Atrodi atšķirības un laimē biļetes uz koncertu!

17 komentāri
Atrodi atšķirības un laimē biļetes uz koncertu!
Foto: Skaties.lv

Šonedēļ izraisījās skandāls par iespējamu idejas un produkta zādzību. Skaties.lv nolēma vērsties pie tevis, lasītāj, lai noskaidrotu – kādas atšķirības tur redzi starp Brum Brum un Zum Zum produktiem?

Līdzsvara sajūtu attīstošā velo Brum Brum īpašnieki saskārās ar konkurences neglīto pusi – uzņēmuma  potenciālie investori iepazinušies ar jauno uzņēmēju ideju, to nokopēja, un tirgū parādījās ļoti līdzīgs velo ar līdzīgu nosaukumu – Zum Zum.  

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv jau rakstīja par to, ka jaunie uzņēmēji apgalvo, ka ”potenciālie investori” nozaguši viņu ideju.

Apskati abus velosipēdus un komentāros ieraksti starp abiem velo pamanītās atšķirības. Tie trīs lasītāji, kuru komentāri Skaties.lv skatījumā būs asprātīgākie, balvā saņems biļetes divām personām uz   Rīgas Ziemassvētku koncertu 26. decembrī. Tātad:

Brum Brum velo

Foto: Brum Brum

Foto: Brum Brum

Zum Zum velo

Foto: ekrānšāviņš

Foto: ekrānšāviņš

Kārtīgi aplūko bildēs abus velo, un ieraksti komentāros atšķirības, ko pamanīji.

Kā solījām – asprātīgākie balvā saņems biļetes divām personām uz Rīgas Ziemassvētku koncertu 26. decembrī.

Neaizmirsti atstāt arī savu e-pastu, lai varam ar Tevi sazināties gadījumā, ja tiksi pie koncerta biļetēm! Un neuztraucies – publiski to neviens neredzēs.

TOP komentāri

 • Rasma
  0 0 0

  Rasma

  Pavirši uzmetot skatienu , it kā jau ļoti līdzīgi ,bet aplūkojot tuvāk atšķirību ir ļoti daudz.Citas no tām ir būtiskas, citas pavisam nebūtiskas.
  1.Nosaukums
  2.Spieķi
  3.Sēdekļi
  4.Materiāls no kā izgatavoti (vienam līmētais ,otram nē)
  5.Stūrei gumiju krāsas
  6. Viens ar ventīļiem,otrs bez
  7.Vienam noformējumā zīmējums, otram nav
  8.Pašas stūres un stūres dakšas formas apdare ir nedaudz atšķirīga.
  9.Vēl jau var pieskaitīt riteņu ass stiprinājuma vietas(vienā uzgriežņi redzami,otrā nomaskēti)
  Priekš sevis es tādu nevēlētotos,jo nav ķēdes un pedāļu,bet jaunatnei padraiskoties-kāpēc ne...:))
 • Profesors Skabarga
  0 0 0

  Profesors Skabarga

  Brum Brum ir tipisks Dāmu velo pilsētai, pludmalēm. Ar lietajiem diskiem, sārtu stūres apdari un smalkām plūdlīnijām. Graciozs.
  Zum Zum ir puišu bmx tipa velo bezceļiem, mežiem, kalniem, moto trasēm. Robusts, kokains, praktisks. Bet ar polsteru, lai neatsistu paša visdārgāko mantību.
 • Ģirts
  0 0 0

  Ģirts

  Rāmja sēdekļa izliekums un pats sēdeklis ir mazliet citāds, stūres dizains ar ir atšķirīgs, tas pats attiecas arī uz riteņu dizainu. Ja abās bildēs būtu redzama gatavā produkcija ne 3d attēls, tad varbūt varētu precīzāk. Patiesībā šeit jau ir stāsts, kurš pirmais ir reģistrējis dizainparaugu vai arī ir ieguvis izstāžu prioritāti šāda dizainparauga reģistrācijai.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl