7 komentāri
Asprātīgi FOTO: Latvijas pensionāri kariķē vietējo sabiedrības krējumu
Publicitātes foto

Kampaņas #GribamTavuDzivi ietvaros tapis asprātīgs foto projekts. Tajā pensionāru pāris Baiba un Kārlis Daudziņi iejutušies Latvijas ”Instagram” zvaigžņu ikdienā, imitējot stilīgos fotoattēlus, ar kādiem fanus mēdz priecēt mūsu sabiedrības krējums.

Daudziņu pāris, pozējot projektā, vēlējies izaicināt mūsu jauno sabiedrības krējumu domāt par finanšu plānošanu vecumdienām.

Baiba un Kārlis, kariķējot zvaigzņu ”Instagram” bildītes, iejutušies šovmeņa Renāra Zeltiņa, grāmatžurnāla “Benji Knewman” redaktores Agneses Kleinas, mūziķu Dona un Markus Rivas, skeitbordista Madara Apses, televīzijas seju Ievas Brantes un Maijas Silovas un citu pašmāju slavenību ādā.

Imitējot šo zvaigžņu aktivitātes ”Instagram”, Daudziņi devušies bildēties Rīgas aktuālākajās kafejnīcās, spēlējot golfu, testējot BMW un atceroties jaunību ar Ērenpreisa velosipēdu. Ik reizi, kad Daudziņi baudīja ”millennials” dzīves stilu, viņi atgādināja par nepieciešamību domāt par pensijas vecumu.

Kampaņu #GribamTavuDzivi īstenoja jaunais pensiju 2. līmeņa plāns INVL INDEX DIRECT, kurš veidots pēc pasīvās pārvaldīšanas principa. Vairāk informācijas par INVL INDEX DIRECT pieejams www.index.lv .

”Gandrīz puse jeb 45% millennials atzīst, ka neveic uzkrājumus vecumdienām, turklāt vēl trešā daļa jeb 32% norāda, ka uzkrājumus veic tikai atbilstoši valstī noteiktajām iemaksām 1. un 2. pensiju līmenī.

Līdz ar to ar šo kampaņu emocionālā veidā vēlējāmies uzrunāt to iedzīvotāju daļu, kura šodien dzīvo relatīvi labi, daudz mērķtiecīgāk plānot savas finanses vecumdienām,” skaidro jaunā pensiju 2. līmeņa pasīvās pārvaldīšanas plāna INVL INDEX DIRECT vadītājs Andrejs Martinovs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl