Atklāti festivāla ”Summer Sound” šā gada galvenie mākslinieki

Pievienot komentāru
Atklāti festivāla ”Summer Sound” šā gada galvenie mākslinieki
"Summer Sound" festivāls Liepājā. (Zane Bitere / LETA)

Izsludināti mūziķi, kuri uzstāsies šā gada ”Summer Sound” festivālā, kurš norisināsies Liepājā 2. un 3. augustā. Starp māksliniekiem ir daudzi pasaulē un Latvijā ļoti populāri vārdi: ”Gogol Bordello”, ”Sigala”, ”Dynoro”, ”Bermudu Divstūris”, ”Carnival Youth”, ”Labvēlīgais tips” un citi.

Festivāla ”Summer Sound” galvenie mākslinieki šajā gadā būs čigānu panka karaļi ”Gogol Brodello”, pasaules elektroniskās mūzikas topu līderi ”Sigala” lietuviešu elektroniskās mūzikas uzlecošā zvaigzne ”Dynoro” un labākās pašmāju grupas un izpildītāji – ”Bermudu Divstūris”, ”Carnival Youth”, ”Labvēlīgais tips”, ”Laime Pilnīga”, ”Very Cool People” feat. ansis, Edavārdi un Kristīne Prauliņa, Viņa, ”Double Faced Eels”, Makree (Live), Chris Noah un leģendārais festivāla dīdžejs Toms Grēviņš. Tuvojoties festivālam mākslinieku saraksts tiks papildināts.

Savukārt nedēļas nogalē Rīgas Sporta manēžā tika aizvadīta ”Summer Sound Spring Session” ballīte, kurā festivālu jau iesildīja ”Tujamo”, ”Bermudu Divstūris”, Ozols un labāko Latvijas dīdžeju plejāde, pārvēršot vienas nakts ietvaros Rīgas Sporta manēžu par galvaspilsētas galveno naktsklubu un izklaides vietu, piedāvājot baudīt pasākumu lieliskā atmosfērā.

”Mums ir prieks, ka esam sākuši iedzīvināt tradīciju svinēt dzīvi un baudīt mūziku ar ”Summer Sound” apmeklētājiem vairākas reizes gadā – vasarā, lieliskākajā pludmalē Latvijā – Liepājas pludmalē un sagaidot pavasari – Rīgā. Paldies visiem, kuri izbaudīja pirmo no 2019. gada ”Summer Sound” pasākumiem, tiekamies jau drīzāk nekā liekas! Paldies!” komentē festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Biļetes iegādājies summersound.lv .  Divu dienu biļetes cena: 42 EUR. Divu dienu + teltsvietas biļetes cena: 50 EUR

Festivāls “Summer Sound” 2019. gadā norisināsies 9. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.