā, kā arī pie Mazās ģildes, Mākslas muzeja un citviet.

2 komentāri